Изпитани сайтове за парфюми - февруари 2022

  • 70 832
  • 622
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 2 846
Може би ще е полезно на някой ако го търси

# 586
  • Мнения: 288
С козметиката може да пускат нещо, но към поръчката за парфюми, няма нищо. Много им свиди на мейкъп. И едно виалче не мога да поръчам.

# 587
  • Мнения: 3 712
Държа го от месец и повече в кошницата.  Цената ми се струва добра, хваща и бд. Оферта ли е според вас? Генерирах си код за -5%, но явно в бил на примоция и не го отчита. Изкушавам се за още нещо, но не зная какво Simple Smile Над 160 лв има подарък несесер.
Скрит текст:
Цената е много добра с код,!

# 588
  • Мнения: 1 113
Миленски, измисли моля те от сърце приложение за мобилни устройства, за да можем да бъдем информирани за всеки твой пост своевременно. Heart Естествено Делината е свършила.
Сетът с флакон също е на абсурдно ниска цена
Колко беше?

# 589
# 590
  • Мнения: 11 828
Та като ви казвам, че Милен е национално съкровище, съм съвсем права! 😃

Милeн направо да започва да купува вече като ги види офертите! Satisfied  По много! Т.е. от най-видния глашатай, може да се изкачи до най-желания... сводник?! Bowtie И без това безплатно ползваме услугите му. Simple Smile Ама много искаме!

Шегувам се, разбира се. Но да, голям е трафикът, много пъти сме писали, че получаваме известие за зереден парфюм и дори и на секундата да отворим, вече не е наличен. Напр. в parfimo, а там в повечето случаи бройката никога не е само 1..
Също предполагам, че и някои търговци следят като нас и после препродават на по-висока цена!

Последната ми покупка е от makeup - Shiseido Zen - 100 мл. 77 лв. Огромна ми е обаче и неудобна бутилката, преди съм имала 50 мл. Но цената си заслужаваше, още е наличен - https://makeup.bg/product/11834/, а 50 мл. е намален на 125 лв. от 146. Smiley

Последна редакция: пн, 28 фев 2022, 16:45 от 50 Shades of Purple

# 591
  • София
  • Мнения: 4 483
Moresque Diadema - 227 лв. - https://makeup.bg/product/567180/.

# 592
  • Мнения: 2 318

Колко ме е яд, ще умра!
Няма наличност...
Как не съм видяла по-рано..
Защо някой не поръча и за мен Grinning

# 593
  • Vildbjerg,DK
  • Мнения: 96
Здравейте:relaxed:,
Извинете ме предварително ако е обсъждано, но поне аз не открих на първа страница сред линковете за сайтовете, или ако има - съм го пропуснала.
Бих искала да попитам дали познавате / ползвате сайт който предлага отливки ( не знам дали това е правилната дума... ) . Става въпрос за място което предлага отливки ( мини спрей бутилки обикновенно 10 или 15 мл. ) и можеш да си направиш абонамент - т.е. всеки месец получаваш един, два или три в зависимост от абонамента, като можеш сам да променяш съответно вида на парфюма, да си избираш сам или да бъде изненада. Не знам дали го обясних правилно... Дали някой знае за нещо от този вид - ако сайтът е европейски или поне доставят в цяла европа ще бъде идеално:smile:
Благодаря предварително!

# 594
  • Мнения: 872
Еееех, и аз искам Делина. Пак изпуснах.
Търся на добра цена Манифесто елексирът. Ако попаднете някъде, ще се радвам да споделите.

# 595
# 596
  • Мнения: X
Да знам, че после ще го вземете, може да поръча човек като го види, защото изчезват за миг, ама като гледам колко неща могат да се вземат от размените, а така си висят, а чета как този и онзи си купил парфюм, който го има и в размените... не смея да правя такива работи, да не се окажа съвсем с истински магазин за парфюми. И без това имам доста излишни, че някои и запечатани!

Последна редакция: пн, 28 фев 2022, 21:49 от Анонимен

# 597
  • Мнения: 5 084
И аз затова не смея да взимам от чуждо име, ако изришно не са ме упълномощили. А и препращането натоварва с разход за доставка и не е уместно да проявявам самоинициатива. Иначе, конкретно в мейкъп, скоро отказах 30мл Коко Ноар и го върнаха в сайта, но на много по-висока цена.  Така че и тази схема не би сработила.

# 598
  • Мнения: 1 113
Според мен Делината не се застоява в размените. Поне аз от моя Ексклузив много бързо се отървах. Цените в Мейкъп много играят. Спрея за коса на Делина беше 60 лева, докато пусна линк тук стана 92. Може би са объркали цените Joy

# 599

Общи условия

Активация на акаунт