Изпитани сайтове за парфюми - февруари 2022

  • 69 797
  • 622
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 3 702
Frederic Male къде изпадат на добри промоции? По спомен често са изключени от акциите на сайтове и магазини
По-лесно е, ако кажеш какво търсиш. Simple Smile

# 451
  • Мнения: 3 696
F.Malle на ЧП беше с 30% отстъпка в SprayParfumes и оттогава следя за един друг техен парфюм, но промоции не съм срещала

# 452
  • Мнения: 5 083
Frederic Male къде изпадат на добри промоции? По спомен често са изключени от акциите на сайтове и магазини
По-лесно е, ако кажеш какво търсиш. Simple Smile
Musc ravageur Simple Smile

Също сследя за добра цена на Rouge Comme des Garcons ♥,  внезапно си паднах по парфюма и имам 9 мл време докато го открием приятно намален Simple Smile

# 453
  • София
  • Мнения: 2 044
Скрит текст:
В Делириум има подарък Прада Кенди найт над 130 лв,струва ли си?Аз попринцип Прада не харесвам.
[/quote] щом не харесвате Прада, защо Ви е:)? Кенди найт е страхотен, както и доста други Прада.
[/quote]
Не харесвам Прада като бранд за парфюми,но харесвам Дабъл уеър и Мак и си ги поръчах Laughing .
Четох във Фрагантиката и нещо не ме впечатли и затова питах дали си струва Кенди найт.Като пристигне Прадата ще я пробвам,може и да ми хареса ,ако не ще я подаря.Просто е на оферта предложението на Делириум,а и са ми любим магазин и чакам с нетърпение Kilian Black Phantom Sparkling Heart
Поръчката от Нотино вчера ми дойде-бях поръчала стотица Мон Герлен интенз ,пробвах го и всичко си му е наред и дойде с цели 10 мостри ,Нотино не се стискат Smiley

# 454
  • Мнения: 3 702
Тук: https://www.deliriumexclusive.com/bg/aromati-nishobi-aromati-eau … -de-parfum-639021

+ цената е без аналог ( да не казвам в света)
+ безплатна доставка
+ подарък две мостири - и то какви.

# 455
  • София
  • Мнения: 4 468
Има намаление на някои продукти тук - https://www.ausliebezumduft.de/catalogsearch/result/?q=sale.

# 456
  • София
  • Мнения: 617
Здравейте,
Намира ли се някъде този Bvlgari: "Eau Parfumee au The Rouge" ?
Някой може ли да предложи аромат близък до Gucci "Eau de Parfum"?
Последно питане - къде могат да се тестват нишови парфюми, освен в "The Circle" и "Salon Olfactive"?

Последна редакция: вт, 22 фев 2022, 18:29 от bubanka

# 457
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 608
geos, зависи кои марки търсите. Във Висша козметика също се намират някои - магазини на Съборна 14 и в The Mall.

# 458
  • София
  • Мнения: 617
geos, зависи кои марки търсите. Във Висша козметика също се намират някои - магазини на Съборна 14 и в The Mall.
Благодаря!
Сега се сетих, че сме влизали в магазинчето на "Съборна". Ще идем пак.
Всъщност някой неща има и в магазина на Нотино, но не поддържат богат асортимент.
И не на всичко има тестери за проба.

# 459
  • Мнения: 437
За тези които имат интерес  към Place Vendome в сряда пуснах поръчка и днес я получих. Опции за доставка - белгийски пощи до 12 работни дни - 15 евро и  UPS до 5 работни дни 25 евро.

Да Азалия, всички мостри -22 броя плюс  картичка на Шанел с едно трогващо пожелание /написано саморъчно/  получих за Coromandel,Chanel. Цената е 185 евро плюс доставка. 
Яна, Плащане с превод - снимаш документа и след час беше генерирана товарителница. Кореспонденцията е на английски или френски.

Последна редакция: вт, 22 фев 2022, 17:14 от Arusi

# 460
  • Мнения: X
Тия мостри, всичките, са дар от Мосю ли? 😮

# 461
  • Бургас
  • Мнения: 5 929
За тези които имат интерес  към Place Vendome .
.
.
Arusi , а би ли споделила плащането с банков превод ли беше и на какъв език си "разговаряте" с мосю?

# 462
  • София
  • Мнения: 543
Тук: https://www.deliriumexclusive.com/bg/aromati-nishobi-aromati-eau … -de-parfum-639021

+ цената е без аналог ( да не казвам в света)
+ безплатна доставка
+ подарък две мостири - и то какви.
Скрит текст:
Абсолютно подкрепям! Придобих 10 мл.от Делириум преди 10 дни, съпоставяйки цените с чужди сайтове.
Скрит текст:
Морис Русел /надявам се, че го пиша правилно на български/ е автор и на Labdanum 18 Le Labo. Двата аромата си приличат, като Лабданум-а на моята кожа е по-сладък и монотонен, докато в Муск Раважур е по-многопластов и повече унисекс. Уникално красив е този Муск за мен!

# 463
  • Мнения: 514
Във Висша козметика също се намират някои - магазини на Съборна 14 и в The Mall.
Магазинът в The Mall е вече закрит, а на Съборна не ми дадоха касов бон при покупка на отливка. Намирисва ми на схема с криене на данъци. А онлайн магазинът им е много дървен.

# 464
  • Мнения: 5 083
Във Висша козметика също се намират някои - магазини на Съборна 14 и в The Mall.
Магазинът в The Mall е вече закрит, а на Съборна не ми дадоха касов бон при покупка на отливка. Намирисва ми на схема с криене на данъци. А онлайн магазинът им е много дървен.
Страннички са, да. И предпочитат да продават през фейса си. Когато имат кодове за отстъпка няма начин да ги ползвате през онлайн магазина,  а само с поръчки на месинджър или по телефона🤔 Цената за доставка и НП е стандартна, т.е при покупки на стойност към 350лв очаквайте още 10лв за куриер

Общи условия

Активация на акаунт