Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (119) - февруари 2022

  • 111 847
  • 1 622
  •   1
Отговори
# 1 605
  • Мнения: X
Миналата година имаше някакви награди с Лейди Гага в чужбина и тук бяха такива. (За Орео става дума). Преди телефони даваха, сега - дребни неща.
Някой ако иска помело на половин цена от Лидл да ми пише на лични.

# 1 606
  • Мнения: 5 290
Доста отдавна не съм качвал Активни игри във фб , но тези дни ще го направя.

Играта на Oreo стартира утре. Това са наградите в другите страни -
Скрит текст:
Различни награди са в различните държави.
Пример в Румъния:

# 1 607
  • Мнения: 1 054
Чудесен завършек на февруари, последно време май само в игри без покупки ми върви, след ключодържателя на Кикоман от ФБ и абонамента за осиновяване на кошер от ИГ, сега печеля раница от Фабиано пак от ИГ. Много е приятно, каквато и да е наградата!
Успех на всички през новия месец, аз много искам тиганите от София Мел, а майка иска хлебопекарната. Надявам се на още доста игри от тези с покупката, дано някъде ме изберат и там.

# 1 608
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 682
Аз февруари ще завърша като януари с нищо!
Довечера ще пусна новата тема.Утре рано , рано тръгвам за работа и като нищо ще забравя да я пусна.

# 1 609
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 870
Февруари нищо не спечелих, да идва март вече.

# 1 610
  • Мнения: 36 666
Днес ми се падна един коледен календар от колелото на Метро, но не знам дали да броя тази награда на стойност 5 лева (и талонът вътре е за 5 лв - уви, ще остане неизползван). Сега пробвах с още една бележка в Милка, но нищо.

# 1 611
  • София
  • Мнения: 3 099
Завършвам най-краткия месец само с 3 награди, но все полезни - камък за пица от Горене, 40 лв. За Кик и 100 лв. За Емаг, от където поръчах маратонките. 😊

# 1 612
  • у нас
  • Мнения: 5 731
Може ли влезете в София Мел?

# 1 613
  • Мнения: 3 021
Може ли влезете в София Мел?

Да, влиза се, просто има проблем със сертификата за сигурност на сайта и някои браузъри не го отварят.

Аз завърших месеца доволно с награда кучешка храна от инстаграм, рошла ще е нахранена Simple Smile

# 1 614
  • Мнения: 1 054
Може ли влезете в София Мел?
Ето това ми дава:

# 1 615
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Аз, доволно за февруари: ваучер 150лв от Милка, тротинетка за трикове от фейсбук, чаша от Активия, отвертките от Каменница, рокля и метален шкаф за обувки от инстаграм.
Чакам тегленето на игрите с покупка Simple Smile

# 1 616
  • Мнения: 382
И при мен както януари,така и февруари приключва с нищо.Иначе участвам усилено,но късмета ми бяга.И в София Мел нещо не мога да вляза.

# 1 617
  • Мнения: 58
Здравейте хора, може ли малко инфо. Каква може да е причината да ми откажат бележката от киндер пингуи. От билата вчера взех 4пингуита, надхвърлиха 3лв. Името си го пише както си е по правилата. На миналата игра участвах и нямах проблем. Вижда се датата, както и но ера на касовата бележка. Аз им върнах имейл, но малко ме надхвърли яда....
Пускам и една игра, която видях че наближава

Последна редакция: пн, 28 фев 2022, 19:12 от Лидето2120

# 1 618
  • Мнения: 333
Пристигна ми еър фрайъра от миналата игра на Маги
Остава да разуча какво мога да готвя в него Grinning Късмет на всички през новия месец! Flowers Four Leaf Clover

# 1 619
  • Мнения: 1 172
Пристигна ми еър фрайъра от миналата игра на Маги
Остава да разуча какво мога да готвя в него Grinning Късмет на всички през новия месец! Flowers Four Leaf Clover
[/quote

На мен ми звъннаха в 19 часа 😂😂 Явно с тип-топ пристигат и ще ми трябва бележката.
Иначе на подобен уред стават уникално кашкавалчета, сиренца и моцарела пане, долни бутчета и крилца 😉

Общи условия

Активация на акаунт