Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (119) - февруари 2022

  • 111 850
  • 1 622
  •   1
Отговори
# 1 590
  • Мнения: 2 867
Някой знае ли какви ще са наградите на орео и от Кога е

# 1 591
  • Мнения: 19 031
В Кауфланд не видях Буено с кодове

# 1 592
  • Мнения: 1 481
3:0 за Милка, но поне се записах с едно участие за голямата им награда. В Пиринско също е много на нула за тях. Ще се пробвам в Буеното и Суитплюс. Да пуснат някоя игра на минерална вода викам аз, че и без това се пие вкъщи, а и не си спомням да е имало скоро. Тази на Девин с платформата нещо не ме грабна.

# 1 593
  • Мнения: 392
Малко страничен въпрос, но да питам някой случайно да има някакъв код за отстъпка за комсед

# 1 594
  • Мнения: 1 054
Дали е проблем, че нямам от Рафаело потвърдителен шмейл на одобрена бележда, в профила ми си е одобрена и са ми дадени точките. Днес са одобрили бележката на познат, каза, че има получен имейл за потвърждение и това ме зачуди.

# 1 595
  • Мнения: 7 302
В Кауфланд не видях Буено с кодове
В "нашето " Фантастико има още от преди две седмици,  но без бялото.

# 1 596
  • Мнения: 19 031
Мерси, тъкмо гледах, че и там ще е намалено от четвъртък.

# 1 597
  • Мнения: 3 152
Доста отдавна не съм качвал Активни игри във фб , но тези дни ще го направя.

Играта на Oreo стартира утре. Това са наградите в другите страни -

# 1 598
  • Мнения: 2 867
Не мога се оплача от месец февруари 30 лева ваучер от билата и 70 лева от betano новият сайт за залагания и още 40 лева от друг сайт завърщвам добре месец февруари чакам с нетърпение месец март да ни донесе повече награди на всички бъдете здрави в тез тежки времена във момента.

Последна редакция: пн, 28 фев 2022, 16:10 от sladyranata_98

# 1 599
  • София
  • Мнения: 781
Някой,ако е участвал в анкетата на Knauf,която се въртеше из ФБ- изтеглени са доста печеливши.
https://www.knauf.bg/bg/novini?read=kampanija-gipsfazerni-plosko … livshi-uchastnici

# 1 600
  • Мнения: 3 899
Цяло чудо, с чаша съм от Активия! Кой ги носи в София? Само да не са Лео. Не знам на другите места, как са Лео, но при мен е чудо! Всеки път нов човек, който даже не е от София и не се ориентира в кварталите, горките момчета! Вече двама куриери на първи работен ден  ми споделят, че се чудят, сега ли да зарежат буса или да изкарат до вечерта.

# 1 601
  • Мнения: 1 135
Звънят от витамините Джеймисън с чанта и несесер съм .

# 1 602
  • Мнения: 1 937
Някой миналия месец участва ли в гласуването за заведения на GoGuide? Щеше да има томбола измежду гласувалите и ваучери за takeaway и fashiondays. Играта приключи на 18 февруари, но не виждам да са обявили печеливши?
Тези се покриха и миналият път и не публикуваха победители.

# 1 603
  • при късмета
  • Мнения: 24 089
Доста отдавна не съм качвал Активни игри във фб , но тези дни ще го направя.

Играта на Oreo стартира утре. Това са наградите в другите страни -

Не знам защо ги даваш за пример, но точно тези награди предполагам няма да раздадат

# 1 604
  • Сливен
  • Мнения: 4 246
И аз не мога да се оплача, доволна съм от месеца. Както се похвали тук, преди няколко дни - 350лв от 8888-те. И днес, като за последен ден на Февруари, съм с 50лв ваучер от Инстаграм. Heart

Общи условия

Активация на акаунт