Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през февруари

  • 91 217
  • 3 179
  •   1
Отговори
# 3 015
  • Мнения: 4 893
Бобч,веднъж съм виждала майка му в онова заведение на оградата на Окръжна.Накара едно момиче от персонала да измие листата на един бенджамин,защото е прашало,въоръжи го с купата за лед и парцал и през цялото време повтаряше,какво щяло да стане ако Веско дойде и го види така.Как не я копна тая девойка в саксията,не знам! Пръв и последен път ми бяха двата лева в тяхната касичка!

# 3 016
  • Мнения: 15 356
Колкото стане ,има ГТ,имаме и крака за зор заман.
Кротик,типично за човек скоро видял се в пари и някви правомощия .

# 3 017
  • Мнения: 4 893
Чувала съм истории,че тя е човека с парите и ми се върти едно нейно изказване,че той има,само власт му трябва.Помня му гръмките слова и нафтения туризъм и снимката с дупката и честно казано ми се повдига.И жив човек познавам дето гласува за него.
Край!

# 3 018
  • Мнения: 5 751
Нещо съм изпуснала! Какъв е тоя Марешки и защо е такъв мизерник?

# 3 019
  • Мнения: 12 205
Не ти трябва, Сис. Опитал се е да стане местен феодал и да завладее половин Варна.

Обещавам тържествено, ще бягам днес на Екото.

Последна редакция: нд, 27 фев 2022, 08:09 от 💙 Clo 💙

# 3 020
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
изчетох ви.
видях напусналите Sad Sad Sad надявам се скоро да се върнат.

видях едни красиви коси...и аз искам... Sad

прочетох за палците на баби - имаш ги всичките, а нощем ще стискам и на половинката Wink

и за последно оставям най-важното - имаме си местенце за семинари. Simple Smile да е пълно в сезона и извън него. Simple Smile

писала съм, че пътуваме всеки месец за подновяване на визата. е този път беше до Ларнака. много ми хареса. Simple Smile едно такова китно и спретнато, по крайбрежната се стига за половин час от единия до другия край. и ято фламинга видяхме и със свинЦко се заредихме... само в морето не влязохме, че тръгнахме без бански, а и за мен си беше хладничко.

Simple Smile нищо, че не е в сезон беше пълно.
за половин час на плажа преброихме 5 руски самолета, навсякъде руска и почти руска реч.
имаше и от нашите, само като видя човките на братовчедките на Мак Доналд Дък и ми е ясно, че ще чуя нашенци.

сега не се сещам какво още щях да пиша. прибрахме се много късно и душата ми още спи.



aaaa, сетих се. Simple Smile в риби сме

# 3 021
  • Мнения: 12 205
Бобчи, видях малката хубавица в другата тема. Пу-пу, ще разбие много сърца, когато порасне. Heart

# 3 022
  • София
  • Мнения: 18 730
Добро утро.
Изпълзях, тук вали ❄️❄️❄️.

# 3 023
  • Мнения: 15 356
Кло,благодаря!Хубавица ми,на баща си мяСа😁😁
Тук ще вали,тъкмо мислих да пускам черно пране и да простра,ама явно ще суши сушилнята.
На работата на МУ се чува,че май ще излизат в отпуски докато свърши войната.Изпратят ли корабите,които сега са тук може да не дойде никой.Засега са слухове,но ...Майната му,да сме живи и здрави,ще свием разходите и щв се оправим.Нямаме право да се оплакваме ,други хора търпят много по-големи загуби.

# 3 024
  • Пловдив
  • Мнения: 40 839
И при нас вали, засега дъжд.

# 3 025
  • Мнения: 3 800
Добро утро.Времето е февруарско- студено и мрачно.Метнах една супа да готвя, докато пия кафе.Ще се търкаляме днес по диваните.И да мрънкам искам,ама няма...
Мисте, как е твоят близък? Ти как си?

# 3 026
  • Пловдив
  • Мнения: 40 839
Добре съм аз...мойто мина.
И нашият човек е добре, слава на Бога! Дано все така се възстановява!

Ние от вчера следобед в лек екшън, че както бяха на разходка моите на риба и как се спънал зетя, та паднал и си разцепил крака, та айде мм на колата и в спешното. Зашит е, добре е...та малкия дявол! А е човек и ловец и рибар, т.е врял и кипял, ма кат има да става...хубу, че е само това.

# 3 027
  • Мнения: 10 909
Ставам сутринта, гледам мъгла. Като стигнах до прозореца се оказа сняг Stuck Out Tongue Winking Eye

Как сте? Какво ще готвите,  не сме го обсъждали отдавна. Телешко с грах днес. И малко подготовка зс седмицата. Бульонът ври.

# 3 028
  • Мнения: 6 311
Тия дни съм на разни аламинути,за довечера големия си поръча пилешка супа.Утре,понеже ще е хладно,или само боб,или в комбинация с кисело зеле.И малко ориз с телешко се намира още из хладилника.
За седмицата,от 6 кофички кисело мляко по килограм,две от 400 гр, половин килограм цедено мляко,в момента разполагам с около половин килограмова кофичка 🙄.Като ударя чертата,само за кисело мляко на месец давам повече от стотарка 🙄

# 3 029
  • София
  • Мнения: 9 603
Здравейте!

Якче, стискам. Hands Plus1

Мисте, бързо да му минава на зетко. Малък дявол наистина!
Радвам се, че другият човек върви на опарвяне. Нека все така да бъде!

На мен днес ми е понеделник. На Добри също. Та успешна ни нова седмица, ДобрЕ! Апропо, добре ме разсмя, че ще стискаш палците  и на ТМ. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт