Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през февруари

  • 91 332
  • 3 179
  •   1
Отговори
# 3 000
  • Мнения: 7 352
Уф, Ренко, да излизате по-бързо от тази серия.
Полага ти се целодневно спортуване Wine Glass

# 3 001
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 551
Ренко, това ще е, черната серия винаги е по три. Нещо счупи ли се, закучи ли се, прецака ли се, винаги го следват още две. Мен питай, царица съм на каръщината, цял живот... Това ще е, пий още едно и не го мисли

# 3 002
  • Мнения: 15 356
Тарти,щом го усещате като вашето място,вложите сърце,няма как да не успеете!
Ренко,здраве да е.Другото са разходи!

# 3 003
  • Мнения: 2 829
Бабче, кръстосвам и не пускам!
Ренко, стига толкоз повреди, време е гадната серия да свършва!
Фил харесва ми косата ти!

# 3 004
  • Мнения: 1 937
Кокошките снасят кат полудели...
Стискам палци и аз на когото трябва.
Фил, страхотен ти е цвета...
Наздраве!

# 3 005
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 502
Кокошките снасят кат полудели...
Събирай, ще се замеряме с яйца по великден 😁

# 3 006
  • Мнения: 12 236
И аз съм зарината с домашни яйца. Утре обмислям крем карамел, и пак след това, ще ми артистат поне 40.

# 3 007
  • Мнения: 6 496
Мале, какъв свееж полъх сте ми 😚
Тарти, благородно завиждам. Сервитьорче от ТОХ-@ взимаш ли? Ще работя за един коктейл и две гледки 🥰 Успех и от мен, няма начин на това хубаво място да не се получи 👌
Фил изпуснах те в анфас,но косата ми харесва. Иначе съм си изградила една представа за всяка от вас.. ти си финна девойка за мен, с тъжни очи.. не знам, така си те представям.
Бабче Якче, стиснах 🤞
Скай,как е момчето ви?
Аз имам някакъв кръвоизлив в едното око. Не знам от какво... Боли ме малко, но пък изглежда страшно. Който ме види... ме гледа потресен 🤣 и почти ме е отписал 🤪 А аз се чувствам прекрасно..може нещо да съм се боцнала със спиралата за очи...не знам, нямам спомен. МиУту само ме врънка за лекар, а аз не виждам нужда..Ще видим утре как ще е. Трети ден ще е, ако няма подобрение може да мина преглед нещо..
При нас днес на гробища беше кошмар. Пет км колона от коли само за отбивката към там...Регулировчици...народ. Отказах се. И утре е ден.

# 3 008
  • Мнения: 12 236
И аз исках днес да заредя гориво от Марешки, но бензиностанцията е по пътя към едните гробища. Опашките в тази посока бяха огромни. Отказах се много бързо. И двата ми резервоара са почти празни, а не ми се даваха почти 2.60/ литър при другите за бензин. Скръндза съм, кво да се прави.

# 3 009
  • Мнения: 4 893
Кло,сериозно ли зареждаш на Марешки?

# 3 010
  • Мнения: 15 356
Веднъж заредихме за дълъг път.Ами тя колата няма даян,тръгваш да изпреварваш и се мъчи,не ускорява,огромна разлика видяхме .20 лв спестихме,много псувахме .

# 3 011
  • София
  • Мнения: 14 021
Яки, стискам и аз.

# 3 012
  • Мнения: 4 893
Веднъж заредихме за дълъг път.Ами тя колата няма даян,тръгваш да изпреварваш и се мъчи,не ускорява,огромна разлика видяхме .20 лв спестихме,много псувахме .
За ремонтите дори дума няма да отварям.Лично аз и петаче не бих пуснала в джоба на тоя!

# 3 013
  • Мнения: 15 356
И в аптеките му не ходя,точно защото не е човек,който заслужава да вземе парите ми.Каква е тая работа,бас бая обекти има ,а в аптеките няма пос терминал .Алоооууу.За бензиностанциите не знам .

# 3 014
  • София
  • Мнения: 18 747
При нас на Еко вчера 95 беше 2,75,днес е 2,66.
Марешки няма в моя край на Сф слава богу😂

Общи условия

Активация на акаунт