Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през февруари

  • 91 293
  • 3 179
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 14 815
Е тя сватята избяга,ся останах само аз. Спокойно,в средата на месеца ще имаме детски за два месеца и палим джапанките. 🤪😁

# 376
  • Мнения: 7 314
Аааа, и аз идвам. Детски нямам, ма ми върнаха 73 ст. от по-предната сметка за газта и се чудя къде да си ги похарча Joy

# 377
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 350
Айде някой де пуска  палми, че вкъщи няма сладолед и ми е криво тази вечер, ни ми се яде, ни ми се пие Flowers Palm Tree От мен музикалното оформление (море, палми, ютюб)
Скрит текст:

ма ми върнаха 73 ст. от по-предната сметка за газта и се чудя къде да си ги похарча Joy
Зарови ги някъде, някога някой ще им се радва.

# 378
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Накацахте като пойни птички, отлитащи на Юг Joy
Ени, без систър не тръгвам. Тя Скайчето ако няма място у тях, може и на онзи много синия остров да ни прати, нямам против Heart Eyes

# 379
  • Мнения: X
Да си призная, трябваше ми малко време да зацеля аджеба какъв е този балкон и кой наднича от него. Схванах де, и реших да не се правя на срамежлива, ами да цопна и аз при вас.
Накратко за мен - обичам да ям, не толкова да готвя, но кой ме пита. Мързи ме малко повече, отколкото ми се иска да си призная и доста често ми иде да бия по един задвратник на половинката.
Уютничко изглежда при вас. Simple Smile

# 380
  • Мнения: 14 815
Обаче! Да ви кажа на новите попълнения,че тука се иска редовен отчет за деня и нощта. Това ядене,пиене,деца,мъжове,любовници,сичкото трябва да се споделя и то редовно. Щото иначе само се търсим и броим,тоя липсва,оня го няма.. Без такива. 🤪🤗

# 381
  • Мнения: 6 485
Два деня съм като надут балон след погребението. После пък задачкен покрай килеша... Ся викам, ей на туй е момента за апартМента 🤣 демек да ва изчета..и влизам и 10 страници накълвалЕ. Аве, другаарки, ами имайте милоС.
До преди малко бях на тръстиКдере, утре рано пак там.Като се падне такава поредица и имам чувството, че в бакалията спя 🤕
Мид, много се радвам!
Веселинкова таз приятна рецепта я запоВням, с лека забележка- макактака  топла бира? Но като знам къв е зор ще пия и ще пея..Че нали и аз съм абонат на циститиЙ.
На новоотсрамилите се- здрастЕее!
Исках да засегна всички теми по които сте се изказвалЕ най- компетентно, обаче трябва спя бързо 🤨
Затова- лека да ви е, другарки!
Всички болни утре на шеС, останалите не са преработвайте, петък Се пак!
Скан и аз я мисля.

# 382
  • Мнения: 15 356
ох бе,Търти голяма си луда Laughing
Ма вии и любовници ли имате?Моят мъж не ми дава .То аз и без друго не искам,обачее един Малдив не отказвам. Airplane

# 383
  • Мнения: 3 792
Охх, бе Търтеее, със сълзи се смея.

Ени, изяде ли джолана и пи ли вино с него искам да знам? Аз джолан нямам, и да имам вероятно няма да мога да го сготвя, обаче вино имам в количества. Утре почивам, взела съм си ден да уча, да видим докъде ще я докарам.
Ама ще си сипя сега, утре ще се наспя, пък каквото ще да става.

Едит: Редактирам се да поздравя падналите от балконЯ! Добре дошли в най-хубавата темичка във форума!

Я да ви сервирам кафето и аз веднъж!
Заповядайте!

# 384
  • Мнения: 1 494
Привет,Бабрии! Само двенките сме тук-ти от часовата разлика,а язе заради тръстиката!!😄
Привет и на допълнителните кадри в наш"та група!На точното място сте! Гарантирано!
Тринки, цистита се "обажда"по това време.Нямам буболечки/сиреч бактерии/,но пикая през пет минути бръснарски ножчета 😄.Тази рецепта е гадна много,ама върши работа.Има и още една-билката дребно цветна върбовка се вари както е описано на опаковката,пие се,но трябва повече време.Тия уринали,минирали на мен не ми действат!
Друго не мога да се сетя!
Хубав да е денят ви! Довечера часът и мястото на срещата са известни!😄

# 385
  • Мнения: 12 230
Е, кога беше това планирано ходене до Малдивите, бяха обещали детски надбавки за всички деца, да, ама друг път. Беше поредният предизборен надут балон 🎈🎈🎈.

А добро утро в петък! Бабри е сервирала прекрасно кафе, сипвам си и дано се разбудя. Добре дошли на Лаватерпа, Скай и Пепигрийн, ние сме едни от малкото, които не хапят и не набиват канчето на инакомислещите. Ако има и други, които ще се престрашат да прескочат от балкона, заповядайте, сега е момента.

# 386
  • Русе
  • Мнения: 101
Ах...каква мила покана!И аз съм от балкона,чета темата от самото начало,радвам се,плача и спортувам с вас. С удоволствие се присъединявам,често мога да се оплаквам- повече от 17-годишен ,почти толкова и от баща му.

# 387
  • Мнения: 12 230
И на теб, Галена, добре дошла! Щом ни четеш отдавна знаеш, че когато се налага… осигуряваме голям багажник, лопати и алиби за справяне с недовършените ни Wink, малко черен хумор за добро утро. А тийнейджърите порастват, ето моята голямата, още малко и няма да бъде тийн. Тази година навършва 20. И проблемите стават вече от по-различно естество. Но, да са живи и здрави всички.

# 388
  • Русе
  • Мнения: 101
Благодаря, Clo. Сутрин като стана и вляза в кухнята, често ми иде да убия някого. Мъжът ми от вечерята (вечеряме по-рано),докато си легне,яде поне още 2 пъти,синът ми и той минава за някое нощно похапване. Ама то е по- лесно всичко да се оставя около мивката, а не вътре.
И все пак е петък, да ви пожелая приятен бързоминаващ ден!

# 389
  • Sofia
  • Мнения: 1 700
Добро утро! Станахте ли? Че кафето Бабри го  сервира вече!
Скрит текст:
Изпущих ви много страници, дано наваксам днес, че да се включа компетентно. Stuck Out Tongue Winking Eye
Петък е - не се преуморявайте!

Общи условия

Активация на акаунт