Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа...през февруари

  • 91 155
  • 3 179
  •   1
Отговори
# 390
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 358
Забелязвам тенденция- в началото на всеки месец след поклащане на дървото/ балкона падат няколко душици. Представяне, посрещане и дотам. Другия месец следващата порция.
Ай добрутро, отивам да си покажа киселата физиономия на ММ, че пак ме е събудил рано, навън е още тъмно като в гъз.

# 391
  • Пловдив
  • Мнения: 40 800
Добро!

Абе много нови лица...ам щом ни четете отдавна, начи ни знаете мурафетите и лесно ще се впишете Wink

Уф, нящу ми се струва, че панталона лееекинко мий утеснял Thinking Въобразявам си, налЕ? Хм...не ми е ок...а тая седм. ям режимни неща. Файда йок.

# 392
  • Мнения: 14 801
Свил се е панталона,Мисте. Друго няма кво може да е. 🤪🤗
Добро утро!
Галена,уелкъм! ☺
Джунче,как си? 🤗
Бабри,не пих нищо,чупнах две мръвки от джолана,нещо не ми ареса. Аз обичам сухо месо,а той мазничък,ама МУ си го хареса. 😃
Как не ми се ставашееее... 😖 МУ си спи сладко сладко. Утре ще спя до 11! Само някой да посмее да ме събуди. 😁 Вън е студ. Стъграх ледове. -4 уж,ама ми замръзна трътката.

# 393
  • Мнения: 12 148
Ени, дЯтито ли си завела на градина толкоз рано? При нас ледове нямаше тази сутрин.

Аз събудих голямата преди малко, защото снощи е паркирала на баща си каручката, както нумад си зарязва камила насред пустинята. Точно на завоя и на един метър от тротоара. Само докато запаля и тръгна, двама правиха луди маневри, за да влязат в паркинга. Очаквам буря след малко.

# 394
  • Мнения: 2 791
Добро утро, едни палачинки някой да метне, или ще се наложи аз да ги джуркам. Обещала съм на принца, то и на мен ми се яде, ама кой ще ги направи, койййй?

# 395
  • Мнения: 14 801
Да,Кло. Закарах я. Казах ли ви,че нейните госпожи ги няма и очаквах да мрънка,обаче сутринта каза,че й харесва и свикнала с другите госпожи. После сигурно няма да си иска нейните. 😂
По повод паркирането-вчера гледахме едно клипче на една Ланчия как сама си паркира. 😁 Викам туй е баш за мене! 😂

# 396
  • Мнения: 1 903
Ахой... помните ли баницата, дето я правих оня ден? Е, не стана... гадна е на вкус, не ми харесва, не съм я улучила... и се тюхкам вчера какво да правя ена тава баница и ММ вика - занеси я в офиса, твойте са като прахосмукачки... Няма пък да я нося там, няма , не заслужават след простотиите, дето ги вършат... най-много кокошчиците на баба да намажат.

# 397
  • Мнения: 7 255
Уф, тия самосвиващи се панталони много разпространени напоследък. И моите все от този тип.
Галена, добре дошла Simple Smile
Чакам Спиди, голяма съм патка, не се усетих да си пусна нещата до офис и се вързах в къщи. Дано мине по-рано младежът. Трябва да мисля нещо за ядене - най-омразната ми дейност. Изчезвам да кълвя по клавиатурата - чакат ме седем дипломи Fearful

# 398
  • Мнения: 12 032
Бърде, като го измислиш, сподели.

Искам да си намажа дебела филия с мнооого масло Sweat

Мързи, от какво пък да е гадна?

# 399
  • Мнения: 6 303
Еееей,кой изгони или изплаши Скай!? Още чакам специално за нас снимки!
Бърд,при мен момчето от Спиди е много точно.Идва даже в началото на уречения час.Може и да пренасочиш към офис.
Сирос,ето ти и друг метод за възпитание 🤣🤣
https://fb.watch/aYz6ZWGFei/

Последна редакция: пт, 04 фев 2022, 09:17 от Ренко

# 400
  • София
  • Мнения: 18 710
Морнинг,от кг не се иплаквам😂
Днес ще снимат малката в ДГ, то рокли, то прически, е под луди ме рано

# 401
  • Мнения: 7 255
Ааа, Сиросче, аз чакам вие да измислите нещо и да препиша от вас. Ама все едни завъртяни ги мислите, не си е работа.
Ренко, миналият път трябваше да дойде към 16, той цъфна в 9:30 и с широка усмивка ми казва: "Малко подраних" Simple Smile Иначе за пренасочването знам. Хах, този метод определено работи.

# 402
  • Мнения: 14 801
Мид,по какъв повод ще ги снимат? Да покажеш после Ена каква е кипра. 🥰
Аз довечера ще готвя...пица,замразена,от кутия. 😂 За нас с дребната. Баща й си има ядене.

# 403
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 358
Снощи наджурках едно пиле с ориз, спаначена супа и паста с пиле и доматен сос. Ядохме снощи, има за тази вечер, че и за утре за обяд. Добре, че съм дресирала домашните и не мрънкат за вчерашна манджа.
Много ентусиазирано поразглобих аспиратора, накиснах с обезмаслител, сега си чакам музата за сглобяване.

# 404
  • София
  • Мнения: 18 710
За 8 март Енко.

Общи условия

Активация на акаунт