Искам да кажа...(191) през февруари 2022

  • 40 092
  • 856
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 6 403
Тит, Фонс, какви са тези кръвопийци, бре Joy

Тъкмо се разбуждам аз. Будих се няколко пъти, но нали знам, че не трябва да ставам и пак се унеса. Сега съм една никаква.

Ени, благодаря за темата! Присъединявам се към пожеланията за топъл и прекрасен месец!

Книжка нямам, а понякога толкова ме е яд за това. Пазар, болно дете, някое мероприятие, аз трамбовам пеша, мъкна по автобус или такси, а колата седи пред блока.  Отделно, че ми се ходи напред назад, а ММ е все зает. Зимата ходи на работа с автобус, през останалото време с колело и тази кола наистина не знам защо я имаме и я обслужваме.

2в1, бързо оздравяване на мъжа ти!
Тит, брат ти и той да изгони вируса бързо!

# 16
  • Мнения: 22 343
Благодаря за новата тема!

Обичам да шофирам, но от 2г съм без кола. В началото се побърквах, но вече започнах да свиквам.

Мрачно, гадно и студено е при нас.

Планове за пътуване много имам, но...не знам...вече и тази ситуация започна страшно да ме изнервя.

# 17
  • Мнения: 14 242

Руми, здрав, къс и топъл 😂😂


Месецът де, месецът Laughing Laughing Laughing

# 18
  • Мнения: 11 574
Значииии, да се стопля бързо. Пристигнаха и двете палтенца. Страхотни са - мекички, ама тънички 😁 Цветовете са една идея по-тъмни. Доволна съм!

Последна редакция: ср, 02 фев 2022, 06:29 от rummi_pl

# 19
  • Мнения: 5 244
Одобрявам, Руми!
Ени, мерси за темата 🤗
И обичам да шофирам, и има моменти, в които не обичам. Трудно се доверявам на някой да ме вози, бе не ми е лесно;)
Руми, здрав, къс и топъл 😂😂
Месецът де, месецът Laughing Laughing Laughing
не разбрах много кой го пожела, но го лайквам;)

# 20
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
Руми, много са свежарски Heart Eyes
от къде ги поръча?

# 21
  • Мнения: 11 574
Абаут ю, Деси.

# 22
  • София
  • Мнения: 18 635
Благодаря за темата Ено💋

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 256
Честит ни февруари, момичета!
Имахме супервизия в работата, малко си наместихме чакрите и набелязахме нови неща. Полезно ми беше. Когато дълго се занимаваш с нещо няма начин да не застинеш в рутина.А поглед на страничен наблюдател и то компетентен ти показва проблема.
Иначе съм добре. Прибра се мъжа ми, та ми запълва нуждата да се грижа за някого, иначе ни ми се готви сама, ни ми се яде.
Да го подхващаме новия месец с усмивки и здрави!

# 24
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Февруарското пожелание е един път Joy

Обичам да шофирам извън града. И да ме возят обичам, стига да е към хубави места Simple Smile

На ски и аз на стари години се качих, към 35 ще да съм била. Бях с децата на ски лагер на Мальовица и докато ги чаках, от скука, се тренирах сама на съседното баирче.

Готини палтенца, Руми Simple Smile

# 25
  • Мнения: 14 715
Добавих пожеланието на Али в първия пост. 😁😆🤗
Нещо ми е едно такова никакво...
Ски не карам,не съм се качвала,май няма и да се кача.
Колата ми е страст. От момиче мечтаех да шофирам,нямаше как да стане веднага след бала. По-късно се качих и не съм слизала вече 11 години. ☺

# 26
  • Canada
  • Мнения: 3 435
Руми е орисницата на здрав, къс и топъл 😁

# 27
  • Мнения: 14 715
Връщах се специално да чета кой пръв го написа, Али е,още в старата тема.

Последна редакция: вт, 01 фев 2022, 14:54 от Anyyyone

# 28
  • Мнения: X
Ени, мерси за новата тема!

Не обичам никой от зимните спортове, нито шофирането. Имам книжка от няколко години, но избягвам шофирането извън близки и познати маршрути.

Всичко е оптимизирано като храната и пазаруването ми идват на крака до два часа, аптеката носи лекарства до вкъщи, Амазон и останалите магазини също. Моят дом е моята крепост буквално. Мога въобще да не излизам много време и ми харесва Simple Smile

# 29
  • Мнения: 11 574
Фонс, Алито ни ориса, жива и здрава да е Grinning

Общи условия

Активация на акаунт