Искам да кажа...(191) през февруари 2022

  • 40 245
  • 856
  •   1
Отговори
# 810
  • гр.София
  • Мнения: 2 761
качвам малко снимки Grin
много ми хареса, хората са много спокойни, усмихнати, в едно заведение, където ядохме най-хубавата паеля, на една маса местните пяха песни, смяха се, шумни и забавни, голяма чистота, зелено, пъстро, широки булеварди, абе бих живяла там Wink
хич ме няма да снимам хубаво, ама спомените си остават:
Скрит текст:








]













# 811
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 080
Деси, мммм. Grinning Чудни снимки!

# 812
  • Мнения: X
Деси, ако сте още в Барселона, препоръчвам ресторант La Paradeta за морски дарове Simple Smile Била съм 5-6 пъти в Барселона и всеки път минавам Simple Smile

# 813
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 944
Благодаря, Деси, че споделяш с нас малко цвят в сивото ежедневие.
Дъщеря ми ходи миналата година, но толкова хубави снимки не видях.

# 814
  • Мнения: 22 496
Деси,страхотни снимки.
Минете и през пазара на Ла Рамбала, в страни се пада от пешеходната. Много е колоритен.

# 815
  • Мнения: 39 587
Благодаря и аз за снимките. Особено за предпоследната. Simple Smile Е, карам и малко на фантазия, но ми изглежда вкусно.

# 816
  • гр.София
  • Мнения: 2 761
Ама така кажете, имам още кулинарни, това на масичката си хапнахме с ММ Grin, за другите манджи присъстваме на всякъде, та няма да ги пускам, иначе ето още, част от снимките са от пазара Ла Бокерия. На ММ на телефона е пълно с хамони, чуризо и т.н. От едно малко магазинче, семейно от 1860г. си взехме няколко вида хамони и чуризо, сирена, такава вкусотия не бях яла, хем не взехме най-скъпите, представям  колко са били вкусни те.
Скрит текст:







# 817
  • Мнения: 39 587
О, Деси, точно по моята част!

# 818
  • Бургас
  • Мнения: 6 594
След снимките на Деси трябваше да залъжа глада си с боб. Ми не е честно. Имам някакви мезета, но друго си е онези бутове хамон да ти ги резнат на тъъънко.

# 819
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 243
Деси, благодаря за споделените красоти!

# 820
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 743
Деско, имам почти същите снимки и познах доста от местата!
Красива е Барселона! Хората са усмихнати и щастливи! Бих живяла там!

# 821
  • Мнения: 222
Деси, много хубави снимки. Прииска ми се да хване следващия полет до Барселона. Heart Eyes

Заради карнавала днес беше почивен ден и успях да се видя със сестра ми, бихме кафе в много готино кафенце, а и самото кафе беше много хубаво. По улиците имаше всякакви приказни герои, дяволи, ангели и всякакви животни. 

Жената на брата на ММ е много бременна и като казвам много, имам в предвид , че терминът ѝ беше на 26.02., а тя още не е родила и е лекинко изнервена. Smiling Imp Горкият ѝ мъж.  Днес като се чухме правеше разходки по стълбите между пaртера и третия етаж с надежда да започнат контракции. Аз много се вълнувам, че ще си имам още едно племенниче. Та мисълта ми е, стиснете по едно палче, скоро да роди безпроблемно и леко, че се притеснявам дали девера ми ще оцелее ли още дълго. Grin


Пс. Нали братът на ММ ми е девер на мен? Хич не съм наясно с роднинските връзки.

# 822
  • Мнения: X
Да, той ти е девер, а жена му ти е етърва. Стискаме палци новото попълнение да се появи скоро на бял свят!

# 823
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 228
Привет!
Едва понеделник е, а аз съм много уморена...
Деси, прекрасни снимки.
Емилия, стискам палци 🍀

# 824
  • Мнения: 39 587
E, супер. Ще замирише на бебешко в темата. И в тоя ред на мисли в края на седмицата(живи и здрави) чакам и нашето английско хлапе.
Боби, искам ми се да ти кажа "Наздраве", но съм на чай маточина.

Общи условия

Активация на акаунт