Отговори
# 30
  • Мнения: 8 505
Нищо не ти пречи да опиташ.Рискуваш час-два,но поне ще знаеш дали можеш да и го оставяш за в бъдеще.А и все пак си е твоята баба,познаваш я.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Моята стринка е на 70год. напълно с акъла си е жената и много добре се забавляват с Дария. Била е детска учителка и дори я учи на нови неща. Свекърва ми обаче е на същата възраст,но е напълно изкукала, така че на нея-в никакъв случай Naughty

# 32
  • Варна
  • Мнения: 5 563
Май аз съм най-безотговорната майка. Оставяла съм Иво сам или и двамата със сестра му на дядо ми, който е на 82г. Ами чудесно са справя човека, а те слушат и кротуват много повече, отколкото ако стоят при мен. Дядо си е съвсем добре с акъла и моите две дивачета го слушат.

# 33
  • Мнения: 343
Случва ми се да оставям Хриси на баба ми (91г.) за по няколко часа. И я приспива и си играят, въртят баници та пушек се вдига (аз така и не се научих Embarassed ) Хриси я обожава. Щом им имаш доверие и те самите могат, защо не.

# 34
  • Мнения: 1 403
Ами щом казваш 4е са с акъла си, можеш да пробваш. Аз хи4 им нямам доверение на възрастните  Shocked се много знаят и се акъл дават  #Crazy

# 35
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Вержи, средностатистическата форумка НИКОГА не оставя децата си на баби!
Осен когато отива да разжда второто си дете.

 Joy Joy Joy
Щом са си нормални хората и се разбират с Иван, разбира се че ще им го оставяш.
То си е радост и за тях и за него и за теб...

# 36
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Свекърва ми е на 77, свекъра на 85. Долу-горе биват и съм пращала Мая с баща си при тях. Докато той си върши работите, те я наглеждат.  Свекърва ми се оправя, де ще иде!?
 Ама зависи от здравословното състояние. Щом твойте щъкат и с ума са наред - давай дитету да му се радват!

# 37
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Бабата на съпружеството е на 77 години и се справя чудесно с гледането на Мишо, когато се налага- играят си, хранят се- пълно доверие й имам Peace!

# 38
  • Мнения: 5 577
В крайна сметка се оказа "сметка без кръчмар". Те грипави хората били, лежали и ги е страх да не го зарязат. Но като се оправят казаха да го дам.  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Темата много ми помогна.
Само да се оправят, няма да им се размине.

Надявам се,  не съм обидила никой в темата.  Hug

# 39
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Зависи от бабата.
Едната ми баба ще стане на 72 утре, да е жива и здрава. За някой следобяд съм се замисляла като вариант да го оставям. Но почти като краен вариант, защото Фелипе е енергиен, а тя е свикнала само с мен-аз съм й седяла в скута, пък тя ми е разправяла приказки. Това може и да са модифицирани спомени, незнам, ама знам, че Ф в ничий скут не седи повече от 15 сек и иска да обикаля.
Другата ми баба е на 82-да е жива и здрава, но ми е супер неприятно, защото настоява да го гледа, а е глуха и с повече желязо в краката, отколкото някой рицар.  Confused
Аз се изчерпах откъм варианти да й отказвам, защото не ща да й тръшна в лицето, че не искам да ми гледа детето в неподдържаната си къща (тя е над чистенето и пр. битовизми, но хлебарките това не го разбират и си щъкат  Sick), глуха е, стара и има проблеми с краката.

Винаги, когато имат възможност и поискат, са добре дошли и може да си контактуват с Фелипе, почти колкото искат, но в присъствието на някой с по-добри реакции.

# 40
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Надявам се,  не съм обидила никой в темата.  Hug

Кого, бре? Те баба ти и дядо ти не четат форума. Иначе до сега да са полудяли Laughing

# 41
  • Мнения: 1 288
ако бабата е с акъла си и може да търчи по мъника, не виждам защо не. моята баба е горе-долу на толкова и й оставям детето за по час-два понякога. малко ми е притеснено, но на мен ми е притеснено на който и да я оставя.

# 42
  • Мнения: 1 446
Може, естествено.
Сама казваш, че хората са с акъла си.
Не знам кое те притеснява.
Peace
Повечето ми приятелки по същия начин използват бабите и дядовците. По този начин ги караш да се чувстват полезни.
За съжаление Cry на мен никой не ми е останал.

# 43
  • Мнения: 6 461
Може разбира се че може ,ама за бързо според мен или ако наистина се налага. Peace
Зщото  преценките им се прецакват (това са мои наблюдения)..... Mr. Green...с годините.

# 44
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Щом са с акъла си хората- не виждам какво те притеснява newsm78
още повече, че детето ги познава и се чуства добре с тях, а и апартамента е подходящ за гледане на дете.

И аз мисля така, стига да имаш желание и хората са с акъла си, достави им тази радост хем на тях, хем на детето, хем на себе си.

Общи условия

Активация на акаунт