Любители на котки - Тема 170

  • 26 269
  • 736
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 39 922
Жив и здрав да е Хари.

# 556
  • Мнения: 10 806
Жив и здрав да е Хари.
И да му купят кожено яке, в комплект с чантата. Simple Smile

# 557
  • София
  • Мнения: 3 531
Честит първи рожден ден на Харко  и от нас с Блеко! 😻



Много години да си мъркате заедно!

# 558
  • Мнения: 4 975
Честита радост, Барби! Бъдете живи и здрави!

Честит първи рожден на Харко! Още много години да се радвате на взаимна любов и ласки, Мария!

Таня, за съжаление няма промяна, не яде. Вчера в клиниката е имало още три котки със същите оплаквания. Нали почивен ден, та доктора ги е извикал по едно време за да им бие антибиотиците. Най-притеснителното е, че днес следобед е събрала сили и е излезнала от двора. Дано не е за най-лошото..

# 559
  • Мнения: 2 886
О, Рози, дано се подобри! ♥️🍀🍀

# 560
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Жив и здрав да е Хари.
И да му купят кожено яке, в комплект с чантата. Simple Smile
JoyJoyJoy
Направо кожен диван...
Бяхме в магазин за мебели с моя приятел,много кожени дивани имаше и обяснявах,че пусна ли Харко,ще ме убият направо...А за него ще е голям кеф и ще му стигнат поне за месец мебелите...

Благодаря за пожеланията,дано дълги години всички сме живи и здрави.

# 561
  • Мнения: 4 975
Моето непораснало бебе. Ще стане на 5 месеца след някой друг ден, а от час е в това положение. Чува се мляскане и доволно мъркане.

 

# 562
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 185
Честит рожден ден на Хари от нас с Пиги и най - вече от неговия брат близнак Буки 🤗
Пожеланията на Букиту: Ръфай си кожата, приятелче, да не ти пука, и да ти се карат, хич не ги отразявай 😂 Прави си беличките и бъди здрав!

# 563
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 540
Честит рожден ден на Харко!:hugs:
Да е жив и здрав.

# 564
  • Мнения: 4 618
Ще извинявайте, че си показвам гащите, ама на прането ми си е полегнал моя Блеки Joy


Рози и Бодли, дано се оправи котана. Стискаме палци и лапи за нея Hug

# 565
  • Мнения: 4 189
Точно както pandorina е разбрала. Харко да къпе Мария Grinning
За мен това е знак на привързаност, любов и грижа Simple Smile

ПС, аз нали бързам да пиша, преди да съм изчела всичко. Да подчертая не казвам, че Мария го е закъсала с хигиената Joy Много ме разсмя, pandorina, със сълзи. Чак четох на една колежка Joy
И аз много се смях Simple Smile
Обаче по-късно преживях голям стрес. Преди да отида на работа прострях прането на балкона и оставих отворен прозорец за да не мухлясват стени, че с тая ПВЦ дограма... И по мой спомен затворих всички врати към балкона да не ходи Франки. Обаче по едно време като ми се заби в главата, че не помня дали Франки не е бил на балкона и аз да съм го затворила... От там падна предния котарак.. Такъв ужас изпитах, докато се прибера от центъра до Младост цялата треперех... Пред вратата му чух истеричното мяукане... Никога не съм му се радвала повече на това отвратително истерично мяучене.... Трябва спешно да правя нещо с тия прозорци...

# 566
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Рози и Бодли,виж го този калпазанин дали поглъща нещо от килимчето.
Доволни са естествено,голям кеф им е да дърпат/късат/разплитат...

Моят беше изял доста голям конец за шиене на гоблени и сега не се допуска в близост до конците.

Блеки охранява прането, много ме радва.
В другата тема казаха,че това са котешки асани.

# 567
  • Мнения: 4 112
Ще задам тъп въпрос:
Купих от ДМ постелка, но не като препоръчаната тук (нямаха), а бяла. Сложих в тоалетната и установих, че много прилича на перлит. Перлитът са малки шуплести частици, служещи за изолация (съдържат въздух) - поставят се в замазка/мазилка. Та сред вас, навярно има специалисти: има ли в перлита вредно вещество, което би пречило на котана? Като цена ще е несравнимо по-евтин. Купувала съм за градината (с цел аерация на почвата). Растенията се чувстват добре с перлита. Но мачовците?

# 568
  • Мнения: 4 975
Рози и Бодли,виж го този калпазанин дали поглъща нещо от килимчето.


О, той когато е палав..Дърпа с нокти, зъби, играе и днес успя да измъкне един конец от възглавницата на дивана..Изяде го докато се усетя.
Но се чудя още на този му инстинкт..Килима и халата ми за баня. Докопа ли ги, все едно е бебе с майка си.

Мини, Блеки е Heartpulse Добре, че душичка:)

За дундичка..ако утре я видя ..

# 569
  • Мнения: 3 881
Мини,
Ами то прането за какво е, ако не да си почиваш на него

Общи условия

Активация на акаунт