Вие ще го купите ли? Аз се чудя....

  • 4 642
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 877
Не. Няма да го купя. В интернет има страхотни статии за децата на тази възраст, защо да купувам списание, в което има преведена някоя от тях плюс куп неинтересуваща ме информация?

Достатъчно ме е яд, че купих един брой на "Арти", което много ме разочарова - детско списание с доста реклами и доста недомислици.

# 16
  • Мнения: 5 877
Лио, една идея.
Щом си падаш по такива списания, защо не се абонираш за хартиения брой на FamilyFun Magazine или за някое готино френско списание? Пък после ще ни просвещаваш.
Подари си го за Нова година!

# 17
  • Мнения: 431
Ами снобско е, и с тази правописна грешка - много дразнещо.

Сайтът им е не особено професионално направен, домейнът е от евтините, изглежда да е подсайт на това - http://roditeli.info/ - Център "Съвременни родители".


А, то си им го пише в новините:

"Ново списание!

На 20 ноември с помощта на Център "Съвременни родители" излиза на пазара пилотния брой на списание Кенгуру".

# 18
  • Мнения: 3 367
Не. Няма да го купя. В интернет има страхотни статии за децата на тази възраст, защо да купувам списание, в което има преведена някоя от тях плюс куп неинтересуваща ме информация?
абсол.подкрепям; тук има камари издания,какви ли не,не купувам ни-що защото инфото е оналайн;ако излезе нещо тотално ново и забележително за дете-отглеждане е в гугъл нюз за секунди;
в бг нет има много неща ако коз е 1е не се говори езика..
и последно - подобни издания са обикновено 2 статии и 50 страници реклами на каквото се сетиш,к пък ме дразни безобразно много

# 19
  • Мнения: 1 232
Лио - не знам защо си мислиш, че в дадено списание би се публикувал някакъв нов материал за каквото и да е?!
Всичко, което се изнася е публикувано в НЕТ-а и само се преписва, превежда и редактира. Та в тоз аспект на размисли - знаеш как се ползва чичко Гугъл, с езиците си на ТИ, дерзай.  Peace
Ааааааа и за 4лв. си направи някъде собствен кеф или се почерпете с плодове.
абсолютно подкрепям това мнение,бебшко,и мамешко списание не съм купувала от 4 години поне,с тези пари бих купила книжка на детето си Simple Smile

# 20
  • Мнения: 6 164
На мен ми прилича на всички други списания - има и за бременността и за бебето и за детето, всичко е същото, но пък я виж 70 стр.!!! Само да не е на всяка втора - реклама!...

А... ама "Моето бебе и аз" е 130стр. newsm78 Където 3.50, там и 4лв.

# 21
  • Мнения: 193
Нищо няма да ми попречи да си купя първия брой го да преценя. А иначе и аз съм сред вече нечетящите "Моето бебе", та се радвам, че излиза нещо ново на тази тема. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 7 106
Когато видя някое ново списание или вестик на тематика, която ме интересува, го купувам. Още с първият или вторият брой ми става ясно, дали ще продължавам да го купувам или не- така беше и със излизащите в момента бебешки списания. От скоро спрях да ги вземам, защото си дадох сметка, че благодарение на информацията във форума, май знам повече от тях  Mr. Green Laughing.

# 23
  • София
  • Мнения: 11 710
Не знам дали ще го купя след тази антиреклама,която му направихте!А и какви са критериите за образовани и платежоспособни родители?И да знаете децата на необразованите и неплатежоспособните родители ,както и на тези,които живеят в градовете под 100 000 души не се нуждаят от възпитание,грижа и внимание!И кое ще му бъде луксозното?Вероятно това,че ще се прави реклама на скъпи магазини от рода на Премаман,Бенетон,Лапин Хаус и т.н /нямам нищо против магазините и марките/.Аман от сноби и комплексари!

# 24
  • Мнения: 1 930
Отявлен читател съм на " Моето бебе и аз"- допада ми, и макар информацията във форума да ми е достатъчна, аз винаги си купувам поредния брой. Ми с кеф си го чета и  разглеждам  Whistling.
Друго си е да си легнеш в чаршафчетата до дребо и да си четеш  Peace. За това списание още се чудя, вероятно ще купя 1 брой и ако ме плени....знам ли, може пък да си го купувам. 4 лева за какво ли не съм дала....

# 25
  • Мнения: 203
Май от любопитство ще го купя , ако ми допадне, ще продължа, верно е че има всичко в нета, но да си легнеш и да си четеш е по гот.

# 26
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
То за лягането, аз и сега съм си легнала с лаптоп-а на леглото  под завивките без каквито и да било кабели около мен, но по въпроса за списанието....

любопитна съм да видя какво ще е.
и това сигурно ще е последното, ако се разочаровам, което ще купя. Дано не е така.

'9 месеца' изобщо не го харесах едно време, говоря за 2002г
сп.'Мама' няма да коментирам.

Бях почитател на 'Моето бебе и аз' по-късно, но по-късно спрях да го купувам.

Първи брой на 'Моето дете' - не знам дали ще купя Втори брой.

....За 'Кенгуру'-то newsm78 не знам, дано да е нещо по-различно.

Но малко снобско е написаното инфо ми се струва newsm78 някак си нафукано звучи...знам ли

# 27
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Уф, много снобско ми звучи цялата реклама на това списание и май няма и да си го купя - ще чака да споделите мнения след като го купите Wink

# 28
  • Мнения: 1 581
Аз не бих го купила. Като гледам съдържанието, за по-големи деца са около 4-5 страници  Tired Бих вложила 4-те лева в някоя детска игра, пъзел или книжка. Честно казано вече не вярвам да ме изненада някое списание, да намеря нещо, дето не го знам или не мога да го намеря в нета. Пък ако списанието твърди, че запълва празна ниша... на луксозния пазар... хич няма да му хвана вяра  Laughing
Бих събирала примерно поредица книжки - всеки месец по една, отколкото да купувам това списание.

# 29
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
http://kangaroo.roditeli.info/advertizing/   #Cussing out "  Кенгуру е насочено към напредничави читатели, образовани и платежоспособни, които се отнасят отговорно и сериозно към раждането, отглеждането и възпитанието на своите деца."  Crossing ArmsАко не Stopсъм платежоспособна ,това значи ли ,че не съм напредничава и образована-много обидно определение за аудиторията към която е предназначено списанието!Любопитна бях да си купя първият брой-сега вече не бих го купила Naughty 

Общи условия

Активация на акаунт