Ген? Структура?

  • 1 533
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 095
то след бременност и на фона на това безсъние, което следва май най- бързо се отслабва Peace

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 907
Не, между моята бременност и бременността на майка ми няма нищо общо, ражданията ни също. Майка ми си е възстановила формата доста бързо, аз още не мога, 8.5 месеца след раждането. Майка ми няма една стрия след две деца, аз с едно съм като географска карта!

# 17
  • София
  • Мнения: 830
Да притеснява ме много да не вземе структурата на моята фамилия. Само аз си знам с какви усилия не изглеждам като динозавър. Но всичко е поправимо. Структурата ми е като на майка ми, широк ханш, тесен кръст, но съумях да остана 50 кг (малко отгоре) след две раждания.

# 18
  • Мнения: 15 619
Гените не идват само от майката.
Например по структура, аз приличам на баща си, само дето не съм мъж.
За раждането, освен гените и структурата значение имат и други фактори като общо здравословно състояние, нагласа. За напълняването: Н\якои хора са наистина по-склонни към напълняване, но пък този проблем може да се преодолее с повече движение иподходящ хранителен режим.

# 19
  • Мнения: 6 164
Аз и майка ми сме различни, имам структурата на баща ми - той е кльощав и през бременността не качих! По принцип не съм се притеснявала особено, бебе нося все пак. Пък и не се наложи. Peace

# 20
  • Мнения: 1 104
Мисля, че приличаме и на двамата си родители. Много рядко детото е 100% само на единият родител. Ние с майка ми си приличаме донякъде, но тя не си прилича с майка си. При всеки е индивидуално.

# 21
  • София
  • Мнения: 35 952
Приличам и на двамата си родители- по структура на майка си , по воля и хъс на баща ми и затова съм нещо по средата  Wink

# 22
  • Мнения: 4 621
Е структората си е структура, но е вжно и начина на растеж - хранене, спорт....до голяма степен и ние се самоизграждаме с начина си на живот  Peace
Това е и моето мнение Peace

# 23
  • Мнения: 6 390
Гените не идват само от майката.
Например по структура, аз приличам на баща си, само дето не съм мъж.
За раждането, освен гените и структурата значение имат и други фактори като общо здравословно състояние, нагласа. За напълняването: някои хора са наистина по-склонни към напълняване, но пък този проблем може да се преодолее с повече движение и подходящ хранителен режим.
Напълно подкрепям  Peace

# 24
  • Мнения: 7 723
абе структурата си е структура, но тя е резултат от гените, които носим. Всеки човек носи по 50% от гените на двамата си родители, а те от своя страна- на своите. Т. е. -моите деца притежават по 25% от гените на бабите и дядовците си. Друг е въпроса кои ще се окажат по- силни.
и аз се чудя дали в критическата циците ще ми станат големи , като на едната ми баба, или гъза ми ще стане троен- като на другата
 33uu  33uu  33uu
п.п.- не мисля, че начина на живот и режима на хранене имат нещо общо...

Последна редакция: пт, 10 ное 2006, 18:06 от mylenka

# 25
  • Мнения: 2 897
Генът и структурата са едно,начинът на живот и културата на хранене,съвсем друго.
Никога не съм се успокоявала с това,че баща ми е бивш спортист,а майка ми-едно джезве с кокали,за да си хапвам на воля,било то по време на бременността или по принцип.

# 26
  • Мнения: 8 917
Е структората си е структура, но е вжно и начина на растеж - хранене, спорт....до голяма степен и ние се самоизграждаме с начина си на живот  Peace

И аз съм на това мнение Thinking

# 27
  • Мнения: 5 026
Е структората си е структура, но е вжно и начина на растеж - хранене, спорт....до голяма степен и ние се самоизграждаме с начина си на живот  Peace

И аз съм на това мнение Thinking
Така е! Но все пак гените си казват думата-като гледам майка ми и аз сега...  Wink

# 28
  • Мнения: 1 370
Преди да забременея, никога не съм мислила по този въпрос. По време на бремеността, майка ми каза, че проти4а по същия начин като при нея. И тя е качила 34кг, както мен. Само че тя, ги е свалила, много по-бързо от мен. Аз чак след 2 години Cry

# 29
  • Мнения: 942
Е структората си е структура, но е вжно и начина на растеж - хранене, спорт....до голяма степен и ние се самоизграждаме с начина си на живот  Peace

И аз съм на това мнение Thinking
Така е! Но все пак гените си казват думата-като гледам майка ми и аз сега...  Wink
Peace Sad

Общи условия

Активация на акаунт