Много чин-чин и много Интернет в 227-ма НЕМСКА тема

  • 18 881
  • 740
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 9 152
Скрит текст:
Папурче, леко боледуване.

Кате, много добра идея ми даваш.
Сега освен при ПМС и пълнолунието мога да включа към дните, в които ми е нужно спокойствие 🤣
Каква е тази напрегната конфигурация?

Скрит текст:
Малката е със сопол, не я искат в яслата. 🙈
Тя оттам ги влачи 🤪, но нейсе.... утре ще я тествам.
Планетна. Луната спрямо възлите, Сатурн и Слънцето.

# 631
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Кате, колко време ще трае?
Сатурн да не копае дупка?
Да знам дали да си купувам успокоителен чай 😆

# 632
  • Мнения: 9 456
Бибит,
Синът ми също си запази вкуса и обонянието. Просто 2 дни имаше температура и положителен тест.
На теста не пишеше нищо освен, че е положителен.

# 633
  • Мнения: 9 152
Кате, колко време ще трае?
Сатурн да не копае дупка?
Да знам дали да си купувам успокоителен чай 😆
Не се притеснявай, Луната е много бърза планета, утре е пълнолунието, сега се пълни, почти е пълна вече. След това започва да намалява, т.е. се отдалечава от Слънцето и конфигурацията се променя.

# 634
  • Мнения: 1 482
А вие мислите ли да си биете и четвърта ваксина,ако ни предложат? Аз съм много скептична...

# 635
  • Мнения: 7 175
Тези деца никога до сега ли не са се разболявали с Т и неразположение? Аз за нормално го смятах до скоро.

# 636
  • Мнения: X
А вие мислите ли да си биете и четвърта ваксина,ако ни предложат? Аз съм много скептична...

Да. Само да кажат и отивам.

# 637
  • Мнения: X
Въобще не ми пука и ще си сложа колкото ваксини трябва. Пука ми къде и как да отида, че ми е страшно стегната шапката. Пука ми и да се отърва от мерки и маски.

# 638
  • Мнения: 7 175
Е , как ще се оттървеш? Нали ще трябва на всяка крачка да си покажеш сертификата. Нали се налага да се провери кой човек е сертифициран и кой не е по стандартите.
Зиги скокваш до израел и получаваш. Ниенти проблеми.

# 639
  • Мнения: X
Е , как ще се оттървеш? Нали ще трябва на всяка крачка да си покажеш сертификата. Нали се налага да се провери кой човек е сертифициран и кой не е по стандартите.


Ти новини не четеш ли? И между другото, не изглеждаш нестандартно.

# 640
  • Мнения: 9 152
А вие мислите ли да си биете и четвърта ваксина,ако ни предложат? Аз съм много скептична...
и аз съм скептична, освен ако не предложат актуализиран вариант.

# 641
  • Мнения: 6 599
В момента не виждам причина да си бия 4та доза.

# 642
  • Мнения: 7 175
Съвсем стандартно си изглеждам.
Ами причината може да бъде ползата , една или друга. Ако не виждаш никаква полза, не виждаш и причина.

Последна редакция: вт, 15 фев 2022, 22:35 от bella-ciao

# 643
  • Мнения: X
Как си бихте три, а за четвърта сте скептични? Още никой не е предлагал четвърта доза всъщност. Израел не считам, че е надежден източник на информация.

# 644
  • Мнения: 7 175
И аз бих задала първия въпрос. А за второто / до сега беше за доста пример и пътеводна светлина. Сега чак разбирам, че някои фенове не го считали за такава.

Общи условия

Активация на акаунт