Много чин-чин и много Интернет в 227-ма НЕМСКА тема

  • 18 759
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Кате, аз какви работи търпя, че едни нокти ли? От скука и тъпотия е всичко. Да свършва всичко, че ще се пропием.😆

Абе аз се смея, но вчера реших ударно да тренирам. И днес съм на Ибупрофен 600. Така съм се одървила, че не може да бъде. И с този хоум офис бачкам по 10 часа, че и нагоре. А шефовете пият в София, да се задавят дано! 😂

# 76
  • Мнения: X
Не обичам нищо повече от ибу600. Направо, най-доброто нещо, след холандеза в стъклен буркан. Joy

Катеричке, да не му сипваш бейлис на тва капучино? Иначе е неприлично да го пиеш в наш'та компания! От колектива се цепиш!

Софт, ма накарай дъщеря ти да се прави на маникюристка. За кво си я родила иначе? Еееееее. Joy

# 77
  • Мнения: X

Софт, ма накарай дъщеря ти да се прави на маникюристка. За кво си я родила иначе? Еееееее. Joy

Тя не е такъв човек и не питай повече. 🙈😂

# 78
  • Мнения: 9 152
За мускулна треска знам гореща вана с морска сил и се пие аспирин. Бързо да минава, Софт🙏

Зиги, тази вечер съм без Бейлис, не искам да го намразвам. Нека е понякога, по малко, но пък с истинска наслада😊

# 79
  • Мнения: X
Бе, вий се настанете до мен, пък чакай да не питам. Аз съм много любопитен - винаги трябва да знам ЗАЩО. И на отговорът, пак питам ЗАЩО... и така, до сълзи и ярост.

Катеричке, правиш ли си бейлис с кафенце? Ирландско кафе (само че с бейлис, не с уиски). Много е добре за зимата, придава настроение. Преди хоум офиса често с колеги ходихме след работа да пием в едно приятно кафене.

# 80
  • Мнения: 9 152
Зиги, моите миксове са много шантави.
Смесвам разни течности, дето само на човек, който истински ме обича му разказвам и показвам 🙃

Последна редакция: ср, 02 фев 2022, 23:07 от Катерица

# 81
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Бавария ви поздравява с melodic death и баварска бира 😃.

# 82
  • Мнения: 1 996
Няма да се цепя тази вечер от колектива, извадих вермута от хладилника Grinning

# 83
  • Мнения: 11 327
Glow flow, аз подарих на майка ми за 70 рожден ден един медальон с надпис Oma и изпизсани имената на децата ми. Беше много щастлива. Отделно една фотокнига със снимките ни от последната година.

# 84
  • Мнения: 1 335
Ами, освен да кажа наздраве на всички, няма как по друг начин да се включа в хубавата темичка! хи-хи. Tropical Drink
Браво на вас добри сте, 6 странички за ден.

Бибит супер, мерси!

# 85
  • Мнения: X
Наздраве, margolotta и Biskara.

Ама заради вашите наздравици, аз ще излезна алкохолик от тая тема. Писна ми вече. Такова скромно момче бех... Joy

# 86
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 814
Зиги, лоша работа, дойде тука и се пропи Simple Smile
Аз днес няма да пия, нещо не ми е добре Sad
Четох ви за водите - сина иска някакви шишета, дето се слагали падове, пък да миришели, пък нам си кво. 40 евра шишето... за пластмаса с мирис, мерси... Баба му все такова е пила...

# 87
  • Мнения: X
Зиги, лоша работа, дойде тука и се пропи Simple Smile
Аз днес няма да пия, нещо не ми е добре Sad
Четох ви за водите - сина иска някакви шишета, дето се слагали падове, пък да миришели, пък нам си кво. 40 евра шишето... за пластмаса с мирис, мерси... Баба му все такова е пила...

Аз ви казах, че имаме нужда от някой роден през този век да ни обясни за новите модерни неща... браво на синковеца - като иска, да спестява. Money

То не ти е добре, защото не си си сипала едно винценценце. Софт размаха и ибу600, моето любимо. Пия го за всякакви болки - дори ме и приспива. Joy

# 88
  • Мнения: 9 152
Geia, оправяй се. 🍀🙏

Роденият през този век ме светва за сега предимно  в музикалните тенденции и попълнения. Много ми е интересно, а често съвпада и с моя вкус, та с голям кеф слушам разни непознати за мен изпълнители и парчета.

# 89
  • Мнения: 6 913
аз за подаръци взех да поръчвам от лидт шоколадите и да правя кошничка с изненада нещо от внуците и шоклад.
Не е много био, но такава съм си аз.

Общи условия

Активация на акаунт