Много чин-чин и много Интернет в 227-ма НЕМСКА тема

  • 18 902
  • 740
  •   1
Отговори
# 90
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 915
Абе стара съм веке, не е от винцето Sad Снощи пих и щях да пукна нощес.
О да, новостите в техниката и музиката са негово задължение, доста общи неща в музикално отношение имаме Simple Smile

# 91
  • Мнения: 9 152
Важно е как се чувстваме,а не на колко сме години🙂;  ето, с мама си говорих онзи ден, разказвах й как съм отработила дългия си ден, а тя, милата, иска й се още да работи и чака някой да я покани, казва ми, "чувствам се като на 33"!
То си е радостно, ама пък страда, че си седи вкъщи.
Пък и на всичкото отгоре й обяснявам, че не ми се ходи на толкова напрегната работа.
А и аз не се чувствам на 33 , защото на 33 след работа, можех да танцувам и пея до зори в някой клуб, след което да се чувствам заредена, а не парцал. Сега не съм пробвала, но допускам, че ще ми трябва повечко време, за да съм във форма след подобна нощ.

# 92
  • Мнения: X
Ооооо, пенсионирането е трудно за всички майки. Моята направо се разболява, като знае че скоро ще трябва да се пенсионира. Не иска и не иска. Да работи и да живее искала. Викам Ти пак ще живееш, ама ще си почиваш. Тя и сега си почивала, защо ѝ е повече почивка, още можела да работи.

# 93
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 915
Ох, като работиш цял живот и не ти се иска да спреш. За някои хора това си е смърт Sad Като спрат и все едно се отказват от живота.
Абе преди и аз можех цяла нощ купон, сън половин час и на работа. А сега ако закъснея след 1 часа и на другия ден не мога да стана от леглото Sad

# 94
  • Германия
  • Мнения: 8 106
Добра нощ и наздраве!

# 95
  • Мнения: X
Пепеляшке, кво стана? 00ч удари? Joy шегичка!

Наздраве... И на Криси, която не знам що съм пропуснал, ама за туй ся ще отпия една двойка глътка.

# 96
  • Мнения: 7 252
Абе стара съм веке, не е от винцето Sad Снощи пих и щях да пукна нощес.
О да, новостите в техниката и музиката са негово задължение, доста общи неща в музикално отношение имаме Simple Smile

И аз, така, Гея. Забелязвам, че от вино ми става зле, затова залагам на добрата стара баварска бира.

# 97
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 915
О, Пипи, бира през зимата не мога да пия. Обаче татко прави страхотен пелин и определено с него съгрешавам Simple Smile
Добро утро, да ви е хубав деня!

# 98
  • Мнения: X
За водата Девин. Мобилна кафемашина за кола, висок клас. Не работи с Девин вода. Не работи и с чешмяна. Но работи с минерална вода Бачково, например. Има индикатор който светва когато водата е ок. На Девин не свети. Слагаш Бачково- свети и машината тръгва. Толкова за качествената минерална вода.
Преди няколко години някой познат разправял на близък, че е виждал цистерни на Девин да пълнят чешмяна вода в някакво село.

# 99
  • Мнения: 9 470
Ако кафемашината не работи с чешмяна вода, ако ще да е най-яката и модерната, няма място в моя дом. Сега - специална вода за кафето, за ютията, хайде стига. Остава и пералнята да заработи само с минерална.

# 100
  • Мнения: 6 612
От вкусът на водата Бачково ми става зле. На Девин не мога да се наситя, на Хисар също.

# 101
  • Am Dorf (BB)
  • Мнения: 514
Имам много мил спомен от купуването на вода в София. Имахме квартално магазинче в един блок до нас, директно в задния вход на сградата. Собствениците си въртяха всичко, ако се случеше да са заети бабата на над 70год въртеше всичко. Та отивам за вода и бабата се опитва да ми направи някаква минерална вода атрактивна, да ми я препоръча и ми казва: "Водата е прясна, тъкмо я докараха, още е топла." Напомни ми за моята баба, дето продаваше градински домати и все я лъжеха с парите, не умееше да смята добре милата.

Вител ще я спират за немския пазар. Тюх.

# 102
  • Germany
  • Мнения: 8 032
Рейна, да каже този човек от коя чешма са сипвали, да светна приятелите ни в БГ от там да си наливат Simple Smile
Различна на вкус е Девин и на нашето семейство много ни харесва. Въпросната кафемашина най вероятно е била дефектна, щом тръгва само с един вид вода. От тукашните води пием само Волвик, другите са ми супер гадни на вкус и най вероятно затова хората се опитват да ги овкусяват.

# 103
  • Мнения: X
И аз се зачудих за машината.

# 104
  • Мнения: 5 433
От вкусът на водата Бачково ми става зле. На Девин не мога да се наситя, на Хисар също.
Именно, всички сме така. Но в факт. Машината не е дефектна. Работя в автомобилно представителство, немска марка. Машината е техен бранд. Продаваме ги като Zubehörteil.  И ги тестваме при всяка продажба. Споделеното е факт. Смятайте какво има в нея за да е вкусна. Бачково е рядко гадна, но явно отговаря на завишените немски критерии интегрирани в машината.

Общи условия

Активация на акаунт