ПОДКРЕПЕТЕ ПЕТИЦИЯТА!!!

  • 3 970
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 76
Аз и моето семейство подкрепихме петицията, но не виждам никой записан от нас, нито пък имаме получен e-mail....?! Как да разбера дали успешно сме дали своя глас?

# 16
  • София
  • Мнения: 4 035
Аз и моето семейство подкрепихме петицията, но не виждам никой записан от нас, нито пък имаме получен e-mail....?! Как да разбера дали успешно сме дали своя глас?
Определено мейлите се бавят,но мисля,че скоро ще дойдат.

Извинявам се, ама пак българска работа - всичко по две. Вчера подписах първия вариант и накарах още 10 човека да го направят. Дали ще мога от същия адрес да подпиша и тази, но вече не мога да карам другите да го правят още веднъж.
Sick И аз така
А не може ли подписите от 1 вариант автоматично да се добавят към втория  newsm78
Ами спомена се нещо за обединяване на двете подписки,ама не знам дали ще се получи.

# 17
  • Мнения: 1 976
Подкрепих!  Hug

# 18
  • Мнения: 289
Подкрепих Peace Пожелавам успех!

# 19
  • Мнения: 6 442
Подкрепям! Peace

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 702
Аз и моето семейство подкрепихме петицията, но не виждам никой записан от нас, нито пък имаме получен e-mail....?! Как да разбера дали успешно сме дали своя глас?

Разбрах, че при някои сървъри потвърждението директно се определя като спам. Виж в папката ти "спам" или пък "bulk"=

предлагам ви и вариант за придружителен текст:

Здравейте,
както знаете през август т.г. правителството прие нов КСО, според който болничният за бременност, раждане и отглеждане на малко дете се повишава  от 135 на 315 дни. Промяната влиза в сила от 01.01.2007.
Всички приехме промяната с голама радост, но какво беше разочарованието ни, когато разбрахме, че промените няма да “огреят” майките, чиито 135 дни са изтекли (въпреки че новоприетите 315 не са!)
Считаме, че това тълкувание е крайно несправидливо. То  води дори до парадокса,  деца, родени в един и същи ден да бъдат третирани различно.
В подкрепа на ощетените майки e организирана електронна подписка, която ще бъде внесена в Парламента.

Това е линк към подписката:

http://www.bgpetition.com/promeni-kso1/view.html

Моля, подкрепете ни с гласа си и изпратете молбата ни и на други!

Благодаря!


# 21
  • Мнения: 76
В Hotmail & Gmail до този момент от сутринта все още няма получени линкове .........

# 22
  • Мнения: 76
В папките за спам също няма нищо ......

# 23
  • Мнения: 4 978
Няма смисъл да казвам, че и аз подписах петицията  Wink

Хайде, момичета, 16000 ощетени майки. Да им помогнем!

# 24
  • Мнения: 1 671
Подписах.

Сложих си линк и в подписа. Направете го и вие.

# 25
  • Мнения: 132
подкрепям с 2 ръце Simple Smile

# 26
  • Мнения: 2 956
Подписах и аз .Успех   bouquet

# 27
  • Мнения: 277
Подписах. И мъжът ми искаше да подпише, но в mail.bg не се получи линка за потвърждаване на подписа...  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 214
И аз подкрепих...

# 29

Общи условия

Активация на акаунт