Пъзели - 37

  • 24 731
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Мона Лиза, брой ме значи. Simple Smile Договорихме се.
Хем вече знам къде да ти го донесем.

Забравих, че исках да ви питам дали можете да се ориентирате по поръчките от миналата година кога е било следващото по-голямо намаление, спомняте ли си?

# 31
  • Мнения: 6 890
Мона Лиза, пазя го, спокойно 😊

Радвам се, че ви е харесал пъзелът Simple Smile И на мен ще ми е интересно кой как го е наредил. Аз започнах с лилавите, че са най-малко, после зелените и продължих нататък - жълто, оранжево и накрая червено.

В инстаграм е страшно. Днес видях някой наредил 32 пъзела за януари и ми се сториха доста. Но току-що го отвяха тотално с 53 пъзела за януари!!! Средно по 700 части на пъзел.

# 32
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Мона Лиза, пазя го, спокойно 😊

Радвам се, че ви е харесал пъзелът Simple Smile И на мен ще ми е интересно кой как го е наредил. Аз започнах с лилавите, че са най-малко, после зелените и продължих нататък - жълто, оранжево и накрая червено.

В инстаграм е страшно. Днес видях някой наредил 32 пъзела за януари и ми се сториха доста. Но току-що го отвяха тотално с 53 пъзела за януари!!! Средно по 700 части на пъзел.

Мъжът ми е страшен фен на Приятели, това е положението. Joy
Аз започнах лилаво-зелено-червено-оранжево-жълто.

# 33
  • София
  • Мнения: 843
Бухти, и аз като теб почнах, но оранжевото и червеното ги редих паралелно, някъде там ми е и последното парче.

Но това беше най-приятният за сортиране пъзел, който съм редила. Чак съжалявам, че не мога да го наредя отново за пръв път.

# 34
  • гр. София
  • Мнения: 1 583
Аз се изкуших и направих още една скромна поръчка. Всичко започна покрай малкия, после попаднах във фейсбук на този с животните, в който има вълк и докато го търсех, видях другите два. То имаше и други, но се спрях на тези  Simple Smile
След малко ще ги споделя Simple Smile
Ето
Скрит текст:



Скрит текст:
Не, че нямам пъзели с тигри, но годината на тигъра е все пак. Този от 500ч не можах да се накарам да се откажа от него Simple Smile

Последна редакция: ср, 02 фев 2022, 22:19 от Olia T

# 35
  • Мнения: 6 890
Относно намаленията аз не виждам. Поръчвала съм после пролетта на зареждането на Равенсбургер и на Кобъл Хил.

# 36
  • Мнения: 1 973
Мона Лиза, погледнах си поръчките от миналата година по това време. След намалението за деня на пъзела следващата ми поръчка на намаление е от 3 март с пъзели на Black sea, Завинаги свободни и Ръченица. След това от 12 март на Едука имам поръчани два двойни   с намаление. По нататък не смея да ги отварям, че ще ме заболи главата Grinning

За Пътуващия пъзел нямам съвсем ясен спомен за реда на цветовото нареждане, обаче си спомням, че без да искам си надписах парченцето на обратно 🙃

# 37
  • Мнения: 206
Аз пък бях решила, че зареждат редовно от изчерпаните пъзели, имам поне 15 в любими, как ме разочаровахте. Joy
Може и да зареждат,но  в любими си стоят като изчерпани... Явно при нова доставка ги завеждат под нова номенклатурна позиция, а старата си стои изчерпана...Това го открих покрай настолните игри- доста купувам от там и за нас и за подаръци.

# 38
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Благодаря ви, момичета, значи затягаме коланите, явно поне 2 месеца няма да има някое читаво намаление. Ще си наредя всичко, което ми изостава - броих може би около 12 имам на опашка.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 36 584
Ти дай айтоските да видим, не се ослушвай.

Аз се радвам, че скоро няма да има намаления, за да не се раздвоявам. Така поне ще наливам пари само в ибей.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 860
Нямате изчитане , нямах никакво време да чета и днес наваксвам.
Аз постоянно си поръчвам особено ако нещо ми хареса и е намалено. Последната поръчка все още ми е в офиса, но утре ще трябва да си я прибера в нас.
Тони не се давай на Вълка.
Мона Лиза не съм се отказала от сувенирите, тъкмо приключих с Москва

Последна редакция: чт, 03 фев 2022, 00:18 от евето

# 41
  • Мнения: 82
Еее, HighSpeed, много е готин! И лалетата на Зори... мечта (посадих луковици криво-ляво есента, ако нещо изникне тази пролет, ще се похваля) Simple Smile

Аз днес след всичките ви окуражения и благопожелания Hug успях да напредна - вижда му се краят!


И предлагам да смъмрим Vladislav Marushev, защото пуска пъзели за продажба директно във Фейсбук, вместо колегиално да ги предложи първо тук Grinning
За което се извинявам, няма да се повтори! 😀😀😀Да ти кажа честно сетих се, че може би трябваше тука да ги пусна, но вече ги бяха запазили. Другия път като реша да Продавам или разменям ще ги пусна първо тук. Обещавам. 🙂🙂🧩🧩🖼️

# 42
  • Мнения: 6 890
Може и да зареждат,но  в любими си стоят като изчерпани... Явно при нова доставка ги завеждат под нова номенклатурна позиция, а старата си стои изчерпана...Това го открих покрай настолните игри- доста купувам от там и за нас и за подаръци.
Аа, това ако се случва е по-скоро изключение, не би трябвало да е така. А може и при игрите да има нещо по-специфично, не знам.
Относно пъзелите не съм следила супер стриктно нещо, а нямам и кой знае колко много пъзели, но съм доста убедена, че са ми се появявали в любими при ново зареждане. Ще наблюдвам и занапред да видим какво ще стане. Единствения път, когато намерих пъзел наличен, а в любими ми беше изчерпан беше един на Вал Голдфинч, за който писах. Накрая се оказа, че този в любими ми е 4х500 части, а новият беше един от 2000.
А с книгите пък с абсолютна сигурност ми се появяват като налични при зареждане. И там ако нещо не се появи значи новият артикул има разлика с предишния. Наскоро гледах една поредица изчерпана в любими, а на сайта я имаше. Като се вгледах видях, че цената е различна и установих, че явно новата е пусната с твърди корици. Тоест, има разлика в изданието и затова са заведени като нови артикули.
Накратко, според мен трябва да си се появяват, а ако не се появят при зареждане то по-скоро има някаква промяна в новия артикул.То няма и логика да си играят да ги въвеждат наново.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 36 584
Аз бездруго редовно преглеждам за нови пъзели, с които да си попълня намалялата листа в Любими. Ако видя нещо, което пак се е появило от изчерпано, ще пиша, да си проверите.

# 44
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Нямате изчитане , нямах никакво време да чета и днес наваксвам.
Аз постоянно си поръчвам особено ако нещо ми хареса и е намалено. Последната поръчка все още ми е в офиса, но утре ще трябва да си я прибера в нас.
Тони не се давай на Вълка.
Мона Лиза не съм се отказала от сувенирите, тъкмо приключих с Москва



Много красив пъзел!
За сувенирите се уговорете със Зори.

Няма вече намаление, изтриха ги, успях, нищо не поръчах. Joy

Общи условия

Активация на акаунт