Миризма в хладилника - как да я премахна?

  • 19 417
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 505
Кърпа,напоена с ощет-винаги,когато го размразявам.Превантивно-лимон,разрязан на 2 или 4.

# 16
  • Мнения: 1 370
Със сода. Постоянно държа отворен палет в хладилника и няма никакви  миризми.

# 17
  • Мнения: 1 193
Нарязани глави лук Peace

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
А тези варианти с лимон, кафе или лук... не дават ли в същност своя си аромат в хладилника?!?  newsm78 и после да го предават на неподходящи продукти

Содата предполагам поглъща миризмите и смятам да го пробвам Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 35 951
И ние сме с такава кутийка - вътре е с някакъв филтър. Нямали сме лоша миризма откак я ползваме.
Peace и ние

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Дайте някакво име на тези кутийки, фирма... за хладилник ли са само или и за камера стават?

# 21
  • Мнения: 3 595
И аз почиствам с оцет, ами за мое очудване не остава миризма... и мен ме заинтригуваха кутийките. Споделете от кои сте доволни

# 22
  • София
  • Мнения: 115
В хладилника, като замирише - слагам 1 - 2 филии хляб (за предпочитане малко по твърд, за да не нападат трохи), върши чудесна работа  Peace. За камерата - не знам  Thinking.
И малко off, филия хляб върши работа и за фурната, ако е печено нещо, от което после мирише, риба например.

# 23
  • Мнения: 3 886
А как се казват тези кутийки, дето ги купувате от Билла?


има ги и при перилните препарати.Казваш че искаш за премахване на миризми от хладилник.Много са добри Peace

# 24
  • Мнения: 750
С лимон или оцет. А има и ароматизатори за хладилник Peace
Ароматизатор за хладилник! Grinning

# 25
  • Мнения: 2 196
Дайте някакво име на тези кутийки, фирма... за хладилник ли са само или и за камера стават?
Те са най-различни - обикновено ги има във всеки супер маркет,там където са изложени други видове ароматизатори.
 Незнам дали стават за камерата.
 Моят е израелски - SANO.

# 26
  • Мнения: 155
PartyВсичките гореописани методи Party
======================================================================
Аз си купих едни кутийки,които поемат неприятната миризма от хладилника.Има ги в Билла. Peace

И аз си купих и съм много доволна newsm10

# 27
  • Мнения: 819
Има едни обезмирисители за хладилник,мисля,че в големите хипермаркети ги продават.И действат!

# 28
  • Мнения: 5 026
 Освен за оцет, за друго не се сещам.

# 29
  • Мнения: 819
Ми не знам за марка.

Общи условия

Активация на акаунт