Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 112)

  • 45 994
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 13 726
Нека засега да запазим спокойствие. Нищо не е ясно все още. Не съм съгласна с някои от вас, че веднага трябва да се цепим на Ханде и Керем. Не нападайте Ханде без да знаем какво точно се случва.

На мен нещо не ми се навързват нещата. Преди десетина дни Ханде беше на баскетболен мач с шофьора на Керем. Казаха, че после са били на ресторант. След това се появи снимка как вечерят в дома на Ханде, заедно с нейни много близки приятели, които веднага след вечерята се последваха с Керем. На 15-ти пък се появи тази прекрасна снимка на Ханде от Лондон с нарисувано бяло сърчице и се предполагаше, че е направено от Керем. Къде е сега тази снимка. Изтрита е. Пита се защо. И какво въобще се случва. Те бяха заедно в Лондон. Сега Ханде трие снимки. Има нещо гнило в цялата тази работа. Докато не излезе официално изявление от един от двамата няма да взимам страна.

Неприятно ми стана, как някои, които много рядко публикуват тук в темата, като разбраха, че Ханде изтрива снимки, с такова въодушевление първи се включиха и започнаха да хулят Ханде. Грозно е. Как така разбраха, че именно тя  е виновната. Нека бъдем толерантни. Дали я харесвате или не, не бива така да се нахвърляме. Защото не се знае какво може да я е провокирало. Нека не го изкарваме Керем света вода ненапита.

Ето ги и сърчицата на Керем.

Последна редакция: пт, 18 фев 2022, 16:28 от БлагаВест

# 676
  • София
  • Мнения: 2 647
Малко в стил " Ти чу ли, ка'к Сийке..." и инспектор Дюдю Stuck Out Tongue Winking Eye



Не беше ли matchboxfitness, фитнеса на Керем, от където често качва снимки и клипчета? Не беше ли споменато, май вчера, че мъжът на Пинар е един от най-добрите приятели на Керем? И нали тя постна най-актуалната снимка на Керем от голф-игрището?  Като са близки на Керем, дали биха лайквали снимката на Х в деня, в който тя трие общите им снимки?! Просто питанка. Thinking

# 677
  • Мнения: 970
Здравейте, мили момичета, Sparkling Heart

mi_si, Sparkling Heart изглежда ми неправдоподобно това изискване на Дисни и агенцията на Ханде.
 
Гости Sparkling Heart зададе много точен въпрос!

БлагаВест, Sparkling Heart Ханде беше пуснала стори, а не пост със снимката пред музея "Виктория и Албърт" в Лондон. Според проучвания на фенове, Керем не е в Лондон с нея. Доколко това е вярно, е друг въпрос.

dariVale, Sparkling Heart Мурат обижда Ситаре по този начин. Трудно ми е да повярвам, че Ханде ще го приеме обратно.
 
Dilemi, Sparkling Heart моите съболезнования! Прегръщам те, миличка, и ти пожелавам сила! Не мисля, че приятелите на Керем ще се разделят с Ханде, особено ако тя няма вина за раздялата им.

Ханде с действията си в инстаграм общува с Керем. Отказва да продължи връзката им. Открито обявява, че слага точка, край, финал. Това е честно и почтено. Тя не иска да даде шанс на любовта, защото е много наранена навярно. Съчувствам като жена на Ханде повече. Крайна в решенията си съм била, когато рухне доверието към любимия човек. Няма как да знаем дали им се случва за първи или за пореден път.

Не мога да гадая за причина, разрив, следствие - те вече нямат значение.

Керем има поведението на виновен. Скри се от света. Спря да харесва постовете ѝ, спря да публикува. Личи си, че не му е до социални мрежи, фенове и нуждата да се обяснява.

Ханде с публикациите си казва, че каквото и да се е случило, тя продължава да живее. Радвам се, че е решила да се заеме с образованието си и то в Лондон. Ако имах възможност, също бих посетила сега музея "Виктория и Албърт". Там в момента има изложба на Биатрикс Потър - писателка на книжки за деца и художничка.  "Тя издава двадесет и три книжки, които и до днес продължават да бъдат превеждани на различни езици. Една част от тях също може да бъде прочетена и на български език: „Зайчето Питър“, „Катеричето Лешничко“, „Глостърският шивач“, „Бебо Бенджамин“, „Двете лоши мишки“, „Мисис Тиги-Мигъл“, „Джеръми Рибаря“, „Котето Томи“, „Зайчетата Каламбичета“, „Джемайма Патравата патица“."- от Уикипедия.

Ханде имаше проект за анимационен филм за деца заедно с бившия ѝ Мурат - бяха се разбрали, тя да рисува, а той да композира музиката. После историята с този проект беше много грозна от страна на Мурат.

На мен ми беше направило впечатление липсата на Керем по време на представянето на рекламата на бижутата на Атасай. Ханде беше много красива тогава! На коктейла беше сестра ѝ и приятелките ѝ с техните кавалери. Керем го нямаше. После написа комплименти под снимките ѝ, но чие е било решението за липсата му остава загадка.

# 678
  • Мнения: 9 679
Магийка никой не е забранил да се коментира Ханде тук но като
влезна точно това усещане имам вече и аз.
Не е моето място просто пък и аз казах че Ханде не е човека за него но бях аутсайдер
Керем е сериозно момче и не обича позирането.Винаги е бил човек който не е искал да е в очите на някого за салата а благодарение на отношенията му с Ханде това се случи.
Аз не видях любов момичета затова и се отцепих не усетих и сериала и затова и се отцепих.
Защо е човек който да всява раздор и прочие?
Керем Бюрсин е човека на тази тема и живота му много жалко че съм права как мразя да е така.

# 679
  • София
  • Мнения: 5 740
Искам да напиша нещо в допълнение към поста на Мира - всички тук имаме право да се чувстваме така, както си искаме, да си излеем мъката, мислите, да споделим гледните си точки, да предполагаме, да се надяваме и т.н. Защото всички ние в продължение на близо 2 години живеем с мисълта за тези хора. Изживяхме тази любов с тях, орисахме ги на щастие и е нормално живо да се интересуваме какво се случва с тях в личен план. Това, което искам да кажа, е - нека не си слагаме цензура. Нека всеки си пише това, което му идва наум, което му е на сърце в момента. Да не се сърдим една на друга, ако мненията ни се различават. Още по-малко да спорим или да се обиждаме. Ситуацията е гадна. На всички ни е тъпо по един или друг начин. Като един истински клуб по взаимопомощ, нека и сега си влезем в положение, тамам?

Миднайче, къде си?? Всичко наред ли е?? Мисля те… Kissing Heart

# 680
  • София
  • Мнения: 13 726
Преди да започне да трие снимки, Ханде е качила днешните две снимки от метрото и отдолу е сложила един тиктакащ часовник.  Дала е своето предупреждение, че времето му изтича. Защо, все още не знаем. Нещо се е случило в промеждутъка от баскетболният мач и Лондон.





Не смятам че ние сме тези, които ще определяме, коя е най-подходяща за Керем. Всеки има вкус и предпочитания. Ханде и позьорка.  Точно тя никога не е позирала, винаги е била естествена и земна.  Животът ще покаже, какво точно ще се случи. Лично аз винаги съм ги харесвала точно двамата. Затова и се включих в темата. Дали ще продължат заедно или поотделно ще разберем скоро. Пък и това не е гаранция, че няма отново пак да се съберат. Примери много. Последният е с Демет. И тя изтри всичко с нейният Коч, а след няколко месеца се сгоди за него.
 

Последна редакция: пт, 18 фев 2022, 22:38 от БлагаВест

# 681
  • Мнения: 3 366
Бро, мислех си го и аз - като ще сме Клуб по взаимопомощ, да сме истински. Всеки да си пише така както го чувства, е, по възможност да не се стига до остри словесни престрелки и взаимни обвинения коя какво е казала.

На мен ми е в момента странно и още свиквам с мисълта, че няма да ги виждаме заедно.
Оф, защо всеки път като се спомене Мурат Далкълъч ме обзема едно неприятно усещане, че тоя няма да стои мирен и че раздялата него ще го зарадва. Smirk

# 682
  • Мнения: 653
Bell Тъжно ми е. Сякаш ми взеха надеждата, че приказките имат хубав край. Всеки ще поеме по своя път. Дали ще разберем кой е виновен, за мен няма значение. Липсват ми. За мен губят и двамата. И в този момент, аз заставам зад Керем. Ханде е прекрасна, но Керем е много талантлив. Пиша го със съжаление. Влюбена съм в тях. Толкова ми се иска да допишат приказката, която започнаха. Аз им благодаря. Благодаря и на вас, момичета.
Скрит текст:
По време на сериала загубих майка си. Те ме караха да се усмихвам, а с вас прекарвах голяма част от времето си.
Bell Ще се опитам да систематизирам мислите си и ще се включа пак. Хубавото е, че ви има. Оставам.

                

Всеки ще намери своя път и свят, а ние нашия. Revolving Hearts

Последна редакция: пт, 18 фев 2022, 16:14 от st_ina

# 683
  • Мнения: 1 249
Чудесна е , Марги. Харесва ми Heart

Аз не мисля, че изчезването на Керем означава непременно, че е изпаднал в емоционална дупка или нещо такова, просто социалните мрежи никога не са били неговото нещо. Може и да не изтрие тагове, снимки с Ханде, просто защото това не му е приоритет в живота....

      Мисля си, че отсега нататък едва ли Ханде или Керем ще оповестят така публично коя да е връзка... Дори си мисля, че и за тази настояща или приключила вече съжаляват, бивайки толкова открити пред всички след един период от време... Ще имат винаги едно на ум, когато се стигне до сериозни взаимоотношения... Но аз все се надявам, че ако не сега, то след време, далеч от светлината на пресиращата публика,  двамата ще преосмислят връзката си и може да се върнат един към друг.. Помъдрели, опрощаващи, отдаващи се... Ето един пресен пример, макар че за мен прекалено много време е изгубено при тази двойка - Бен Афлек и Дженифър Лопес...

Последна редакция: пт, 18 фев 2022, 16:33 от mury9

# 684
  • София
  • Мнения: 2 647
Толкова ми е тъжно и тъпо, Broken Heart
Тиктакащи часовници ?! Thinking

Последна редакция: пт, 18 фев 2022, 16:43 от Dilemi

# 685
  • Мнения: 1 249
Допълвам се....
Цитат
Ханде с действията си в инстаграм общува с Керем. Отказва да продължи връзката им. Открито обявява, че слага точка, край, финал. Това е честно и почтено. Тя не иска да даде шанс на любовта, защото е много наранена навярно. Съчувствам като жена на Ханде повече. Крайна в решенията си съм била, когато рухне доверието към любимия човек. Няма как да знаем дали им се случва за първи или за пореден път


      Е, с това вече не съм съгласна.. Така не се общува... Тя не общува с него, а изглежда като наказателен отряд... /ако е такава ситуацията, де/ Това не е честно и почтено.. .Честно и почтено е, както се изправи срещу оня Мурат, благодари му за всичко и оповести, че не изпитва негативни чувства към него, въпреки "рогцата", които според пресата, й беше сложил... С него успя да се раздели цивилизовано, а сега? Това, което прави, ми изглежда много наивно и инфантилно.... Но.. в крайна сметка, тя си знае... За сетен път правя "евала" на Керем... Обви се в мълчание, не каза дума, не нарани никого, не тръгна да "зачерква" чувства и споделени мигове, не даде грам "троха" на пресата... Колкото и да е наранен, запази изключително самообладание... А Ханде... пресилено "щастливо" го дава, показвайки на света колко добре се чувства...  Е, малко повече артистизъм е вложила в ситуацията, ама нейсе... За мен, поведението на Керем е изключително зряло... Мое мнение, впрочем...




П.П. И все пак... Докато и двамата официално, с думи прости не оповестят, че са се разделили, ще вярваме и ще се надяваме...

Последна редакция: пт, 18 фев 2022, 16:49 от mury9

# 686
  • Мнения: 9 551
Не знам на снимките колко е щастлива Ханде  - тя е актриса , да играе щастлива и весела и се отдава ( виж ,обратното -не особено ) . Какъв Мурат , какво връщане ? Ужас !

# 687
  • Мнения: 3 366
За сетен път правя "евала" на Керем... Обви се в мълчание, не каза дума, не нарани никого, не тръгна да "зачерква" чувства и споделени мигове, не даде грам "троха" на пресата... Колкото и да е наранен, запази изключително самообладание...
Поведение достойно за уважение. Hands V

Миси, дано не си решила да ни лишиш от сутрешния поздрав. Шегата настрана, но си сред най-постоянните хора, които познавам.
Не броя месеците, но сякаш наближават две години откакто съм тук и ти за цялото това време съм забелязала винаги си намирала време и начин да се отбиваш сутрин... Дрънкам си аз, но всеки има правото да се отдалечи от виртуалното пространство за колкото време има нужда. Нормалните неща са това.

Налбантова, къде си, да ни предложиш малко от твоя сироп Joy

# 688
  • София
  • Мнения: 5 740
Абе… тъпа ситуация! Confused

Мълчи ми се, но идвам тук, ей така да напиша просто “мълчи ми се”. Това е като онова “не ми се обаждай повече”, а след това през 5 минути да си гледаш телефона дали се е обадил… Много странно се чуствам. Хем не ми се говори, хем през няколко минути рифрешвам темата и наивно се надявам на “хепи енд”. “Началото на края” мислех да напиша днес. Ама вече не съм толкова отворена. Никакъв край не искам. Не мога да вербализирам защо. Може би донякъде и заради нас, заради темата. Те нещата тук се промениха още след края на сериала, но сега съвсем ще се променят. След раздялата. Аз ще приема всичко, разбира се. Не ги познавам и нищо не знам за ситуацията. Нищо не мога да променя. Но мога на воля да пиша тук, ако искам. Или пък да мълча. Сигурна съм, че ще дойдат по-добри времена. Иска ми се Керем да не изчезва за дълго. Да се върне с нов проект. Иска ми се отново да го виждам щастлив, усмихнат, как се забавлява, шегува и смее. Толкова му отива на този мъж да е влюбен. И така му желая да му провърви. Да срещне единствената. Heart

# 689
  • Мнения: 5 197
В Туитър не се разделиха феновете, но вие тук яко окапахте. По-бързо се разделихте и от Ханде и Керем. Нова тема за Ханде, симпатии за Керем, да намери Керем истинската любов. А Ханде? За нея нямаме ли пожелания да намери и тя единствения? Все си мислех, че изглежда съм по пристрастна към Ханде, но държа, че съм посредата. Направо ви бия по всички параграфи. Hands Plus1
Мъчно ми е, но май повече за нас.

Не ми се пише в момента. Ясна е работата, но ако ви кажа, че не тая надежда някаква и аз не знам откъде, ще ви излъжа.

Последна редакция: пт, 18 фев 2022, 17:30 от midnight__sun

Общи условия

Активация на акаунт