Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 112)

  • 45 946
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 802
Слънчице, много добро включване направи. Stuck Out Tongue Winking Eye

Настроението ми...
Мозъкът ми: Все ми е едно, не ми пука.
Сърцето ми: Не, не ти е все едно. Cry

# 691
  • Мнения: 3 316
С половин уста отправих по-рано пожелание да са щастливи ако не заедно, то поне поотделно, но май не го мисля сериозно.  Stuck Out Tongue Closed Eyes Не знам, очаквам тяхната история да има продължение. Колкото и да е наивно, но не стават тези неща от днес за утре, може да си дадат още един шанс...

# 692
  • Мнения: 4 802
С половин уста отправих по-рано пожелание да са щастливи ако не заедно, то поне поотделно, но май не го мисля сериозно.  Stuck Out Tongue Closed Eyes Не знам, очаквам тяхната история да има продължение. Колкото и да е наивно, но не стават тези неща от днес за утре, може да си дадат още един шанс...

На мен ми хареса друга твоя реплика от преди има няма 20тина дни, днес е баш на място,  цитирам по памет "Поне я изживяха тая любов!" 🤍

И аз, разбира се , се надявам да се сдобрят, но едвали това ще се случи, защото Ханде изтрила 2 снимки и Керем разбрал, че явно положението е сериозно и утре ще отиде в Лондон с пръстен в ръка. Joy
Според мен действията на Ханде са обмислени, а не спонтанни, очевидно нещата са охладнели отдавна.

# 693
  • Мнения: 957
Цитат
Е, с това вече не съм съгласна.. Така не се общува... Тя не общува с него, а изглежда като наказателен отряд... /ако е такава ситуацията, де/ Това не е честно и почтено.. .Честно и почтено е, както се изправи срещу оня Мурат, благодари му за всичко и оповести, че не изпитва негативни чувства към него, въпреки "рогцата", които според пресата, й беше сложил... С него успя да се раздели цивилизовано, а сега? Това, което прави, ми изглежда много наивно и инфантилно.... Но.. в крайна сметка, тя си знае... За сетен път правя "евала" на Керем... Обви се в мълчание, не каза дума, не нарани никого, не тръгна да "зачерква" чувства и споделени мигове, не даде грам "троха" на пресата... Колкото и да е наранен, запази изключително самообладание... А Ханде... пресилено "щастливо" го дава, показвайки на света колко добре се чувства...  Е, малко повече артистизъм е вложила в ситуацията, ама нейсе... За мен, поведението на Керем е изключително зряло... Мое мнение, впрочем...

mury9, Sparkling Heart преди време ви обърнах внимание на картината, която рисуваше Ханде точно след като плъзнаха слуховете за раздяла. С нея тя ни каза всичко. Беше оставила момичето по бански на червен фон, а другата половина на картината - там, където трябва да е половинката ѝ - беше оцветила в черно. Какво повече е нужно тук да се коментира? Някои хора се изразяват с думи, други с музика, трети с картини.

Вие тогава не коментирахте нищо от това, което написах, а аз се надявах да греша в преценката си за чувствата, които ми навя тази тъжна картина. Ханде с тази картина "изтри" от живота си Керем. Заличи го с черен цвят. До последно се надявах да не съм права в тълкуването си на творбата ѝ.

Поведението на Керем е мълчание. Той - кавалерът - предостави на дамата да поеме тежката задача да оповести на феновете за тяхната раздяла. Това се разбира рано или късно. В момента Ханде ще отнесе негативите заради "зрялото" поведение на Керем. В темата това се вижда с просто око! "Горкият Керем"!

Мило слънчице, Sparkling Heart душичко сладка! Абсолютно си права! На мен ми е мъчно и за двамата! За несбъднатата и останала недоизживяна любов! За възможните им дечица, на които не е съдено да се родят! Абсолютна загуба за човечеството! За разбитите им на късчета души. Всички знаем колко много боли от любов!

mikipoli, Sparkling Heart дано си права, миличка! Ще ни се оправи веднага настроението в момента, когато ги зърнем отново заедно! Дано да се сдобрят!

Не мога да си представя каква може да е тази толкова сериозна причина за раздялата им, която да не допуска прошка!

# 694
  • Мнения: 11 995
Тези влюбени или разлюбени мушмуроци не могат да излязат с общо изявление какво точно се случва между тях. Вярно, живота си е техен, но успеха си дължат и на фенската си маса отчасти, осен на визия и талант, който може и да се оспори понякога, така че имат и задължение към тях. А то какво се получава, Ханде трие снимки, значи всичко е свършило. Кога, въпрос на една кака каза и еди кога не се тайната, пък не се уважават по инстаграмски. Керем , върнах се, ама ще си мълча, защото съм Желтънмен, а всъщност няма какво да каже, кой ли знае. Но най ми харесва гадаеното по тъжен поглед, вяла усмивка и накривена капела. Докато не излезе нещо официално съм на мнение , че невинни до доказване на противното.
А по голяма глупост от Ханде при онзи Мурад ии Керем при Серенай не съм срещала. Но пък кой ли знае...

# 695
  • Мнения: 3 316
Мира, и аз така - до последно се надявах да не си права в тълкуването на творбата ѝ. Явно това е нейният начин да изрази чувствата си.

Мики, изживяха я. Поне опитаха Heart От копнежа по неосъщественото боли повече. Или поне дълго щяха да се питат щеше ли да се получи...

# 696
  • Мнения: 5 151
Много ми е странно как идват пришълци от балкона. Странното е, че идват, когато е лошо, а когато е хубаво ги няма никакви. Пуснат един-два коментара и бягат с 200. Разбира се, темата е отворена за всички, всеки може да пише. Всеки има някой потребител, който не му е приятен. И аз имам, не един. Нормално е, различни сме.

Последните три страници ми се иска, да не съм ги чела. Satisfied Половината забравихте защо сте в темата. Така си мисля нали, мое мнение.

Притеснявах се да пиша преди, защото нищо не знаем за Ханде и Керем. Толкова, колкото те ни покажат. Редовно казвате, че пишем все едно сме им в къщата. Е по-назад коментарите и симпатиите не бяха по-различни.

# 697
  • Мнения: 3 316
Моите симпатии са по равно и за двамата. Заедно ме доведоха тук заради сериала и пак двамата ми удължиха престоя. Какво да се прави, слабост са ми и така сме устроени хората, колкото и да се правим, че не се ли отнася лично за нас не ни пука - ами не е така. Малко или много се впечатлявам от това заедно ли са, не са ли и ми се развали настроението. Пък нека не сме им в къщата и не сме наясно реално какво се случва. Joy

# 698
  • София
  • Мнения: 5 740
Аз не мога да си кривя душата - Керем ми е повече на сърце. Но това в момента няма значение. Не се радвам на тази раздяла. Не обвинявам единия или другия за нея, защото нищо не знам. Просто утре ще продължа да пиша в тази тема. За Керем. А за Ханде не знам дали ще се интересувам. Признавам си. Керем ме вълнува и в професионален, и в личен план. На Ханде й желая щастие, разбира се. Но не я мисля. Определено ми е тъпо в момента и не ми е до спорове и лагери. Още повече тук в темата, където винаги сме успявали да запазим добрия тон и сме се подкрепяли.

# 699
  • Мнения: 1 244
Цитат
Е, с това вече не съм съгласна.. Така не се общува... Тя не общува с него, а изглежда като наказателен отряд... /ако е такава ситуацията, де/ Това не е честно и почтено.. .Честно и почтено е, както се изправи срещу оня Мурат, благодари му за всичко и оповести, че не изпитва негативни чувства към него, въпреки "рогцата", които според пресата, й беше сложил... С него успя да се раздели цивилизовано, а сега? Това, което прави, ми изглежда много наивно и инфантилно.... Но.. в крайна сметка, тя си знае... За сетен път правя "евала" на Керем... Обви се в мълчание, не каза дума, не нарани никого, не тръгна да "зачерква" чувства и споделени мигове, не даде грам "троха" на пресата... Колкото и да е наранен, запази изключително самообладание... А Ханде... пресилено "щастливо" го дава, показвайки на света колко добре се чувства...  Е, малко повече артистизъм е вложила в ситуацията, ама нейсе... За мен, поведението на Керем е изключително зряло... Мое мнение, впрочем...

mury9, Sparkling Heart преди време ви обърнах внимание на картината, която рисуваше Ханде точно след като плъзнаха слуховете за раздяла. С нея тя ни каза всичко. Беше оставила момичето по бански на червен фон, а другата половина на картината - там, където трябва да е половинката ѝ - беше оцветила в черно. Какво повече е нужно тук да се коментира? Някои хора се изразяват с думи, други с музика, трети с картини.

Вие тогава не коментирахте нищо от това, което написах, а аз се надявах да греша в преценката си за чувствата, които ми навя тази тъжна картина. Ханде с тази картина "изтри" от живота си Керем. Заличи го с черен цвят. До последно се надявах да не съм права в тълкуването си на творбата ѝ.

Поведението на Керем е мълчание. Той - кавалерът - предостави на дамата да поеме тежката задача да оповести на феновете за тяхната раздяла. Това се разбира рано или късно. В момента Ханде ще отнесе негативите заради "зрялото" поведение на Керем. В темата това се вижда с просто око! "Горкият Керем"!


Не мога да си представя каква може да е тази толкова сериозна причина за раздялата им, която да не допуска прошка!

            Е, няма как всички да сме на едно мнение в темата... Затова и е цветна, разнообразна, с различен ракурс и гледна точка... Та.. по темата, де... Мда... Ханде нарисувала картина и изтрила Керем от живота си...Ми защо ли тогава не използва и такива "изразни средства" и при раздялата си с Мурат?! Защо тогава го оповести ясно и "с две думи", а сега ни потапя в "лабиринт от художествени изразни средства"...  Ми... няма как да го изтрие. Керем е присъствал, макар и за кратко, и винаги ще присъства в нейния живот .. Все едно един народ да изтрие историята си... Добра, лоша, това е история, натрупан опит...  Нали аз не написах, че Керем е най-усмихнатата част от живота ми или нещо подобно...?! Затова казвам, че е по-добре в такъв случай човек да замълчи, отколкото да се връща назад и да се опитва да "трие" всичко след себе си...
    А що се отнася до кавалера  Керем... Е, едва ли Керем е "упълномощил" Ханде да разкаже в "образи и краски" какво се случва между тях... Но като всяка жена, без да обиждам нежната половина, към която и аз принадлежа, Smirk Ханде е решила тя лично да сложи кръст на всичко, за да покаже колко е силна и колко не й пука... Но... както казаха и други, прочитът на нейните действия в момента би могъл да бъде и съвсем различен... Ще се въздържа от споделяне на "различните прочити" на нейното поведение, защото в момента всички правим съчинение по картинки... Пък и вероятно "совите не са това, което са..." Simple Smile Не споря с никого, не задължавам никого с моето мнение.. Просто споделям мои мисли...

# 700
  • Мнения: 5 151
Да ви питам, вие като сте се разделяли с половинките си, оставяли ли сте общите си снимки или сте ги трили? За арабките питам.

Знаем, Ханде колко прилежно си поддържа профила. Мисли сигурно по 2 пъти преди да качи някоя снимка. Научихме я и тя да внимава за отражения. Та триенето или архивирането (луда оптимистка) не е необмислено. Направо ми стана зле като прочетох, но някак съм претръпнала. Последният един месец достатъчно емоционално ми повлияха, та сега някак си отказвам да ги допускам толкова навътре.

Последна редакция: пт, 18 фев 2022, 18:24 от midnight__sun

# 701
  • София
  • Мнения: 5 740
Чета ви и всяко мнение ми е интересно, полезно, във всяко откривам нещо, което аз самата си мисля. И колкото и странно да е, дори в различните мнения откривам моите мисли. Което какво означава - объркана съм, раздвоена, лутам се. И аз не знам какво да мисля, на какво да вярвам, чета различни теории и гледни точки. Но това ми помага. Дали защото не съм само аз, дали заради друго. Определено обаче не се дразня на никоя от вас в момента. Нито едно мнение не ми е неприятно. Напълно откровена съм. Мненията ви са като терапия за мен. Ще ми се и вие да чувствате същото, да не се дразните една на друга, а мненията, макар и различни, да ви действат пречистващо и успокоявящо. Simple Smile

Миднайт, аз ще ти отговоря, защото точно днес си го мислех - като по-малка триех. Имах една дълга връзка в гимназията, продължи 3 години, изтрих всичко на мига. После имах една голяма любов в университета. Бързо се запали и бързо загасна, за около година. И тогава изтрих всичко. След което имах 6 годишна връзка. С прекрасен човек. Разделихме се поради “несходство в характерите”. Беше трудна раздяла, но аз запазих добри чувства към този човек и не изтрих нищо. Защото го уважавам и уважавам общото ни минало. Защото нямах нужда да трия нищо. Нямах на кого и какво да показвам. Не ми пукаше, че тези снимки са там. Аз съм щастлива на тях и това е миналото ми, което няма да се изтрие, само защото съм изтрила няколко снимки. А и кой е казал, че искам да го трия?! За мен миналото с този човек беше хубаво, имаме хубави спомени. Изтрих снимките след близо две години от раздялата, защото прецених, че не е често спрямо новия човек до мен. Сигурна съм, че няма да му е приятно да ги вижда и прецених да му го спестя. Simple Smile

Последна редакция: пт, 18 фев 2022, 18:20 от Бърборанка с розови очила

# 702
  • София
  • Мнения: 2 636
Чета ви и всяко мнение ми е интересно, полезно, във всяко откривам нещо, което аз самата си мисля. И колкото и странно да е, дори в различните мнения откривам моите мисли. Което какво означава - объркана съм, раздвоена, лутам се. И аз не знам какво да мисля, на какво да вярвам, чета различни теории и гледни точки. Но това ми помага. Дали защото не съм само аз, дали заради друго. Определено обаче не се дразня на никоя от вас в момента. Нито едно мнение не ми е неприятно. Напълно откровена съм. Мненията ви са като терапия за мен. Ще ми се и вие да чувствате същото, да не се дразните една на друга, а мненията, макар и различни, да ви действат пречистващо и успокоявящо. Simple Smile
Абсолютно  съм съгласна с написаното, Бърборанке! Heart Eyes
Само ще добавя, че все още всичко е много "прясно" /, въпреки че темата се върти от средата на декември/, все още сме много емоционални и се лутаме, както каза някоя от вас: умът ми казва " какво толкова, животът си е техен",  а сърцето ми е разбито и плаче.  И аз не се дразня на различните мнения, просто ме карат да се замислям върху изказаната гледна точка. Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 18 фев 2022, 18:33 от Dilemi

# 703
  • София
  • Мнения: 13 679
Слънце, едно към едно съм съгласна с теб. Опитвам се да не пиша излишни неща, но някои коментари ме провокират. И то по-специално отношението към Ханде. Хем не сме им в къщата, хем със сигурност знаем, че виновната е тя. Аз като жена заставам на нейна страна. Керем го обичам, прекрасен човек е. Но аз си имам една своя версия. Писала съм го. Пак ще го кажа. Продължавам да си стоя на това.
Според мен нещата започват някъде от м. ноември 2021г. След рожденият ден на Ханде. Керем беше гост на предаването HeForShe. Тогава той открито заяви, че не е готов за брак и деца. Само че, не знаем Ханде дали не е очаквала нещо друго. Защото тя е на 28 години, влюбена и може би тайно надяваща се на нещо повече от съвместно съжителство. Разсъждавам като жена. И когато чува неговото мнение по телевизията, не знаем как се е почувствали и дали го приела. Защото при един въпрос след това на журналист, какво очаква от Керем, тя отговори,  "От него нищо не очаквам". Това ми се наби в главата. А Бурджу допълни, "Попитайте Керем, той да отговори, защо питате Ханде". Никой не ми обърна внимание, когато го споделих. Но я се поставете на нейно място. Само за миг. Цяла Турция и половин свят го чу. Какво може една жена да очаква след такова изказване. Както искате ме разбирайте. Но на мен това никак не ми се понрави.
Та предполагам, че от тогава може би е започнало някакво охлаждане. Те мъжете трудно разбират, какво чувства една жена в такава ситуация. Не знам защо го каза, но определено не беше красиво. Да не говорим, че даже звучеше, все едно го притискат, а той се извинява, че не е готов. Явно тук е разковничето. Двамата имат противоположни намерения. Нищо че Ханде не говори открито за това. Та тя е жена, тя ли да му предлага. И то при положение, че чува, как любимият й не е готов нито за брак, нито за деца. Имало е 100% разговор по тази тема.
След този случай аз много старателно следя Керем. Той започна все по-рядко да харесва нейни снимки. Може би допълнително напрежението се е нагнетило и от това, че бяха под карантина за Нова година. След това им връчиха Мави. На една от снимките с лакираните нокти, той питаше Джанер, кога вече ще се прибират. А Гамзе и Джанер на майтап му отговориха, че ако трябва да поостанат още малко. И след това изведнъж дойде разрива.  Какво да говорим? Тук е разминаването. Е, нека да е по-щастлив с друга, която е "неговата" истинска любов. Жалко.
Имаше определено затопляне на отношенията им. След онази вечеря в розовата къща, когато нейните близки приятели и Керем се последваха. Пишат че Ханде е заминала в Лондон да се обучава. Дали отново няма някакви разногласия относно това нейно решение. Днес, Ханде качи две снимки от метрото в Лондон. Никак не я виждам щастлива на тях.  Може би е очаквала той да я последва. Не знам. Но въпреки всичко , не искам все още да повярвам, че една такава силна любов ще свърши така безславно. Нищо не е загубено. Нека се разделят, да преосмислят живота си. Всеки да помисли, какво губи и какво печели от тази раздяла. И чак когато изтрезнеят от гнева и ината си, може да разберат кое е най-правилното решение. Аз до последно ще ги очаквам.

# 704
  • Мнения: 11 995
Ханде и Керем дали си правят труда да четат какво се пише по техен адрес 🤔

Общи условия

Активация на акаунт