Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 112)

  • 45 941
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 5 740
Надявам се, че не. Нямат нужда от това. Wink
Ханде и Керем дали си правят труда да четат какво се пише по техен адрес 🤔

# 706
  • Кърджали
  • Мнения: 10 348
Мисля че всякакви теории ала той е виновен, ала тя е виновна, той направил това и това, тя защо онова са напълно излишни. Не сме им в къщата, дори не ги познаваме (да, соцалните медии дават този лъжлив балон, че ги познаваме, ама тц, не ги).
Те и само те двамата си знаят кой крив, кой прав. Всъщност, като се разделят двама човека малко е все тая кой е по-виновен....
Живи и здрави да са, живота е пред тях. Може след седмица, след месец да се съберат отново, може и всеки да срещне нов човек.

# 707
  • Мнения: 11 995
Надявам се, че не. Нямат нужда от това. Wink
Ханде и Керем дали си правят труда да четат какво се пише по техен адрес 🤔
Щях да ги поканя при нас, с гугъл преводача щяха да ни разберат идеално 🤐

# 708
  • София
  • Мнения: 5 740
Славена, страхотна идея! Тъкмо да разкажат какво / що. Хубаво ще ги разпитаме. Я, подай семките насам. Grinning

# 709
  • София
  • Мнения: 2 635
Малко смях през сълзи Rolling Eyes  
Пингвините Керем и Ханде Flushed От колония в Антарктика. Имат официален документ от кръщенето си! Grinning
От днес, 18.02.2022 Sunglasses
Животът продължава, и добре че е така! Stuck Out Tongue Winking Eye




Последна редакция: пт, 18 фев 2022, 19:22 от Dilemi

# 710
  • Dupnica
  • Мнения: 310
Purple Heart Привет на всички,
Тук съм , чета Ви  и със свито сърце отварям темата.
Purple Heart Тъжно е за нас феновете, не се оправдават очакванията ни, но в крайна сметка това е живота на двамата - Керем и Ханде.
Sparkling Heart Приказката на Еда и Серкан свърши щастливо и ние всички жадувахме да видим такъв край на една любов и в реала.


 Purple Heart Но и не знаем как е всъщност Revolving Hearts
Затова четейки новините тук , предпочитам да си пусна отново някоя серия - 5, 11, 12 , 25 и т.н.
И се потапям в приказката.
Животът е низ от предизвикателства, срещи, раздели, преоценки, любови и скърби - кой от нас не ги е преживял?
Ако е писано ще се намерят и няма да забравят любовта!

Приятна петъчна вечер  с хубаво вино и любима компания! Purple Heart
Ще дочакаме и хубави новини! Yellow Heart

# 711
  • Мнения: 4 651
Здравейте момичета  прочетох всичките ви коментари, е всичките са свързани с "евентуална раздяла за Керем и Ханде и то по простата причина че тя е изтлила тяхните общи снимки  . И какво от това? Не може ли това да е просто заради феновете и жълтите медии да ги оставят на мира. Може пък да са заедно в Лондон?
Аз съм от онези фенове които още вярвам че са заедно и влюбени.
Красива


# 712
  • София
  • Мнения: 13 678
Цитат
Ханде с тази картина "изтри" от живота си Керем. Заличи го с черен цвят.
Ето я тази снимка. Изненадана съм от този коментар. Та тя е направена в края на лятото, началото на есента. Снимката е направена от Керем. Как още тогава Ханде е знаела, че ще се разделят и че трябва да го заличава с черен цвят.



И това интервю с Ханде, от 17.12.2021г.,  в което тя заявява: "Не очаквам предложение за брак от Керем"

Последна редакция: пт, 18 фев 2022, 19:35 от БлагаВест

# 713
  • София
  • Мнения: 5 740
Аз шмръкнах малко розов прах и вече съм на мнение, че някой е хакнал профила на Ханде и е изтрил снимките, за да създаде смут в темата на бг-мамите. Че напоследък го раздавахме много тихо. Утре, като си върне обратно профила, Ханде ще върне снимките. А Керем, милият, още нищо не е разбрал, защото е зает да я снима в Лондон. Grinning

# 714
  • Мнения: 2 130
Марги, ако смяташ, че моят сироп ще помогне - готово. Ще ви сипя по чашка или две.
Иначе ето как да се справите с проблема:
Скрит текст:

Относно раздялата - много кофти се подхлъзнахме по образите, които изиграха и пак, егоистично, искахме да са заедно.
Смесването на плодове и зеленчуци май го направихме ние, а не те. Смесихме реала със сериала и сега сме в това полижение.
Мераците си към Еда и Серкан ги прехвърлихме върху Керем и Ханде, а сега не можем да приемем, че … олиото и водата не се смесват 😵💫
Помня какво говорех преди, надявах се, но не можем да насилим хората да правят това, което на нас ни се иска. Предвид колко мразя промените, аз свикнах с тази раздяла, а щом мога аз, можете и вие.
Бях тръгнала да ги пиша едни дълбоооки, но няма смисъл. Всеки се справя сам със своите битки, било то и … раздялата между Ханде и Керем.
О, забравих - относно причината - не ме вълнува и не мисля, че е редно да петним който и да е без да сме наясно. Дали Ханде е лошата, дали Керем, не сме ние хората, които да слагаме етикети.
Бро, същото ми мина през ума днес, но реших да ги спра тези мисли 😅

# 715
  • Мнения: 953
Цитат
Ханде с тази картина "изтри" от живота си Керем. Заличи го с черен цвят.
Ето я тази снимка. Изненадана съм от този коментар. Та тя е направена в края на лятото, началото на есента. Снимката е направена от Керем. Как още тогава Ханде е знаела, че ще се разделят и че трябва да го заличава с черен цвят.


БлагаВест, Sparkling Heart видях тази картина, когато Ханде я включи в поста си в инстаграм на 30.01.2022 г. Тя качи няколко снимки и зад нея като фон е тази картина. Идея си нямам кой е правил снимките и кога, нито кога Ханде е рисувала картината.

Ти откъде знаеш, че са правени от Керем в края на лятото, началото на есента?

Бро, Sparkling Heart дай малко от този розов прашец, за да си оправя и аз настроението! Много ми стана тъжно за тях!

Nalbantova, Sparkling Heart много мъдри думи! Може би и те се влюбиха в Еда и Серкан и спряха да се харесват като Ханде и Керем.

Ханде купи розовата къща. Покани майката на Керем на рождения му ден. По всичко личеше, че иска да свие гнездо. С Мурат смятаха да се женят през юли 2020 г., а се разделиха тогава. Тя е имала желание за брак и може би за деца. Така сладко се радва на Мави. Нищо чудно БлагаВест, Sparkling Heart да се окажеш права!

Баналното разминаване на очакванията и мечтите с действителността.

Тъжно ми е.

# 716
  • София
  • Мнения: 13 678
Цитат
Ханде с тази картина "изтри" от живота си Керем. Заличи го с черен цвят.
Ето я тази снимка. Изненадана съм от този коментар. Та тя е направена в края на лятото, началото на есента. Снимката е направена от Керем. Как още тогава Ханде е знаела, че ще се разделят и че трябва да го заличава с черен цвят.


БлагаВест, Sparkling Heart видях тази картина, когато Ханде я включи в поста си в инстаграм на 30.01.2022 г. Тя качи няколко снимки и зад нея като фон е тази картина. Идея си нямам кой е правил снимките и кога, нито кога Ханде е рисувала картината.

Ти откъде знаеш, че са правени от Керем в края на лятото, началото на есента?

Бро, Sparkling Heart дай малко от този розов прашец, за да си оправя и аз настроението! Много ми стана тъжно за тях!

Nalbantova, Sparkling Heart много мъдри думи! Може би и те се влюбиха в Еда и Серкан и спряха да се харесват като Ханде и Керем.

Ханде купи розовата къща. Покани майката на Керем на рождения му ден. По всичко личеше, че иска да свие гнездо. С Мурат смятаха да се женят през юли 2020 г., а се разделиха тогава. Тя е имала желание за брак и може би за деца. Така сладко се радва на Мави. Нищо чудно БлагаВест, Sparkling Heart да се окажеш права!

Баналното разминаване на очакванията и мечтите с действителността.

Тъжно ми е.
Да, тя качи снимките в края на януари. Но се вижда, че Ханде е с лятно облекло. Не е правена сега през зимата. А кой друг в дома и ще я снима. Той точно тогава казваше, че тя рисува, а той пише.

# 717
  • Мнения: 4 651
Те още се следват в истаграм , така че нико не е приключило според мен.
Снимките зад кадър от сериала не сапремахнати.






Това още повече ме навежда на мисълта че за да си махни снимките с Керем е просто да ги оставят жълтата преса на мира и да си живеят живота на спокойствие.

# 718
  • Мнения: 312
Привет, момичета!
Прегръщам всички ви!
Тези дни, определям настроението си като меланхолична безнадежност. А днес се чувствам като ранена вяра. Давам си сметка, че ние нищо не знаем и не бива по действието или бездействието на някой да съдим за връзката му. Както и да виним някого. Ханде и Керем ни показаха красотата на една чиста и възвишена любов и някъде дълбоко в мен има надежда, че тя все още е жива.

В сряда си мислех, че Ханде и Керем не е зле да си пускат по някоя серия от филма от време на време.☺


Нани❤търпение и сила🍀!

Дилеми❤ Ст_ина❤ прегръдки!

От два дни ми е в ума(в синхрон с настроението)...

Понякога ще идвам във съня ти
като нечакан и неискан гостенин.
Не ме оставяй ти отвън на пътя –
вратите не залоствай.

Ще влезна тихо. Кротко ще приседна,
ще вперя поглед в мрака да те видя.
Когато се наситя да те гледам –
ще те целуна и ще си отида.

Спокойна вечер, момичета!

# 719
  • София
  • Мнения: 2 635
s...v, Heart Exl

Нова снимка на Керем за BMW


Общи условия

Активация на акаунт