Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 112)

  • 45 941
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 11 995
Чрез бг мама бивам Ханде ханъм има ли въобще намерение да вдига сватба в близките дни и дали бебеците са и на дневен ред, в момент в който кариерата и е във възход.
И Керем бей, кога смята да свие семейно гнездо по официалния начин пред закона, след като работата му е на преден план.

# 721
  • Мнения: 9 223
Чудя се защо толкова хора харесахте поста ми? От уважение или от съгласие?
Каквото такова за мен винаги е било едно положение Пътят на Керем Бюрсин даже и темата се казваше преди така Simple Smile

# 722
  • Мнения: 5 300
На мен ми е абсурдно да си триела снимките, че да ги оставили папараците... Напротив има точно обратния ефект, още повече се говори и пише за тях.

# 723
  • София
  • Мнения: 5 740
Ханде си качи стори преди малко, ама съм в движение и не мога да го споделя. Някоя от вас ще го донесе скоро, сигурна съм. Не ми изглежда щастлива на снимката. Въобще даже. Ама може да се бъркам. Нали е актриса и преценява какво да качва, подбира внимателно и т.н. Демек сторито може да е обмислено и да си има някаква “задача”. Wink

# 724
# 725
  • София
  • Мнения: 2 635
ново Thinking

# 726
  • София
  • Мнения: 13 678
БРО  ето я Ханде. Тъжна в чужда държава, сама...
Честно и аз съм тъжна. Сякаш ме прободоха в сърцето.


# 727
  • Мнения: 4 795
Разбира се, че има задача сторито. Показва ни, че никой не е хакнал профила й. (Все още Joy)
Очаквам скоро включване от хакерите, да го хакнат и да напишат от нейно име "Керем Бюрсин, ще се омъжиш ли за мен?" Joy

# 728
  • София
  • Мнения: 5 740
Линде, като каза това и не знам защо се сетих за едни думи на Саня Борисова под една нейна снимка в Инстаграм по време не развода й с Ники Илиев. Беше написала: “Когато те прострелят в сърцето, но намериш сили да продължиш.” Много мъчно ми стана тогава за нея като жена. Тя очевидно страдаше и не го криеше.

Последна редакция: пт, 18 фев 2022, 21:47 от Бърборанка с розови очила

# 729
  • Мнения: 11 995
Ханде дали не я е одухал вятъра в Лондон днес и затова да има този вид 🤨

# 730
  • Мнения: 10 338
Мислех известно време да си почина от соц. мрежи, но то е като наркотик - не се издържа. Stuck Out Tongue Winking Eye
Та по същество - официално - Ханде не е изтрила снимките, а ги е архивирала ( доказателство -  все още има 588 публикации след "изтриването", което означава че просто ги "архивирала")

Навсякъде се разпространява това (слагам го на руски, защото на арабски .... Wink
Скрит текст:
Скрит текст:
И започват да се разпространяват снимки като тази - ХанКер и Дисни

Може да се окаже, че нищо не е такова каквото изглежда ....,
започвам да си връщам оптимизма, че "Бялата роза" ще я бъде Stuck Out Tongue Winking Eye

П.С. Феновете са забелязали, че първо Гамзе е махнаха отбелязването на Ханде от снимката от РД и тя е "изтрила" снимка. Явно са "тренирали", да не се изтрие/изчезне нещо, а само да се архивира и в подходящия момент всичко ще си дойде на мястото.
П.С. Другото, което са забелязали е, че при Бамби няма нищо случайно. На снимката от днес се "набива на очи" числото 7, и часовника, който е сложила под снимките. Явно каквото има да се случи добро или лошо ще разберем до 7 дни.

Малко остана ..... Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: пт, 18 фев 2022, 20:46 от mi_si

# 731
  • София
  • Мнения: 5 740
Не знам, Миси, ала-бала ми звучат тези неща. Вдъхват ми надежда, табики. Ама се чувствам наивно и глупаво да вярвам на такива писаници. Явно феновете са много отчаяни и се чудят какво да измислят.

Ханде, преди да изтрие снимките с Керем, имаше 560 поста, сега са 558 - баш си ги е изтрила. Иначе е факт, че първо махна таговете и кепшъните от тях, а после изтри снимките. Това не знам защо беше. Защо направо не ги изтри, като си го е решила, а си игра да маха тагове и трие описания…

# 732
  • Мнения: 1 244
Хи-хи... Simple Smile Започвам да си мисля за оная цаца от оня стар български филм, дето станала "Кит"...  Изобщо ... голямо люшкане между страсти и емоции днес... Simple Smile Някой само да каже една дума и аз съм готова роман да напиша...  Много се активизирах нещо ... Не е лошо малко като Керем да забравя за социалните мрежи... Ще ми се отрази отрезвяващо, мисля... Smirk

# 733
# 734
  • София
  • Мнения: 542
Не усещате ли ,че темата се превръща от ОСАННА   преди ,до РАЗПНИ  я сега.
   Това ,че филма ни завладя  и че след края френовете създахоха продължение от  тяхната връзка ,не значи ,че знаем как е протичала наистина.Аз винаги съм симпатизирала на Керем ,а не на Ханде.Вътрешното ми усещане бе ,че Ханде е по изискваща,а Керем по отдаващ се.Но нито аз ,нито другите могат да обяснят защо това сме чувствали.Не е време да се осъжда който и да е от тях,едни  преживяват загубата в самотна стая със спуснати пердета,без сълзи а само с необятна самота,а други гордо вдигнали глава ,със смях и танци доказващи ,че те са над неудачите,но всеки един го боли.Хората казват щастието е еднакво за всички,а болката всеки усеща сам.Не бих искала  така както преди седмица се пишеше за Демет -,очерняйки я ,така сега  Ханде да я последва .Ние харесахме първо ЕДСЕР,и прехвърлихме в реала харесването на ХАНКЕР,Радваха ме ,аз лично мисля че да триеш общи снимки с човека с когото си бил е инфантилно,та в крайна сметка не си правиш операция за изтриване на спомените те са в теб,а един албум ако не искаш не го разлистваш и разглеждаш,Както не мислех че Демет прави ПР /макар ,че нейното бе ответна реакция на триенето на Коч/ така не смятам ,че Ханде или Керем биха се вързали  на някакви ПР игри.Прекалено успешни са за да им се налага.Може би е добре да си спомнимЕдна врата се затваря,друга се отваря,дано и двамата заедно или поотделно изживеят ново пътешествие ,а ако поискат биха надигнали завесата и занас.

Общи условия

Активация на акаунт