София, жк Младост - тема 34

  • 50 660
  • 740
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 3 180
И в новия Кауфланд в Младост 4 видях машина за монети.

# 391
  • София
  • Мнения: 1 038
Аз ходих да броя преди около 2 години, едвам ги занесох, машината издаде бележка,
но хлапето отиде да се разправя на информация. От там му дадоха карта, която като си напазаруваш
я връчваш на касиерката/или преди това/ и тя ги приспада.

От днес:
Уважаеми клиенти,
Напомняме Ви, че поради извършване на реконструкции по топлопреносната мрежа временно ще бъде преустановено топлоподаването към следните адреси в ж.к. „Младост“ част 3:

19.08. – 07.09

Бл. № № 374,375,361,362,363 и 178 ОДЗ филиал
 
19.08. – 12.09

Бл. № 380
 
19.08. – 22.09

Бл. № 377

М****м***а му! Тамън си мислех, че на нашия блок ще се размине липсата на топла вода това лято... Ама то остана ли неразкопано в квартала? Цял Младост 3 е като швейцарско сирене и без топла вода.

# 392
  • Мнения: 2 047
Проверете си студената вода- кога няма да я имате, защото някой пак е преработил сайта...
Младост 2

# 393
  • Мнения: 29 767
ебасимуси и тъпанарщината!!!! Нон стоп ремонти и после ремонти на ремонтите, аман!!!

# 394
  • София
  • Мнения: 30 205
Ремонт на ремонта, мила моя майно льо! И все копаят, не виждам някъде да запълват изкопаното.

# 395
  • Мнения: 6 783
Гледах снимки във фейсбук - има нов строеж до метрото на Младост 3 до пътеката, която води към Кауфланд.

# 396
  • Мнения: 1 538
Ужас е с тези ремонти, без топла вода, без никаква вода… Това лято е нек’ва Жунгла, бате!!!!

Да сменя за малко темата: къде има добър шивач в Младост 3 около Фантастико или Младост 2 около Рума?

# 397
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 521
Ужас е с тези ремонти, без топла вода, без никаква вода… Това лято е нек’ва Жунгла, бате!!!!

Да сменя за малко темата: къде има добър шивач в Младост 3 около Фантастико или Младост 2 около Рума?

Аз ползвах услугите на ателието в 247 блок и съм доволна от работата и отношението на шивачката.

# 398
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 758
Има ли някое приятно заведение в квартала за празнуване на рожден ден? Не е детски, просто да не е твърде шумно и храната да е добра. Искам да заведа МП някъде довечера, но нищо не ми идва на акъла. Аз и не ги знам много де.

# 399
  • Мнения: 1 672
В младост 3 - гостилница Пърленките, готвят много вкусно, няма шумна музика, има маси навън, но е хубаво да запазите маса предварително, ако решите, че се пълни бързо.

Хепи също е вариант.

В младост 3 пак kitchen si, веднъж само съм хапвала там и беше супер вкусно, но цените са високи.

# 400
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 158
Пицария Ветрило открих наскоро и много ми хареса като обстановка.  Не съм хапвала там но с удоволствие бих.

# 401
  • Мнения: 158
Има ли някое приятно заведение в квартала за празнуване на рожден ден? Не е детски, просто да не е твърде шумно и храната да е добра. Искам да заведа МП някъде довечера, но нищо не ми идва на акъла. Аз и не ги знам много де.
Празнували сме рожден ден в https://m.facebook.com/100063494862885/
Има вътрешен двор - градина, храната ни хареса и бяха направили страхотно вкусна торта.

# 402
  • София
  • Мнения: 369
Здравейте, банда
Идвам с въпрос, че нещо не успях да се справя с Google. Може ли да се попадат документи за международен паспорт в РУ Младост на човек, който има адресна регистрация Трето РУ?

# 403
  • Мнения: 2 371
Да , може във всяко едно РУ да се подават.

# 404
  • София
  • Мнения: 369
Скрит текст:
Да , може във всяко едно РУ да се подават.
Много Ви благодаря Sparkling Heart

Общи условия

Активация на акаунт