надуваемо магаре

  • 4 427
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 922
Аз имам магерето.Страшно забавление пада.От Метро е .До 25лв му беше цената. Hug

Да. И нашето магаре е от Метро. Миналата година съм го купувала. Много забавно! 

# 16
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
надуваемо магаренце

# 17
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Ето магаре.http://www.snimka.bg/album.php?album_id=75690  Страхотно е.И не е за деца над 3г. ShockedМоя е 1г6м и му е екстра.Това е супер подарък който може да направите за Коледа вместо да се 4удите какво. Peace

# 18
  • Мнения: 522
Виждала съм го това магаре,ама деси_ 2 сина ти използва ли го по предназначение/за скачане/ или само му се кефи отгоре Grinning.Питам,защото и моя син е на 1,6мес и се чудя кое ще е по удачно да му купя  Thinking,такова или люлеещо се животно. 

# 19
  • Мнения: 1 756
АААААААА, страхотно е и това от Метро и това дето Йозариан показа,
определено ще е този подаръкът, че иначе алтернативата беше любимото конче от Лабиринт и Комо, кожено , но не се скача така  около 50 лв,но според мен бързо се къса коженото  bouquet

# 20
  • Мнения: 4 156
Ние имаме подскачаща топкаи баткото я е ползвал 10-на пъти. Чудя се дали магаренцето ще има по-голям успех.

# 21
  • Мнения: 4 187
Имаме такова магаре от около година, много е на почит. Купено от магазин ТСМ, мисля че беше 25лв с помпа. На кутията пише, че издържа 15 -20кг, но мога да ги опровергая, издържа много повече Mr. Green
 Преди три дни пък, купих такова от Хиполенд, за подарък на приятелка на Рая,  26.50лв, но без помпа.

# 22
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Не се друса по цял ден Mr. GreenНо го харесва и определено върши работа Peace

# 23
  • Мнения: 202
Благодаря момичета   bouquet,не се и съмнявах,че ще получа най-бързия и точен отговор от вас  Hug

# 24
  • Мнения: 7 640
и в Хиполенд продават. Имаше магаре и някакво друго животно.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 061
Аз исках да купя такова за РД-то но изведнъж бяха изчезнали навсякъде, после ми казаха, че ги имало на София-прес в книжарниците, на окръжна болница, имало слончета, магарета, всякакви цветове. Сега съм го планувала за Коледа  Peace

# 26
  • Мнения: 7 640
Аз исках да купя такова за РД-то но изведнъж бяха изчезнали навсякъде, после ми казаха, че ги имало на София-прес в книжарниците, на окръжна болница, имало слончета, магарета, всякакви цветове. Сега съм го планувала за Коледа  Peace

обясни точно къде са моля!

Общи условия

Активация на акаунт