Клиника в Турция за лечение на простата

  • 1 533
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 608
Здравейте, някой има ли координати или лично мнение за клиники в Турция, които лекуват простата (простатит)?

# 1
  • Мнения: 8
Здравейте Милена,бих искала да съм ви полезна,познавам един професор уролог,който е голям професионалист.
На един мой познат отстрани пикочния мехур(защото имаше туморна формация в него)и от тънкъте черва изгради нов. След това не се наложи нито химиотерапия нито лъпетерапия. Извършил операцията както трябва.Ще споделя номера на човека,който е направил връзката с турската клиника.
Тел номер : 0887688991 (Радко Хариев).
Дано съм ви полезна..

# 2
  • Мнения: 2 608
Здравейте Милена,бих искала да съм ви полезна,познавам един професор уролог,който е голям професионалист.
На един мой познат отстрани пикочния мехур(защото имаше туморна формация в него)и от тънкъте черва изгради нов. След това не се наложи нито химиотерапия нито лъпетерапия. Извършил операцията както трябва.Ще споделя номера на човека,който е направил връзката с турската клиника.
Тел номер : 0887688991 (Радко Хариев).
Дано съм ви полезна..
Благодаря Ви много, утре ще кажа на мъжа ми. Лека вечер и благодаря още веднъж!!!

# 3
  • Мнения: 31
Свързахте ли се с този човек за простатита

# 4
  • София
  • Мнения: 20
Просто като съвет - лекарите от Аджибадем Сити Клиник Младост работят на ниво сходно на това в Турция. За част от процедурите свързани в Рак на простата, примерно, смея да кажа че се конкурират и със международните стандарти и протоколи за лечение.

# 5
  • Мнения: 48
По отношение на болницата супер маркет където се плащат луди пари неясно за какво. Бях прегледан от специалист срещу 120лв и 38лв микробиология . Специалистът преглежда и в Америмед срещу 45лв и в 15 ДКЦ с направление. Мисълта ми е че се набутах със 150лв за нищо. Аджибадем супер маркет.

Общи условия

Активация на акаунт