Неизвестна вагинална инфекция, лечението не помага...

  • 3 297
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 310
Здравейте,
Да попитам има ли някой който след такъв ДНК тест е успял да се излекува от проблема който е бил установен?

Имам едно постоянно течение от години. През няколко месеца имам и проява на дразнене, засилване на течението и други кофти симптоми. Провеждам лечение, явно без резулат. Многократно съм правила микробиология и нищо не е излизало.

# 16
  • Мнения: 350
Най-важното е да се установи какво реално ти има, за да може да се проведе лечение. Лошото при мен е, че след толкова изследвания, нищо не се намира. Започвам да си мисля, че проблема е от нещо друго и това е като следствие.....те докторите не знаят, а ние какво да кажем. Confused

# 17
  • Мнения: 5 823
Такава частна лаборатория в Плевен няма. За тази частна лаборатория имате предвид, нали? https://genica.bg/kontakti

     Бих желала да си направя такова изследване Фемифлор Плюс. Каква е неговата цена? За колко време стават резултатите?

     elito1 знам какво имате предвид, когато трябва да ходите при лекар.  Същото се получава и при мене. Не получавате разбиране от отсрещната страна. Отказват ти изследвания, които ти искаш те да ти пуснат.

# 18
  • Мнения: 350
Да, това е лабораторията, цената зависи от изследването, а в сайта им са обявени цените. Резултатите излизат до няколко дни. Мисля че бях видяла и лаборатория Синево да предлагат подобен пакет, можеш да провериш.

Последна редакция: вт, 05 апр 2022, 08:12 от malinakupina

# 19
  • Мнения: 27
Здравейте, и аз се надявам на съвет. От Русе съм и вече смених 3 гинеколога, слагах и пих какви ли не лекарства, но течението продължава да е жълто. Няма миризма или дискомфорт, микробиология чиста, хламидия отрицателен, микоплазма,  уреаплазма и гарднерела също няма. Наистина вече не знам какво да правя....

# 20
  • Мнения: 25
Аз днес бях на преглед и ми каза лекарката че съм имала салпингo-оофорит. Някой имала ли еот това възпаление ? И колко време иска лечението

# 21
  • Мнения: 27
Изписа ли ви антибиотици? Изследвания пуснати ли са, за бактерии и тн.? Обикновено нелекувана инфекция преминава във възпаление на тръбите и яйчниците.

# 22
  • Мнения: 12
Здравейте, просто използвам темата за да задам един елементарен въпрос - днес на обяд гинеколожката буквално забучи инструментите си, и ме заболя. Все още боли и пари малко. Това нормално ли е, възможно ли е да е ожулила или разтегнала вагината. Предполагам че промивки с лайка или смрадлика, или нещо друго, ще заздравят мястото? Благодаря.

# 23
  • Мнения: 5 823
Здравейте, просто използвам темата за да задам един елементарен въпрос - днес на обяд гинеколожката буквално забучи инструментите си, и ме заболя. Все още боли и пари малко. Това нормално ли е, възможно ли е да е ожулила или разтегнала вагината. Предполагам че промивки с лайка или смрадлика, или нещо друго, ще заздравят мястото? Благодаря.

     Миналата година ходих при една гинеколожка и тя много грубо взе цитонамазка и микробиология. Спекулумът го сложи доста грубо. Доста ме заболя по време на прегледа. После ме боля малко и кървях около 2 дни. И въпросът ви въобще не е елементарен. Нормално е да се притеснявате. Ще мине. Не се притеснявайте.

# 24
  • Мнения: 12
     Миналата година ходих при една гинеколожка и тя много грубо взе цитонамазка и микробиология. Спекулумът го сложи доста грубо. Доста ме заболя по време на прегледа. После ме боля малко и кървях около 2 дни. И въпросът ви въобще не е елементарен. Нормално е да се притеснявате. Ще мине. Не се притеснявайте.

Благодаря! Flowers Hibiscus Flowers Bouquet Оставам с впечатление че сайта superdoc е някаква машинация. Не може да има само похвали за въпросната лекарка - д-р Йорданка Делчева ор МЦ Лора за жената. А иначе още ме боли, смятам че има раничка.

# 25
  • Мнения: 636
Ах, леле, добре, че писахте коя е. И аз се бях засилила по едно време да я посетя. Иначе, няма как да разтегне вагината, но е възможно да има някакво леко нараняване. Би трябвало да мине, както е писала Дженифър, но ако болката продължи, потърсете второ мнение за всеки случай, че да не е станала някоя инфекция. Но, за съжаление, повечето са грубички, често се случва...

# 26
  • Мнения: 12
Flowers BouquetБлагодаря, момичета! Flowers Bouquet

# 27
  • Мнения: 350
Здравейте,
Нещата при мен са си все същите. Няма сърбеж, но постоянно жълтеникаво течение. Това което сега ме притеснява е че съм бременна и направих първите изследвания, а те са противоречиви. Цитонамазката показва едно, а микробиологията друго, взети са по едно и също време, но са изследвани в различни лаборатории. Според доктора ми всичко било наред, щом микробиологията ми била чиста. Какво е вашето мнение? Прикачвам снимки от двете изследвания.

# 28
  • Мнения: 27
Ако имаш левкоцити,  има инфекция. И мем това с лабораториите ме съмнява. Следващият път ще пусна в друга със сигурност,  защото имам 2 отрицателни резултата, а положението е същото...

Общи условия

Активация на акаунт