Кога за първи път пътувахте с бебето на дълъг път?

  • 6 690
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 942
Ние май тази година няма да ходим на почивка,ноиначе оня ден ходихме до София с влак и на Ники многои хареса.Спа през цяла нощ(пътувахме със спален вагон) Simple Smile

# 16
  • Мнения: 5 026
 Ние ходихме по балканите,когато той беше на 6 месеца.

# 17
С нашето момченце за първи път пътувахме дълго,когато то беше на месец и половина.Отрази му се и продължава да му се отразява добре пътя с кола,независимо на какво разтояние пътуваме.А що се отнася до това дали е студено наван,мисля че ако в колата е топло и веднага след като пристигнете се приберете на топличко,не е проблем.  Joyпоздрави на всички от мен и моя прекрасен син Станислав newsm10

# 18
  • Мнения: 3 500
За пръв път пътувахме с бебка, когато тя беше на 2 месеца на 240 км., но това беше август месец.

# 19
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
На осем дни беше Божа,когато пропътува Плевен-Велико Търново Peace.

# 20
  • Мнения: 300
На 1 месец и няколко дни пропътувахме разстоянието София- Силистра с кола без проблем. Малката се събуждаше само когато спирахме за да я нахраня.

# 21
  • Мнения: 5 401
На около месец беше когато го заведохме в Ст. Загора при баба и дядо.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 241
На 3 месеца го заведохме на село /60 - 70 км/.

# 23
  • Мнения: 1 878
Нямате проблем с пътуването ако там където отивате имате условия за бебето  Hug Ние пътувахме и не сме се спирали и лишавали просто нагодихме начина на път и живот изобщо към бебето  Hug Бебетата обожават возенето с кола, като по-големи има повечко проблеми с пътя  Crazy

# 24
  • София
  • Мнения: 39 772
За първи път качих Дияна на автобус на 7м - София-Сливен и обратно.

# 25
  • Мнения: 1 370
На 6 месеца прелетя океана. А ина4е, от както е роден е в колата, смеехме се с мъжът ми, че го отгледахме в автомобила Wink

# 26
  • Мнения: 2 309
На 5 месеца, за един ден до Вършец и обратно /защото не ни хареса/, а на следващия до Говедарци, месец преди това пък бяхме ходили до Боровец, но това не го броя за дълъг път. за мен, нито за бебето пътя не беше проблем, въпроса е, че с бебе не можеш да си починеш въобще.

# 27
  • Мнения: 83
на 18 дни отидохме на гости при баба му на 60 км.  през цялото време само спеше

# 28
  • Мнения: 6 461
Пламен беше на 3 месеца.
Тошко беше на около 5 месеца.

# 29
  • Мнения: 131
Стига да е здраво бебчето и да сте със сигурна кола - не виждам проблем Simple Smile Ние пътувахме и докато бях бременна и след това. Първите пътувания бяха по 350км в едната посока, а Тити беше на 3 месеца. Когато стана на 5мес пропътувахме БГ от край до край - 500км в едната посока. Онзи ден се върнахме пак от такова пътуване - общо взето хванахме и големите студове, но всичко е наред. Просто внимавам повече.

Общи условия

Активация на акаунт