Изневярата и живота след нея

  • 13 073
  • 253
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 6 895
А ако става дума само за секс, но не е еднократно? Без чувства, без приказки за любов, развод и общо бъдеще? Брои ли се за паралелна връзка, или е по-скоро забежка?

Иначе за мен еднократните забежки и паралелните връзки са непростими по различен начин. Може някои хора и да ги преодоляват, дори успешно, но май не знам случай, в когото това се е случило лесно. Не знам какво трябва да влага човек в една връзка за да си заслужава да мине през ада на "прошката".

Не си омъжена, нямаш и деца. Възбуждаш чикиборците у форума някак така теоретично...без практически опит. Ако баба ми беше мъжка, щеше да има дръжка.

# 241
  • Мнения: X
Възбуждаш чикиборците у форума някак така теоретично...без практически опит. Ако баба ми беше мъжка, щеше да има дръжка.

Мен не успя да възбуди. Чикиборец ли се водя?

# 242
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 184
Чикибоец съм срещала, чикиборец не бях.... Smile

# 243
  • Мнения: 2 014
А ако става дума само за секс, но не е еднократно? Без чувства, без приказки за любов, развод и общо бъдеще? Брои ли се за паралелна връзка, или е по-скоро забежка?

Иначе за мен еднократните забежки и паралелните връзки са непростими по различен начин. Може някои хора и да ги преодоляват, дори успешно, но май не знам случай, в когото това се е случило лесно. Не знам какво трябва да влага човек в една връзка за да си заслужава да мине през ада на "прошката".
В повечето случаи няма прошка, половинката преглъща поради финансови причини, заради децата,какво ще кажат хората...

# 244
  • София
  • Мнения: 39 058
За да има прошка, трябва да има признание. За да има признание, трябва да има издънка.
За да изневеряваш всъщност се изисква желязна дисциплина.

# 245
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 184
Ти ме уби, Рок....
Желязна дисциплина вика... Joy

# 246
  • София
  • Мнения: 39 058
Да, да може да звучи смешно, но... за да не те хванат трябва да си много железен. Да внимаваш кога пишеш, кога излизаш, как се обличаш, как се гримираш, какво говориш в семейството след това. Въобще трябва да си като някакъв сериен убиец, който непрекъснато крие престъпленията си - доста натоварващо е, предполагам.
И ако те хванат за разпит - да мълчиш като комунист!
Между другото, винаги съм мислела, че мъжете не ги бива особено в това с криенето.

# 247
  • Мнения: 6 295
Не е така. Навремето, като бях последната година от училище, половин година издирвах едно момиче, оръшках целия град за тая цел и никой не разбра. Никой не ме знаеше къде ходя и кво правя, просто ме нямаше с часове почти всеки ден...
Трябва добре да помниш кой какво лъжеш.... Simple Smile
С тия умения сигурно и две любовници мога да въртя, ама не искам...Simple Smile

# 248
  • София
  • Мнения: 13 066
Не си омъжена, нямаш и деца. Възбуждаш чикиборците у форума някак така теоретично...без практически опит. Ако баба ми беше мъжка, щеше да има дръжка.

А, на теб пък какво ти става? Joy Опит имам бая, с много неща, не ме мисли Stuck Out Tongue Winking Eye

# 249
  • София
  • Мнения: 39 058
Още нещо при изневяра. Любовника/любовницата може да те зареже. И ти абсолютно железно, с усмивка на лице, трябва да минеш през това. Не можеш да плачеш, да пиеш, да говориш с /почти/никого.

# 250
  • София
  • Мнения: 35 332
Възбуждаш чикиборците у форума някак така теоретично...без практически опит. Ако баба ми беше мъжка, щеше да има дръжка.

Мен не успя да възбуди. Чикиборец ли се водя?
Имаш мен, ‘се пак.

# 251
  • Мнения: 39 664
То егати сложното да имаш любовник.
Хем железна психика, хем дисциплина, хем като те зареже няма как да кажеш на мъжа си, че тоя простак вече не ще да е с теб.

# 252
  • София
  • Мнения: 35 332
Много е лесно, ако знаеш как…

# 253
  • Мнения: 2 309
То егати сложното да имаш любовник.
Хем железна психика, хем дисциплина, хем като те зареже няма как да кажеш на мъжа си, че тоя простак вече не ще да е с теб.
Бе казваш му на мъжа си, ти да не си някаква пикла да те разиграва. Оня като е станал любовник - трябва да може да носи на бой. И ти също.

Последна редакция: пн, 14 фев 2022, 01:36 от Abuto

Общи условия

Активация на акаунт