Бременна ли съм?

  • 2 093
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 20
Момичета все още не съм взела тест,защото не искам да се подвеждам напразно!Смятам да направя тест,ако имам закъснение на М!Изчетох много по темата за тестовете и така май ще е най-добре! newsm78 Ще пиша,до скоро!Чакам лелката на 21,още малко   smile3517

# 16
  • Мнения: 114
Здравей!
Прочетох за твоето притеснение. Минават ми няколко мисли във връзка, с това, което прочетох. Като начало може би е добре да се отпуснеш и мъничко да проявиш търпение. Каквото има да става, ще става! Разбирам, че имаш силно желание да станеш мама и това е достатъчен знак за природата, за да си свърши работата. Дай и време, остави я за известно време и почакай да видиш какво ще стане. Мисля, че наистина овулацията и без това не е статична, зависи наистина от цикъла, но зависи и от много други неща като начин на живот, нагласа, много пътувания и т.нат. Включително познавам случай на жена забременяла в 4 ден на менструалния си цикъл. В момента дъщеря и е на вече 4 години. Сиптомите, които описваш наистина могат да се свържат с начална бременност, но все пак най-добре е да изчакаш 2-3 седмици и да отидеш на лекар, който с най-голяма сигурност може да ти каже какво става, в случай, че не вярваш на тестовете. Аз също имах склонността да не им вярвам! Нормално е, така или иначе има една част от нас, жените, които посрещаме това събитие с доза обърканост и недоверие, най-малкото защото много от нас са си мислили "аз всъщност дали мога да имам деца". И така! Дай си време на себе си и на природата или на който там е отговорен за забременяването, пък каквото има да става ще става.
  bouquet

# 17
  • Мнения: 344
Според мен е добре при бебеправене да си "хванеш" кога ти е овулацията. Има специални тестове. Малко вероятно е да си бременна!

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 20
Мерси момичета за отговорите,наистина съм объркана,защото бебето не е планувано,но в същото време страшно се надявам да е станало,тъй като с човека,с който съм е прекрасен и той наистина го иска!!!!

# 19
  • Мнения: 139
аз лично забременях към 8-мия ден от започване на менструацията ми. а цикълът ми е на 28 дни.
така че твърде вероятно е да си бременна.
успех и късмет, но най-вече въоръжи се със спокойствие.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 20
Момичета нямам закъснение все още,но напражих тест и какво?Втора бледа чертичка,ама много бледа  newsm78 незнам дали да вярвам.Както ви разказах имала съм и друг път преди около месец бледа чертичка,но М-то си дойде като по часовник!Стискайте палци,скоро ще разбера имам още около 5 дена до датата на М!Признаци имам-болезнени гърди,вие ми се свят,повдига ми се много леко,не ми се повраща,просто като ми се завие свът имам и леко неразположение в стомаха,болки ниско долу сащо имам,снощи и днес имам темература 37.1,незнам може и да е обикновен ПСМ!Ще видим,вие как мислите?

# 21
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Колкото и да е бледа втората чертичка теста е положителен. В комбинация със симптомите мисля че има бременност. Стискам палци да чакаш доста повече от 5 дни до М, поне година-две Grinning

# 22
  • Мнения: 1 467
Това че ти се гади е симптом, да, не знаех, че и температурата е симптом за бременност, чувала съм, че е по-скоро свързана с цикъла. Да, според мен по-добре да си направиш още един тест:) Ако и той показва чертичката, вероятно си бременна.

# 23
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Защо не отидеш вече на лекар newsm78,би трябвало с вагиналния ехограф
да покаже дали има бременност Peace.Аз не бих издържала 5 дена Peace

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 20
Ох наистина незнам как ще издаржа,но трябва да имам търпение,за да не се подведа отново!Ще изчакам датата на М-то и ще направя още един тест и ако и той покаже същото,отивам на лекар!   Praynig

# 25
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Може предния месец като ти е вървяло малко дни и ако е по блед цвета,
да караш <цветна бременност> newsm78.Айде да се похвалиш  bouquet

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 20
Може и така да е,но цвета беше по блед само 1 ден,след това се засили както нормало,после на следващия ден отслабна и на четвъртият ден беше вече кафяво!През втори и трети ден цвета нямаше разлика с другите ми М-та!  newsm78

# 27
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 412
Може и така да е,но цвета беше по блед само 1 ден,след това се засили както нормало,после на следващия ден отслабна и на четвъртият ден беше вече кафяво!През втори и трети ден цвета нямаше разлика с другите ми М-та!  newsm78

Принципно лекарите казват, че няма такова понятие като "цветна бременност" - всяко течение по време на бременността е признак за някакъв проблем  Peace

# 28
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 740
Аз също си мисля, че има голяма вероятност да си бременна - от все сърце ти го желая!
Не знам нищо за цветната бременност, чувала съм само за нея, като понятие, но долколкото знам, моя бивша съученичка е била в 6-я месец, когато е разбрала, че е бременна. Била е с цветна бременност. Та може и ти да си така - чувала съм, че от такава бременност се раждали най-красивите хора Simple Smile
Момичета, ако някоя знае нещо, нека сподели тук, дано сме помогнали.

Моя личен съвет е - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО иди на гинеколог.

А относно тестовете - ако теста ти показва бременност, според мене си бременна.
Аз съм бременна и си правих 4 теста в периода зачеване-закъснение на мензиса. Всичките бяха отрицателни. След като мина само един ден от закъснението - петия тест показа, че в нашето семейство ставаме повече.

Иди на гинеколог! Стискам палци.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 064
Стискам ти палци, ама имай предвид, че при някои жени нивото на ЧХГ се повишава преди цикъл. Най-сигурно е да направиш теста след 3-4 дни закъснение Peace

Успех!

Общи условия

Активация на акаунт