A трето бебе

  • 6 392
  • 119
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 99
Пишете и мен в групата на желаещите три деца  Peace

# 16
  • Мнения: 14
И аз искам.

# 17
  • Мнения: 560
И аз мисля, че искам трички Thinking.. Все още сме на първичкото, но смятам, че имаме време... Rolling Eyes. Но със сигурност ще са поне двечки Rolling Eyes...

# 18
  • Мнения: 998
Стига здравословното и финансовото ни състояние да го позволи, със сигурност ще се пробваме! Party

# 19
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Ооо със сигурност искаме три, ако не и четири даже. Ние сме три сестри, като най-малката е с 15 години по-малка от мен (аз съм първата съответно  Laughing ) и трябва да ви кажа, че от личен опит знам колко е весело и хубаво, когато са повече деца.
Само да сме здрави, ще направим всичко възможно да имаме поне три сладкишчета. Все пак това е най-ценното нещо, което човек може да остави след себе си !  Grinning

# 20
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Да, така сме решили по принцип, да са 3. Но все още сме в процес на правене на първото  Joy

# 21
  • Мнения: 1 671
И ние искаме три, а мъжо даже и четири  Laughing.

# 22
  • Мнения: 1 495
И аз много мечтая за четири Crazy. Първо две с малка разлика и после пак две. Парите незнам дали ще стигнат, ама ни е малко мястото, то в двустаен две ще се гледат трудно,ама сме оптимисти  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 35 951
Исках... но сега и второ май няма да имам

# 24
  • Мнения: 219
Родих трето беше супер!!
Пак бих родила ,ако е рекъл Господ! На всички ,които имат желание да не се колебаят , а да действат по въпроса   bouquet

# 25
  • Мнения: 5 391
И аз съм от тези, които искат.
Дори смятам да си го пожелая на дядо Коледа Grinning

# 26
  • Мнения: 171
Да, искам!  Grinning но още нямам и първо  Wink
Да внимавам какво си пожелавам, да не дойдат три накуп  Laughing Е, нека дойдат... Wink

# 27
  • Мнения: 24
Здравейте,

и ние от 6 месеца правим опити за трето  Laughing Засега не са успешни, но няма да се отчайваме.  Снощи малката ме попита: Мамо, кога ще ни родиш бебе? А аз я попитах: Защо? " Ами, за да имаме празник в къщи"  Laughing

Дано по-скоро дойде добрата вест и при нас, силно ще си го пожелаем на Коледа  Laughing

# 28
  • Варна
  • Мнения: 552
Здрвейте,момичета!
Аз вече имам 3 деца!Сутрин виждам 3 усмивки,3 чифта грейнали очички и също толкова протегнати ръчички към мен!Невероятно е!Щастлива съм,това е смисъла на живота ми!
Те парите никаде не стигат и ако чакаме да дойдат,ще остареем!
Съседите ми на етажа имат 3 момичета и живеят в гарсониера и така са си я направили, има място за всички.
Бъдете смели в решението си за 3-то бебе.За всичко се намера лесното,знам от личен опит.И аз се двоумях за второ,а Господ ми направи изненада-близнаци!
Желая късмет на всички!

# 29
  • Мнения: 284
Аз какво да ви кажа ,моя мъж иска да имаме 5 деца..С нагласата - едното бебе да е при неговите родители  в Стражица , другото бебе да е при мойте родители в Благоевград, едно да дадеме на кума ни, и 2 да си останат при нас!  newsm78 Ама мъжка му работа! Joy
Иначе за сега искам 2чки ,ама знае ли се може и да 5 да стигнеме  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт