кога поникват зъбките?

  • 1 365
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 425
При всяко дете е индивидуално.На 6 месеца ни излезе първото зъбче.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
на 10 месеца и половина беше

# 17
  • Мнения: 67
Синът ми - на 4 мес. е,вече го "чешат" венците.Май ще никнат зъбки..... newsm78

# 18
  • Мнения: 8 242
И на Тони му прозират от 2рия месец и само се плюнчи и чеши постоянно.. Ама зъбки още нямааааа.. Дано да поникват скоро, че с тия нерви дето ги вади аз ще лудна  Crazy

# 19
  • Мнения: 8 505
На нас още ни е рано но през венеца се виждат лекичко (прозират) .Възможно ли е толкова рано да се покажат?

Възможно е.На дъщеря ми пробиха на 7м.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 907
Започнахме да се лигавим здраво на 2 месеца, на 3 - 4 месеца се бяха очертали, а първото зъбче проби на 6 месеца.

# 21
  • Мнения: 8 917
Индивидуално е- при Гери първото зъбче се показа към 11-12 месеца Peace

# 22
  • Мнения: 202
При всяко дете е различно.На баткото първото зъбче му изби на 4 месеца,а на 1 годинка беше с 16 зъбчета.На каката първото зъбче и изби на 11 месеца.А Ина е почти на 11 месеца и е със 9 зъбчета,като пъурвото и изби на 5 месеца.

# 23
  • Мнения: 3 500
Мисля, че е нормално да се вижда по този начин по който описваш, на Мони й е доста побелял венеца и то доста отдавна, но все още не й е избило зъбче.При всяко дете е различно.Възможно е много рано и много късно.Доколкото знам при поникване на зъбче венецът е зачервен, а не побелял.

# 24
  • Мнения: 5 362
На нас първият ни зъб изникна на 4 мес.При всяко дете е различно.

# 25
  • Мнения: 683
Може разбира се. В дебелите книги пише, че забките на бебоците започват да никнат между 3-12 месец. Така че може да се впишете н графата на раннорастящите зъбчовци.
И аз така си мислех, защото белееше и се лигавеше, но това премина и зъбчето изби чак около 6м,

# 26
  • Мнения: 595
При нас избиха на 6м,но имам позната с дете на 1 г и сега му избива първото зъбче-при всеки е  различно.

# 27
  • Мнения: 4 392
На нас още ни е рано но през венеца се виждат лекичко (прозират) .Възможно ли е толкова рано да се покажат?
Когато си искат. Laughing На дъщеря ми и изби на 7.месец и до годинката си беше само с 2 зъба. На моя приятелка детето на 3 месеца имаше 4 зъба.

# 28
  • Мнения: 231
Нас започнаха да ни мъчат към 3-4 месец и избиха едновременно долните два зъба като стана на 5 месеца tooth

# 29
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
На моя син първото зъбче излезе на 6м. и половина, но на всяко дете е различно. Имам позната, на която бебето се роди със зъбче, а на моя племеница първото излезе на година и 1 месец, така че... всичко е възможно!

Общи условия

Активация на акаунт