ГЛАСУВАЙТЕ за златно оперение!

  • 10 827
  • 257
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 1 393
Първоначално пуснах глас за Лени, обаче след като изчетох темата, Монда определено ме спечели.
Така че поправка и- хоп, един глас повече за Монда!

Дерзайте, златни оперения! 

# 47
  • Мнения: 3 353
Аз пък отде се появих тук?
Много целувки и прегръдки и всичко най-прекрасно на онзи, който се е объркал да ме номинира. Леле, много го обичам - ей сега ще го видя кой е   Heart Eyes
Но не съм новак Mr. Green
Пък и като гледам ни един глас не съм събрала. Вземете ме махнете да не взема да си изградя за цял живот комплекси от форумското нехаресване. Тъй де - трудно се преживява нещо такова Blush

# 48
  • Мнения: 2 040
Гласувах, но след прочетеното давам глас и за Монда ... много ме впечатли ..  Laughing

# 49
  • Мнения: 3 353
Току що гласувах за Лени Whistling
Честно Flutter

# 50
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Естествено,че Монда!  bouquet

# 51
  • Paris
  • Мнения: 1 727
МОНДА Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 2 164
Дона  Peace

# 53
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Кросамая. Hug
Но честно - тази година новаците във форума са един път! Всички са адски готини, с чувство за хумор, форумът определено възвърна част от един позабравен чар с тяхното появяване на форумския небосклон.  bouquet

# 54
  • Мнения: 3 251
Аз си имам повече от 2-ма фаворити?!?! Thinking
 

# 55
  • Мнения: 4 473
Аз съм раЗТроена. Rolling Eyes Защо пък да няма трима печеливши - нали медалите са злато, сребро и бронз?! Grinning

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
мондаааааа Mr. Green

# 57
  • Мнения: 5 577
Дона е регистрирана преди мен.  Laughing Кросамая също незнаех ...   Thinking



Монда много ми допада, но все пак си избрах Де Ваня.  Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 2 040
Монда  трябва да спечели ... другите не дават ни почерпки, ни нищо ...  Sad  а тя сега ще завърти една  шоколадова тортичка ...  Laughing

# 59
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Гласувах за потребителя, който виртуално силно ме нервеше, после взе все по-малко да ме нерви, но първото впечатление ми беше силно. Когато го видях за първи път, отказвах да общувам с него, но след втория-третия път, си промених генерално мнението.

Общи условия

Активация на акаунт