ГЛАСУВАЙТЕ за златно оперение!

  • 10 814
  • 257
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 293
Мноооого странно, защо това гласуване е пуснато в петък, 23.21 часа, и е приключило до неделя.. Ми може и да си се забавлявам във форума през работно време (откраднато от моето лично време, не от това на шеф), но явно е трябвало да губя и от времето си за развлечения - та да не би да изпусна некоя класация.

Все пак - благодаря, Анда, че ми спести унижението никой да не гласува за мен Laughing

Щеше да ми е интересно - да се колебая между Чандра, Летящата и приземяващия хумор на Тони.. но не е дадена и възможност да се колебаеш - решавай от раз.

И като съм почнала - някой на 2 пъти (май кака Сийка) спомена, че видиш ли, некой могло да пише анонимен, преди да се развихри с регистриран ник... Брей, брей, на какви неща сме способни, само да ни допуснат до богоизбраните!
Ми аз дори не си спомням кога е бил сюблимния момент на живота ми и съм се регнала, а после просто използвах ника и паролата си за навсякъде..

Ма минало-заминало, айде, живи-здрави!

И честито на печелившия!  Laughing

# 256
  • Мнения: 25 824

И като съм почнала - някой на 2 пъти (май кака Сийка) спомена, че видиш ли, некой могло да пише анонимен, преди да се развихри с регистриран ник... Брей, брей, на какви неща сме способни, само да ни допуснат до богоизбраните!
Ми аз дори не си спомням кога е бил сюблимния момент на живота ми и съм се регнала, а после просто използвах ника и паролата си за навсякъде..

Ма минало-заминало, айде, живи-здрави!

И честито на печелившия!  Laughing

Чесън, честно, не разбирам какво те издразни това?  newsm78
Ставаше въпрос за това какво означава новак - дали да е регнат в настоящата година или да е регнат отдавна, но да е започнал да пише напоследък.
Просто казах мнението си, без да се заяждам с никого. Аз самата съм регистрирана към края на миналата година, но пиша активно през тази. Не се имам за новак обаче!  Peace
Всъщност, мнението си го изказах ясно - номинациите да се правят през януари и да отразяват форумския живот през цялата изминала календарна година. Все пак има още време до края на тази...  newsm78
А по въпроса за анонимните - отдавна съм го казала - много са ми подозрителни. Един и същ стил, перфектен правопис, който се влоши след една моя забележка по въпроса... За мен са чиста пързалка, ама като има хора да им се радват, що не?  Mr. Green

ПП А за бързането - и на мене ми беше странно това...  Thinking
Отдадох го само на нетърпението на някого да се види номиниран/спечелил.  Mr. Green  hahaha

# 257
  • Мнения: 293
приеми, че ми е криво, че не си получих заслужения бонус от шеф, и точка Laughing

Общи условия

Активация на акаунт