Естетични процедури за лице и тяло – 44 тема

  • 61 682
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Това за цикьла го има и при мен и мой приятелки. Надявам се да отмине бьрзо.

# 46
  • Мнения: 6 930
Ivka,  хванах някаква пакетна промоция, при която 2 процедури са 750лв за цяло лице, иначе като гледам редовната цена е 800лв за 1 процедура. Миналия месец имаше друг пакет - 1 picosure+ някакво почистване май беше. Но тогава правихме нещо друго и оставихме за по-натам pico sure и всъщност по-добре, сегашния пакет е по-добър за мен.

KPP, запушват ми се порите, да, също пъпчици понякога. Кожата ми реагира от най-малкото раздразнение и понеже е светла, веднага си личи. Точно заради тези фактори, истерично старателно си почиствам кожата, ползвам всякакви киселини и химически ексфолианти под формата на серуми, тоници или маски, за да държа нещата под контрол и да не допускам да има запушени пори. После много хидратация и така. В домашни условия за изглаждане на текстурата най-много ми помагат неща с aha/ гликолови киселини, салицилова и bha. Както и ретинол.

# 47
  • Мнения: 2 882
Значи си точно като моята кожа.

Ще кажеш как ще се развие резултатът в дългосрочен план от pico-то.

Иначе аз правя същите неща като теб, с разликата, че след ковид каквото и да сложа на кожата, тя реагира и стои като опърлена отгоре. Дано с дълпоката хидратация с бустера се оправи положението.

# 48
  • Мнения: 7 343
Без малко да пропусна моята любима тема. Моето лице е овално, кожата ми е нормална. Бръчки почти нямам, което е супер за възрастта ми, но в последните 2-3 години наблюдавам едно свличане и липса на свежест. Обмислям нещо, но засега не съм го реализирала.

# 49
  • Мнения: 1 222
Днес Алена трябваше да прави блеферопластика. Надявам се всичко да е минало добре, бързо да се възстанови и да разкаже подробности. Успех,  Алена!

# 50
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
Отложих я за 18.02, тъй като баща ми днес реши да си празува юбилея Simple Smile

Благодаря много за куража и хубавите мисли Heart

# 51
  • Мнения: 1 222
Винаги!

# 52
  • София
  • Мнения: 3 271
Здравейте момичета Simple Smile
Включвам се за първи път във вашата тема, прочетох тази, ще се връщам и назад  да почета малко.
Моята кожа е нежна и финна, на 43 години съм, имам при смях леки линии под очите, при гримаса на чело и малко гневна бръчка. Последните две сутрин ги няма, но след малко мръщене се появяват леко. Нямам загуба на обем, леко смъкване забелязвам, вино все още е леко. Кожата ми е нормална, не реагира с алергия и раздразнение на продукти, но реагира на по-агресивни процедури, поради което дерматолога, който посещавам не ми позволява да предприемам по-агресивни за кожата процедури. Не че толкова съм давала зор, де Simple Smile
Нямам филъри и ботокс. Правила съм само мезотерапия и плазмолифтинг след мезотерапия. Кожата ми е чиста, в добро състояние. В момента активно хидратирам повърхностните слоеве на кожата, защото възнамерявам да включа третиноин в вечерната си рутина. Затова моля КРР ако може за сподели за апаратчето, с което измерва влагата в кожата.
Преди години, имах чести пъпки, хормонален тип, които бяха твърди, червени и леко болезнени. От 6 години съм се сбогуваха с тях, защото реших проблема,, който ги предизвикваше. Постепенно кожата се изчисти от останали от пъпчиците петънца и в момента е в по-добро състояние от преди, поради което почти не ползвам ФДТ, освен при някакви по-официални събития. Просто тенът ми е изравнен и един лек вв крем е напълно достатъчен. Така и мимическите бръчици под очите при смях, но там кожата ми е още по-финна и нежна почти не се забелязват.
Не съм правила други естетически процедури, освен епилация на цяло тяло с александритен лазер - от която съм изключително доволна.

# 53
  • Мнения: X
Извън темата, явно ковид при дамите влияе върху хормоните, като пост синдром. От там е силният косопад. При мен освен косопада, цикълът ми стана много необичайно странен (имам по две овулации в месец, а цикълът закъснява с по 20 дни), кожата ми се развали, отделно ми се появиха сърцебиения и т.н.
Дали някоя от вас има моите проблеми, за да сравним опит/преживявания Simple Smile
Косопад,умора и учестен пулс имах и аз. За косопад ползвах ампулите на Фито-много любим и ефективен за мен продукт от години, когато имам този проблем. За сърцебиенето посетих кардиолог,пих известно време Корлентор и много бързо се тушира.

# 54
  • Мнения: 975
Чегвъртък правих втора процедура pico genesis fx. Този път без челото, защото предният път бях много червена и исках да мога да се скрия с маска при необходимост 😄 нормалният пико дженезис доколкото знам няма такива последици и човек си изглежда съвсем нормално след процедурата, но с тази приставка си има някакво възстановяване. Не се лющи кожата, обаче в петък бях червена като домат, дори имах лек оток, не някакъв драматичен, но го имаше. Днес имам съвсем леки червенини и утре предполагам, че ще изжлеждам напълно нормално. Мога да слагам грим, но предпочитам да не си мацотя излишни неща в момента. Питах лекаря дали да правя трета процедура, според него няма нужда. На следващото посещение ще сложа ботокс и за след това ми препоръча мезотерапия за околоочната зона, но не със скинбустъри, а нормална мизотерапия. Знам, че ефектът от мезотерапията не държи супер много, но от друга страна ми звучи като по-щадящ вариант, та съм ок с такъв вариант, макар че като дойде ред на това пак ще го обсъдим.

# 55
  • Мнения: 450
Hibryd, Къде правихте процедурата и с каква цел? Четох,че този вариант fx е за белези, акне?

# 56
  • Мнения: 975
Да, основната ми цел е белези и подобряване състоянието на порите, но самият тен също се избистря. Във vderm я правих процедурата, при М. Стефанов (много е приятен)

# 57
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
Чета фб темата за морфеус. Честно казано като гледам снимки веднага след, не бих се подложила. На моята шантава кожа, която от най малкото боцване остава капиляр, представям си какво ще се случи. Изглежда ми много травматично, да не кажа страшно.

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 647
Чета фб темата за морфеус. Честно казано като гледам снимки веднага след, не бих се подложила... Изглежда ми много травматично, да не кажа страшно.
Красотата обичам смелите Simple Smile. Всъщност, на снимките на следващия ден нещата са си съвсем прилични. Безболезнено и евтино за съжаление няма.

# 59
  • Мнения: 6 622
Здравейте, чета ви от известно време запазих си час за слагане на филъри,  какви са разликите между Ellanse и Radiesse .Малко импулсивно запазих часа и въпреки ,че разговарях с дерматоложката сега ми е каша и направо не знам да го правя ли ,да не го ли правя и какво  би се получило .Скинбустерите филъри ли са или нещо друго ?

Общи условия

Активация на акаунт