E. Petekkaya & A.Varlıer & Ö.Deniz & H.Şendil & A.Enver~нови и стари проекти и партньори~207

  • 32 369
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 41 546
Здравейте,момичета!



Ани Hug

нови снимки на Аслъ и сестра й,пуснати на 17.02 във ВК...




Скрит текст:
Започнах по-рано поста,но дойде синът за кратко и закъснях.

Желая ви слънчева,макар и студена за сега събота!

# 31
  • Мнения: 36 725
Привет момичета

Днес ми беше ден за
Скрит текст:
готвене....Става по-бавно, но се справих чудесно....Времето беше прекрасно, но излязох само на кратка разходка.....

Злати виждам, че си сложила нови снимки на Асръ със сестра й....

Преди малко прочетох във фейса, че връзката й с възрастния грозник май става много сериозна....Той май й е предложил брак....А Аслъ споделила с близките си, че може на лято да сключат брак...."мога само да кажа, че съм щастлива. Това е всичко ”, казала Аслъ



Какво да кажа....Нашия народ го е казал - хубавите ябълки ги ядат прасетата.....
Ако наистина сключи брак, дано чичката да не й забрани да се снима в сериали Hands PrayHands Pray

Приятна вечер девойки

# 32
  • Мнения: 41 546
Добро утро,момичета!



Ани HugHeart и при рускините писаха същото за Аслъ.

Днес....
Скрит текст:
Моята половинка в живота навършва 70 год.Да ми е жив и здрав още много години!
На обяд ще се събираме в заведение с децата.Синът му се падна да почива,знаете работи на смени.И снахата почива.А дъщерята ще дойде със зетя и внучката.Внукът ще го оставят на сватята,тъй като е малък и ще му се спи следобед.
Почерпете се за негово здраве,макар и виртуално....







Почерпката я правя само в тази тема. В другите почти не го правят и се отказах да пускам.


нови снимки на Еркан,пуснати вчера следобед...




Желая ви приятна почивка в неделя!

# 33
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 792
Здравейте момичета,
Злати ЧРД на твоя мъж....Да ти е жив и здрав и много да те слуша
Прочетох новината за евентуален брак на Аслъ....Дано е по успешен от първият...Видяхме, че красота и младост на партньора не е условие за успех...така, че дано сега нещата се случат по добре за нея....Времето лети...Някои неща изпуснеш ли ги, си оставаш без тях...

# 34
  • Мнения: 36 725
Здравейте момичета

Злати,Гости - прекрасна вечер Hug

Злати да е честит рождения ден на набора - да сте живи и здрави и да остареете на една възглавница,както казват комшиите....Желая ви много щастие и любов Flowers Four Leaf CloverHeart

За рожденника....
Скрит текст:

Благодаря за почерпката

Гости от тази гледна точка може би си права за Аслъ....Красотата е преходна, но любовта, когато е истинска носи щастие Flowers Four Leaf Clover Дано този път да има късмет нашата сладурана Hands Pray

Утре вечер предстои интересен епизод от Не пускай ръката ми....Ако не греша, Серап ще признае пред Фериде, че акциите, които е купила Сумру са нейни....Т.е. Серап е финансирала Сумру.....





Голяма куха лейка е тази Серап Rage



Хубава неделна вечер Hug

# 35
  • Мнения: 41 546
Здравейте,момичета!

С наслада да отпием глътка кафе и се изпълним
 с положителна нагласа за новия ден и седмица!
Two Hearts



Гости Hug Ани Hug,благодаря ви за пожеланията! Да сте живи и здрави! Two HeartsTwo Hearts

за Аслъ...дано избраника се съгласи да имат дете,тъй като тя беше писала,че е време да стане майка.
Той има голяма дъщеря и не знам дали ще иска и друго дете.Дано са говорили предварително и да не
се разделят в последствие...

от пресата...
Аслъ Енвер (37 г.) и Йондер Йозтархан (49 г.), които са заедно от два месеца, се опиянени  от любов. Йозтархан предложи на Енвер с думите „Хайде да се оженим сега“. Те се срещнаха с почти всички членове на семейството.
  

Нова снимка от официалния акаунт на пиесата "Стъкло".
Дати на излъчването на спекталите са: 22 март, 30 март, 6 април...


Скрит текст:
Окъснях...но дъщерята се обади на вайбъра.После минаваха да засичат за водата и се забавих с поста.

Желая ви приятен ден и спокойна нова седмица!

# 36
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 792
Здравейте момичета,
При мен седмицата не започна добре
Скрит текст:
ММ от тази сутрин е с /+/ тест за Ковид и единственото му оплакване е висока температура Cry .Моят тест е отрицателен....
Бъдете здрави....

# 37
  • Мнения: 36 725
Среднощен привет Hug

Злати, Гости благодаря за споделеното Hug
Злати
Значи е вярно, ще има сватба....Разликата в годините не е толкова голяма - 12 години...Но Аслъ наистина ще иска да стане майка, а на него дали ще му се иска....Дано да се разберат преди да сключат брак Hands Pray

Гости дано да премине леко....Hands Pray с домашно лечение.....
Скрит текст:
Мен първо ме заболяха костите и мускулите, много силно главоболие и след това дойде температурата...Разликата беше часове...Всичко стана в един ден....Бях 8 дни с температура...39+ с парацетамол смъквах до 38+ и пак се вдигаше...Лекарката ми написа по вайбър, че температурата се бори с вируса, а не с мен...И до 38 градуса да не пия нищо да я смъквам....Искаше да я информирам само за температурата и казваше, че е добре...Но аз си мислех, че никога няма да я смъкна тази проклета температура...Тя най-много ме умори...На мен мисля, че ми помогна "Авирон рапид" То е хранителна добавка и се използва при вирусни състояния. Започнах да го пия първия ден - пие се по схема. След като си направих теста и ЛЛ ми го беше изписала...заедно с антибиотик, ентерол/мисля, че е пробиотик/ бромхексин за кашлица. Задължително трябва да пие вечер по едно хапче асперин протект за разреждане на кръвта, защото ковида удрял в малките кръвоносни съдове. Ако не може да пие асперин протект, трябва да пие 3 пъти по 2 хапченца антистенокардин. Те вършат същата работа- разреждат кръвта.  Беше ми изписала селен, цинк, витамин Д и витамин С.....
Ако е удобно утре да се обадя......

Нещо ми се счупи...И епизода на "Не пускай ръката ми" ми беше тежък.....

Дано утрешния ден да е по-добър Hands Pray

# 38
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 792
Здравейте момичета,
Ани, много благодаря за успокоението...
Скрит текст:
Вчера се бях много притеснила. Наистина температура 39+ и не мога да я сваля...С парацетамол до 38+ и  пак нагоре.....Успях вечерта да му дам хексалгин-20 капки и сега сутринта беше с 37.8 и спадна сама на 37.4...Мисля днес да не му давам нищо за температура , ако не скочи пак до небесата....Няма други оплаквания освен температура...Пие същата хранителна добавка и Клацид, някакъв пробиотик и витамин С+цинк...Като гледам аз съм пила същото от петък, но доксациклин и без витамините. Аз  обаче имах еднократно 37,5 и не съм дигала повече. Теста ми от петък беше /-/ и в понеделник също....

# 39
  • Мнения: 41 546
Здравейте,момичета!



Гости Hug,дано всичко да премине по-леко! Hands Pray

Ани Hug

Скрит текст:
Явно може би си изкарала предния вариант на вируса - Делта...той продължаваше повече дни с температура...
При нас преди седмици майката на снахата го изкара леко,а е на наша възраст.Но сега явно следковидно била нервна.Иска да излиза навън постоянно.
А сега предната седмица се разболя баща й(не живеят заедно с майка й).В неделя,когато беше събирането сутринта се обади синът,че ще закъснеят.Оказа се,че ще ходят до Университетската болница ''Дева Мария''в кв.Ветрен.Баща й на снахата силно кашлял.ЛЛ му изписала на вайбъра нещо си,но не минавала.Развил е бронхопневмония.А в болницата в града е ужас и отишъл сам  с колата си на часно в др.болница.Сложили му система за няколко часа и децата искаха да видят какво ще е лечението по-нататък.Изписали са му лекарства тъй като не бил толкова зле за да го приемат.И после дойдоха при нас в заведението.А трябваше да вземат и тортата,тъй като те я поръчаха.Снахата е малко претенциозна в тези работи.

🆕 Незабравима вечер на Йозджан Дениз в Cahide Palazzo!
В неделя вечерта Йозджан Дениз се срещна с феновете си на сцената на Cahide Palazzo. Йозджан каза: „Младите хора току-що разбраха, че съм певец. Има едно поколение, което не знае, че аз пея, защото тази работа не е правена последните 10 години.







Приятен ден ви желая!

ПП докато пиша поста си и търсих ново....се появи този на Гости Hug....

# 40
  • Мнения: 36 725
Здравейте момичета Hug
Дано днешния ден да е бил по-добър за всички Hands Pray



Гости Hug, Злати Hug

Гости
Скрит текст:
Дано тмоето момче да е по-добре днес. На мен също ми бяха казали за смъкване на температурата с течен аналгин, но аз нямах, а не исках да ангажирам хората да ми купуват. Сина ми беше казал да пия нурофен - имах,но бях чела, че нурофена сгъстява кръвта и не съм го пила...Моята ЛЛ ми беше написала, че температурата означавало, че собствената имунна система се бори с вируса. Буквално беше написала "температурата има за цел да убие вируса, а не теб"....Но изтощението е голямо, а и човек се стряска....Аз използвах и оцет с вода - доколкото мога да се разтривам и на челото кърпа с вода и оцет и на китките също....Изсъхваха за нула време....Ако имате машинка да си мери сатурацията...При мен падаше до 92. Тогава отварях вратата на балкона и правех упражнения за дишане....Дълбоко дишане със стомаха, задържа се въздуха и тогава се издишва. Много е добро, сатурацията веднага се вдигаше до 97-98....Тези упражнения ги има в ютюб...но да прави само, които може...Това спомага да се отварят алвиолите и белия дроб да работи....Оглеждай краката и ръцете да не се появят несъществуващи преди това синки....
Желая ви успех и бързо възстановяване Hands Pray
При мен проблемите продължиха и след проболедуването, но да се надяваме, че той е по-млад и по-бързо ще се възстанови.

Злати

Скрит текст:
Незнам...кой вариант е бил...Аз го започнах на 25.01. Баба Радка беше казала по телевизията, че Омикрона ще е последния вариант и аз си помислих, че сигурно ще ме хване...защото аз така съм карала всички грипове - вече епидемията е преминала и аз тогава се разболявах...Както казват тук "Власите се давят на края на Дунава"....

Довечера епизода на "Не пускай ръката ми" също ще бъде интересен...



Г-жа Фериде и Дженк прекарват нощта при Азра, а Серап разбира, че е изгубила семейството си, след като Мелис и Арда се присъединяват към останалите. Мелис се опитва да накара Азра, да разбере, че може да загуби Дженк завинаги.Много се радвам, че Мелис промени отношението си към Азра и излезе от сянката на майка си Серап...

Серап признава на Сумру, че е разказала всичко на свекърва си, което поставя нея и Азми в затруднено положение. Сумру и Азми са бесни на Серап....

Хюлия обвинява Бухан, че е откраднал пари от касата на кафенето, а Джансу защитава баща си...

Хубав остатък от деня и да бъдем здрави HeartFlowers Four Leaf Clover

# 41
  • Мнения: 41 546
Здравейте,момичета!



Гости Hug
Скрит текст:
Дано съпругът ти да е по-добре и е паднала температурата. Hands Pray Моите деца го изкараха по-леко,но знам че взимаха много витамини.Пиеха и доста вода отначало заради температурата.

Ани Hug,гледах с интерес снощния епизод на ''Не пускай ръката ми''!Триото-Серап,Сумру и Азми още ли ще се  вихрят? А Бурхан дали се е променил или играе своя игра?Дано дъщеря му не остане излъгана.



Желая ви хубав ден!

# 42
  • Мнения: 36 725
Ехо

Пак окъснях, но все пак не е среднощ....
Днес по обяд се
Скрит текст:
Обадих на Гости....съпруга й е по-добре, от вчера не е вдигал висока температура....Пожелавам му скорошно оздравяване....

Злати - ами Сумру и Азми са подлеци и ще продължат да правят мизерии....
Сумру е подписала договор със Серап и сега ще я изнудва....По спомени Азми ще рови в офиса на Фериде и мисля ще намери завещанието...Нямам спомен последното завещание ли беше....
А в последното завещание Фериде поставя условие - семейството й ще получат наследството след нейната смърт, ако Дженк се ожени за Азра. Ако това не се случи цялото наследство отива във фондация на бедните....

Сумру и Азми убеждават Серап, че г-жа Фериде иска да ѝ вземе всичко, като я заплашват с децата ѝ.



Отношенията между Дженк и Азра ще претърпят изненадващ обрат, след като Дженк разбира какво се е случило и защо Азра е била принудена да се раздели с него.



Дженк предлага  на Азра,  да продължат тази игра, заради Мерт и нека Сумру да си мисли, че Азра е нещастна, и да спечелят време, докато открият Фатма.

Епизодите вече стават по-интересни....Гледайте ги....

Хубава вечер и дано да сме здрави

# 43
  • Мнения: 41 546
Добро утро,момичета!

Добрата мисъл, доброто настроение и чашка
 ароматно кафе са добро начало на деня.
   Нека всичко добро да е около нас!




Ани Hug.дано всичко вече да е наред при Гости Hug! Hands Pray
За ''Не пускай ръката ми'' наистина става интересен!

     Нови снимки с Еркан пуснати на 20.02.във ВК!
Понеже пускам и за др.актьори малко със закъснение!




Скрит текст:



Желая ви безпроблемен ден,макар и да е дъждовен! Two HeartsFlowers Four Leaf Clover

# 44
  • Мнения: 36 725
Здравейте девойки Hug

Злати благодаря за новите снимки с Еркан..... и кафето в моите цветове Hug

За "Не пускай ръката ми" дойде времето, когато ще гледаме развитие.....защото докато лисицата Сумру се налудува беше станало тягостно....

Днес Фериде ще ни разкрие една тайна за Азми...Ще му припомни времето, когато на един  младеж,  който току-що е излязъл от затвора, тя е дала работа и хляб в ръцете. Това по нашенски се казва "храни куче да те лае..."
Джансу ще запознае Дженк с баща си. А Серап ще каже на Дженк, че никога няма да приеме Азра за своя снаха...Но човек никога не трябва да казва "никога"....



А какво да очакваме от Сумру....Разбира се, че ще отиде при Азра да я подразни, че Дженк не иска да ѝ прости....Но изненадана ще остане Сумру....Азра има гостенка....там е Фатма...





Фатма се появява зад гърба на Сумру....
Добре дошла – казва Фатма на Сумру и последната започва да крещи " Това е Фатма!"

Сега вече Азра ще постави условие на Сумру....Или Сумру да се откаже от настойничеството на Мерт, или ще извика полиция и Фатма ще разкаже всичко....

Сумру ѝ казва, че не трябва да вика или да  ходи в полицията, защото още утре ще се откаже от Мерт в нейна полза.

Дано при Гости всичко да е наред Hands Pray

Хубав остатък от деня Hug

Общи условия

Активация на акаунт