E. Petekkaya & A.Varlıer & Ö.Deniz & H.Şendil & A.Enver~нови и стари проекти и партньори~207

  • 32 621
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 803
Прочетено в друга тема....
по Нетфликс

Благодаря ви за подкрепата Ани...Злати...
Скрит текст:
По добре е ...

# 46
  • Мнения: 41 663
Здравейте,момичета!



Ани Hug,благодаря за споделеното за ''Не пускай ръката ми''.Днес ще  гледам епизода на повторението на обяд,че снощи гледах онлайн с руско озвучаване на ''Затворник'' с Онур Туна и Исмаил Хаджиоолу.

Гости Hug,благодаря за инфото за филма с Аслъ и Каан!
Скрит текст:
Хубаво е,че съпругът ти е по-добре.

Още за филма...
Промо-снимки за филма  "Sen yaşamaya bak"/ "Ты посмотри на жизнь" . Премиерата е 21 март в Netflix.
Филмът разказва историята на Мелиса, на която й остава малко време да намери някой, на когото може да довери  сина си Джан, като същевременно намира голяма любов за този кратък период от време.







BalloonВчера своя рожден ден отпразнува Ада Оздемир, която изигра Яз в „Истанбулска невеста“ – любимата      дългоочаквана дъщеря на Сюрея и Фарук. Тя е на 4 години.
   Поздравления! BirthdayTada




kucuk kizim/малката ми дъщеря, клипче с кадри от ИН
https://vk.com/aslienver_love?z=video364886245_456242101%2Fbff95 … pl_wall_-87501705

За случващото се от вчера...
Скрит текст:
Всяка война е загуба. Във войните няма победител… Да страдат невинни не е победа!
    Моля се за мир! Бог да пази всички ни! Hands Pray

Желая ви спокоен ден! HugFlowers Four Leaf Clover

# 47
  • Мнения: 36 748
Здравейте момичета Hug
Дано да сте в добро здраве и настроение Hug

Гости радвам се, че при вас има добри новини Hands Plus1
Скрит текст:
Като по-млад дано да няма посковид проблеми...Hands Pray
Днес отидох да Кауфланд имах да пазарувам прах, веро, от там купувам тези, които потребявам...На отиване стигнах бързо - леко е нанадолнище..., но на връщане има малко баирче и почивах три пъти...Не съм носила нищо, защото ходя с количка и не беше тежка за дърпане

Злати благодаря за подробностите във връзка с филма с участието на Аслъ Hug Партньора й много не го харесвам, но пък е много добър актьор и предполагам, че двамата с Аслъ са направили добър филм. Желая им успех Hands Plus1

За споделеното в скрития текст....
Скрит текст:
Самата дума война звучи зловещо...При произнасяне сякаш чувам сирените...До скоро, когато правеха профилактика на сирените в нашия град, аз се стрясках...Разбира се най-потърпевши са децата и мирното население....Но четох няколко статии за живота в Донецк през 8-те години /от 2014 година/, когато са направили своя избор и са се отделили от Украйна...Гледах и два филма документални, единият от които беше на български екип...Повярвайте ми. Потресаващо е!....И е имало пълно информационно затъмнение....От август 2014 г. хората от Донецк и Луганск са преживяли ужасяващи неща...Има много убити деца и цели семейства от украинците....Разрушавали са домове, инфраструктура, обществени сгради. Спрени са им били пенсиите, макар, че са се осигурявали към Украйна. Банките не са работили, пощите също. Нямат никаква документация, защото всичко е в Киев. Мога да споделя някои видеа и статии, но не всичко, което съм изчела или гледала съм запазила. И се чудя....къде бяха "демократите" от ЕС и САЩ?! Защо тогава не са се противопоставили за геноцида, който е упражняван от Украйна...Защо нашите мисирки не говореха по този въпрос....Защо всичко се е скривало и в 21 век, може да се случва такова издевателство! И аз поздравявам Русия, че ще се погрижи за тези хора. Дай Боже да преживеят това, което им се е случило и да си стъпят на краката....въпреки загубите на деца, съпрузи и близки.
Ако някой има желание може да изгледа филма на българския екип - има субтитри...
https://www.youtube.com/watch?v=1aWePSrp8uc

Отдавна исках да питам, защо понякога при сериалите водещ е главния герой, а понякога главната героиня - става въпрос когато им изписват имената в началото на сериала. Гледам един сериал на обяд, където първо изписват името на главния герой, а в Не пускай ръката ми - името на главната героиня....

След като има интерес към споделеното за Не пускай ръката ми, ще споделя това, което ще се случи довечера....

Фериде и Дженк ще видят, че Сумру е била в дома на Азра...Но ще останат много изненадани, когато видят, че Фатма е в дома й....Дженк иска да предадат Фатма на полицията...Азра се противопоставя и споделя с Дженк какво е намислила да прави със Сумру....
Фатма разказва пред Азра, Дженк и Фериде всичко, което се е случило, как Мерт е попаднал при нея...Разказва и, че е загубила детето си и се е грижила добре за Мерт, но Сумру я е заплашвала и е говорила колко безотговорна е Азра....
Азра и Фериде вярват на Фатма, но искат тя да даде показания в полицията и да се лекува....
Азра моли Дженк да се успокои и че на следващия ден Сумру ще се откаже от попечителството над Мерт и тя ще получи попечителство....

След като излиза от дома на Азра, Сумру се обажда на Азми да дойде да я закара в къщи...Прибирайки се разказва на Джансу за Фатма и, че Азразнае, че и Джансу е замесена....Сумру е бясна и казва на Джансу, че заради Азра тя се е опитала да се самоубие....Джансу признава на майка си, че е нямала намерение да се самоубива. Джансу признава, че е играла игра и се е преструвала....









Дженк казва на Азра, че е време да признаят пред всички за връзката си.....

Довечера ще видим как ще се случи всичко....

Хубав остатък от деня и приятна вечер

Скрит текст:
Утре е задушница - първата за тази година....

Последна редакция: пт, 25 фев 2022, 16:56 от MAMA-AN

# 48
  • Мнения: 41 663
Здравейте,момичета!

Може да нямаме всичко, което искаме,
но нека да обичаме всичко, което имаме!
А кафето днес е поднесено с лъжичка надежда,
шепичка щастие и щипка любов! CoffeeTwo HeartsFlowers Four Leaf Clover



Ани Hug,относно питането за изписване на имената водещо е колко роли има изиграни до момента главния герой/героиня.Кой е по - известен до тогава.В случая въпреки,че Алп е по-голям на възраст от Алина,тя има три роли,а той две.Ако са равни или двамата са доста известни,при изписването в движение им разменят местата-първо изписват на актьора,после актрисата и след това обратно.После продължават с останалите герои.
Скрит текст:
В ''Дъщерята на посланика'' първо изписват името на Енгин Акюрек,после на Неслихан Атагюл Доуулу,след това им разменят местата.По-късно,когато влезе Туба на мястото на Неслихан пак така ги изписват!





 Нова снимка от официалния акаунт на спектакъла ''Стъкло''
Аслъ/Лора и Джем/Том


Скрит текст:

Желая ви спокойни почивни дни!

# 49
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 803
Здравейте момичета,

# 50
  • Мнения: 36 748
Привет момичета Hug

Злати Hug Гости Hug

Злати благодаря за разяснението относно изписване на имената на актьорите в сериалите Hug
Аз си мислех, че зависи от историята във филма,  коя роля - женската или мъжката е водеща...Както се казва кой е пръв сред равни....

Гости нищо не казваш как сте...Дано вече всичко да е наред Hands Pray

Днес
Скрит текст:
Не съм ходила на гробища...Духа студен вятър, а там се събират всички ветрове и ме достраша...



Да е светла паметта на нашите близки, които вече не са с над, но са завинаги в сърцата ни HeartHeart


Нова снимка на Алина Боз...с нова визия...



Два часа пиша поста и вече мръкна...Хубава вечер Hug

# 51
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 803
Ани,
Скрит текст:
добре е, няма темпертура...Само първите два дни имаше.

# 52
  • Мнения: 41 663
Здравейте,момичета!



Ани Hug Гости Hug

пуснато на 24.02. във ВК....
Алтан Еркекли е отпразнувал 40-годишнината си в театъра...
Той е поканил свои роднини и близки, сред тях  и Еркан Петеккая..
Алтан и Еркан са играли заедно в два сериала:
''Beyaz Gelincik/Памуковата принцеса'' и ''Vurgun''







Скрит текст:



Желая ви спокойна неделя!

# 53
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 803
Здравейте момичета,
Отново стана студено....

Скрит текст:
Днес ми е последният ден от карантината

# 54
  • Мнения: 36 748
Привет прекрасни

Малък сечко ни изпрати студ, но дано баба Марта да не се разсърди....и да имаме топла пролет...

Гости радвам се, че при вас всичко е ОК! Мина бързо и надявам се леко Hands Plus1

Злати да е честита кръглата професионална кариера на Алтан Еркекли Flowers Hibiscus пожелавам му здраве и още професионални успехи Hands Plus1



Искам тези двамата да ги гледам в нов проект с вълнуваща история!

Хубав остатък от деня и приятна вечер

# 55
  • Мнения: 41 663
Здравейте,момичета!
Понеделник изпраща февруари, но и е начало на нова седмица.
Нека всичко лошо остане назад и с вяра за по-хубави идни дни погледнем напред.
Пролетта наближава и се събуждаме с нови надежди и мечти!
Да си пожелаем здраве и мир по света!
CoffeeFlowers TulipFlowers Four Leaf Clover



А в последния ден на февруари е и моя РД,почерпете се макар и виртуално...Wine GlassTropical Drink

Скрит текст:





 Пусната на 26.02. във ВК..
Нова снимка на Аслъ с фен, направена в район Еренкей (Кадъкьой, Истанбул)






Желая ви приятен ден,макар да е дъждовен или снежен!

# 56
  • Мнения: 36 748
Добро утро в понеделник и успешна нова седмица

Злати Честит Рожден Ден



Бъди здрава и щастлива с любимите си хора
Нека радостите в живота ти се множат, любовта да не те напуска и мечтите ти винаги да се сбъдват HeartFlowers Four Leaf Clover

Благодаря за почерпката Hug Весел празник

Любовта между Айча  Туран и Алп Навруз има напредък. Двамата искали да си купят къща в планината, където да прекарват на спокойствие времето си извън професионалните ангажименти...



Хубав ден, макар да е снежно-дъждовен

# 57
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 803
Злати
Пожелавам ти много здраве и прекрасни моменти с любимите хора.

Последна редакция: пн, 28 фев 2022, 18:26 от gostenka68

# 58
  • Мнения: 36 748
Ехо... пак съм на линия....

Гости Hug

Какво ще се случи довечера в Не пускай ръката ми....Тъкмо да си помислим, че вече всичко ще бъде наред....и ще възникне проблем....

Фатма дава показания в полицията....
Кадир се сбогува с Азра и кани Мелис на вечеря...Мелис мисли, че той ще й предложи брак....и е шокирана от това което научава...
Дженк се подготвя да направи предложение на Азра.
Кадир проследява Дженк и се качва в колата му и насочва пистолет към Дженк...
Дженк разказва на Кадир истината за сестра му, а Кадир от срам, че е допуснал грешка иска да се самоубие-..... Докато Дженк се опитва да му попречи – катастрофират. Дженк е в болницата в много тежко състояние.





Приятно гледане Hug

# 59
  • Мнения: 41 663
Здравейте,момичета!



   Честита Баба Марта,момичета!
Здраве,радост и късмет за всички нас! Hands Pray

Ани Hug,Гости Hug,благодаря ви за пожеланията и цветята!И вие да сте здрави!

      



  

Приятен ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт