Банята - тема 40

  • 38 435
  • 749
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: X
Момичета, някой да е срещал някъде готов шкаф за баня с една мивка и широчина 130см?

# 676
  • Мнения: 6 561
Мисля че най-голямото на което съм попадала аз е 1,10
https://rocando.bg/prisma-mebeli/mebel-bial-desen-prisma-unik-1100

# 677
  • Мнения: X
Мисля че най-голямото на което съм попадала аз е 1,10
https://rocando.bg/prisma-mebeli/mebel-bial-desen-prisma-unik-1100

Да, и мойте наблюдения са такива. До 120 макс, но пусто въобще не сме съобразили преди ремонта!

# 678
  • Мнения: 4 003
Я кажете за огледалата. Има ли наистина смисъл от тези с вграденото осветление. В смисъл осветява ли действително хубаво или само за красота подсветва?

Или е по-добре обикновено огледало и отгоре да си сложиш аплик?

А нещо за тези огледала, които са с противозамъгляване? Имаме изводи в старата баня да има осветление над огледалото. И се чудя дали да ги използвам слагайки огледало с подсветка или аплик върху огледалото. Или изобщо да не ги използвам тези изводи и да се закопаят.

Отделно от това искам кръгло огледало. Пък не съм виждала и не мога да си го представя как ще стои ако над кръгло огледало сложиш аплик примерно с такава линия

# 679
  • Мнения: X
Ние не прекарахме и сега се чудя как от тавана да пусна жичка и да си взема незамъгляващо с осветление. Има страхотни огледала на добри цени с осветление и увеличаващо огледало. Незамъгляващо да е само, според мен е много по-добре от обикновено.
Отделно, че има и затоплящи и вече хай тек с дисплей, радио и тн. Пенизи са да, но ако се гримираш или оправяш коса в банята и прекарваш по 30мин на ден си заслужава.

# 680
  • Мнения: 2 160
Нашето огледало е с вградено осветление — доволна съм, върши си работата.

# 681
  • Мнения: 552
И ние сложихме огледало с вградено осветление и съм много доволна. Ето снимка:
Скрит текст:

# 682
  • Мнения: 921
Ev_ може ли да споделиш от къде е огледалото и ориентировъчна цена? Също така това осветление светва и изгасва с главната лампа или има копче? Последно - ярка ли е много светлината или по-скоро мека?

# 683
  • Мнения: 2 160
Осветлението на огледалото на банята се включва от независим от останалото осветление ключ.
Когато се прекарва ел инталацията би следвало да се предвиди.

# 684
  • Мнения: 552
sisi11,  огледалото го купихме от Баухаус - София, за 185 лв. Беше изложено и много ми хареса. При нас се включва, когато включвам осветлението на банята.
Все още виждам, че е налично и е на същата цена.

# 685
  • Мнения: 56
За или против сте за первазите около вратата.....или да се монтира преди лепенето на плочките......по-горе в снимка на Еv_  за вградено огледало видях,че и нейната е с первази и михареса,но се притеснявам дали ще прилепнат добре към плочките?

# 686
  • Мнения: 3 985
Ами как, ако няма первази? Единствено ми хрумва за тапет и врати.

# 687
  • Мнения: 4 003
Ясно, явно има файда от такива огледала. Ще помисля за тези с противозамъгляване и осветление.

Някой има ли подобен тип ключове за баня?



Да са в един панел ключа и за бойлера, и за осветлението, и за вентилатора. Преди време си купихме някакъв умен wi fi ключ за бойлер. Стъклен, красив, по-умен от мен. Но сега съжалявам. Не искам ключът за бойлер да ми се прави на мъдрец. Желанието ми е в един лицев панел да са ключовете за 3-те неща от банята. Поне при мен са три де. Така стои спретнато някак. Инак рискувам в коридора, предвид, че са две бани, да заприлича на апаратна от АЕЦ.

# 688
  • София
  • Мнения: 2 491
За вентилатора да се включа, нашият няма ключ. Със сензор за влага е и се включва автоматично.
Всъщност, настроихме го да работи леко постоянно, а щом усети влага включва по-бързо.
Един ключ по-малко.

# 689
  • Мнения: 4 003
И нашите вентилатори са със сензори PAX Norte (движение, влага), но някакси предпочитам аз да си включвам самостоятелно отвън. Станаха мега умни всички уреди. A знам, че на мен лично това не ми допада. Но се опитвам да избягам от китайски неща когато става дума за нещо, което се включва в ток. Затова избрах Pax.

Не знам споделях ли тук в темата нещо за цените в България като цяло... Бяхме си харесали линейни сифони на Rea. В един магазин тук бяха с цена 330 лева бройката. Някой тук в темата обаче ми показа сайта на Rea. Ами същото жювотно поръчахме от там. 2 броя за 380 някъде. Верно дойде за 10 дена, но.... Какво става не знам. Ние ли сме най-богатите, че нас търговците ни дерат яко сякаш сме милионери.

Общи условия

Активация на акаунт