Отговори
# 15
  • Мнения: 728
Да, на приятелката ми майка й- резултат приятелката ми  Mr. Green

Липсата на цикъл  не означава липса на овулация  Hug

# 16
  • Мнения: 3 521
Ами аz кърмя на поискване, по наzнам_колко_си пъти дневно, zахраних на 6 месеца, а цикъла ми дойде на 38 мия ден след раждането и сама смятай може ли да се раzчита на подобно "паzене"...та не леж на таz идея, освен, ако не искаш нов тумбак.  Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Освен Хедра, друга такава смелчачка не познавам Mr. Green

# 18
  • някъде
  • Мнения: 4 955
аз не, не вярвам на това! Naughty А ти ако искаш още две - давай Mr. Green Hug

# 19
  • Мнения: 574
Кърменето не предпазва от бременност!Може да попиташ и док. за това  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 12 233
  Да явно наистина Хедра е единствената престрашила се  Simple Smile
  Някой друг да ползва тези противозачатъчни Cerazette?
  Аз да каже че мисля че именно поради това че пиех противозачетъчни преди да забременея бебенцата са двечки. Бях ги спряла от известно време разбира се, а не докато ги пиех, но доста други майки на близнаци имат същите наблюдения. Аз лично в рода си близнаци нямам  Simple Smile

# 21
# 22
  • Мнения: 728
Цитат
 
  Някой друг да ползва тези противозачатъчни Cerazette?
  Аз да каже че мисля че именно поради това че пиех противозачатъчни преди да забременея бебенцата са двечки. Бях ги спряла от известно време разбира се, а не докато ги пиех, но доста други майки на близнаци имат същите наблюдения. Аз лично в рода си близнаци нямам  Simple Smile


Значи, ако искам близнаци да пия от тези хапове  Wink

# 23
  • Мнения: 7 391
                     Спокойно можеш да НЕ разчиташ именно на това.Имам позната, на която единия син е роден януари /не помня датата/,а другия на 19 ноември в една и съща година.Това е най-малката разлика между деца,която аз лично зная.И тя е разчитала на кърменето,но явно не е помогнало. Mr. Green

# 24
  • Мнения: 7 803
  Да явно наистина Хедра е единствената престрашила се  Simple Smile
  Някой друг да ползва тези противозачатъчни Cerazette?
  Аз да каже че мисля че именно поради това че пиех противозачетъчни преди да забременея бебенцата са двечки. Бях ги спряла от известно време разбира се, а не докато ги пиех, но доста други майки на близнаци имат същите наблюдения. Аз лично в рода си близнаци нямам  Simple Smile
нещо не си разбрала мисля  Rolling Eyes говорим си за стимулации, не за противозачатъчни  Peace

# 25
  • Мнения: 7 640
  ...........  Някой друг да ползва тези противозачатъчни Cerazette?
  Аз да каже че мисля че именно поради това че пиех противозачетъчни преди да забременея бебенцата са двечки. Бях ги спряла от известно време разбира се, а не докато ги пиех, но доста други майки на близнаци имат същите наблюдения. Аз лично в рода си близнаци нямам  Simple Smile

е, нямаш, я разпитай и ще се учудиш, че не е така.

А повишен процент близанаци има само първия цикъл след контрацептиви. А и ако са ти едноячни- разбихме теорията Sunglasses

Сега видях, че тези таблетки са само прогестерон. Те могат да се вземат и от кърмачки, по принцип.

Общи условия

Активация на акаунт