Нашите second hand находки - тема 45

  • 91 751
  • 759
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 626
Как топлят тия якета! Гледаш ги тънки, а всъщност..
Никога не съм имала такъв тип яке, чак толкова тънко. Преди време бях харесала подобно на Бенетон, но не ми се даваха около 60лв и това ми е голяма случайна находка Simple Smile

# 61
  • София
  • Мнения: 35
Да,много топлят майка ми има подобно сиво ,топличко и леко като перце 😉.Аз сега чакам това за 17 лв.,по- различен тип е и по-дебело ,понеже е късо зимно,но се надявам да е лекичко като вашите.

Последна редакция: вт, 22 фев 2022, 08:58 от Vampirella

# 62
  • Мнения: 1 546
Ееех, днес най-накрая минах набързо през Манията до нас. Разписах се с тези 2 блузки за общо 12лв. Памук са и двете, много ми допаднаха. Точките са златисти на ризката.
Ще има да ги нося пролетта!

# 63
  • Мнения: 7 328
От много време не бях ходила по центъра,  а днес имах късмет в Шик-Шик до Женския пазар-не знам дали са "находка", но за мен са, с цена 5.50( последен ден преди зареждане- 8.90/кг)

# 64
  • София
  • Мнения: 35
Честити покупки дами, denyil топлички и удобни изглеждат обувките 😉със здраве да се носят!Находка си е за 5 лв.,обувките са им скъпички на  Tom Tailor ,дори и тези от неестествени материали 🙂😉.Ето я полата от онзи ден за 2 лв. Ще се снимам и с нея.

Последна редакция: ср, 23 фев 2022, 08:44 от Vampirella

# 65
  • Варна
  • Мнения: 2 869
И обувките, и полата са супер! Със здраве да си ги носите! Полата е и в актуален цвят.

Аз от понеделник от Хуманата на съда си взех поло с къс ръкав лилаво на Zara за 3,50 лв. и един клин на Calzedonia също за 3,50 лв. Изпрани са, довечера ще ги снимам, ако са изсъхнали. На Calzedonia нямам идея какви са цените на клиновете, двете неща ги взех, без да ги пробвам, но ми стоят добре.

Последна редакция: ср, 23 фев 2022, 10:42 от scalestone

# 66
  • Мнения: 7 328
От кварталното "Нещо"- памучен пуловер Бенетон за 1лв( прострян да съхне, затова е надолу с главата 😉)

Последна редакция: ср, 23 фев 2022, 21:11 от denyil

# 67
  • Мнения: 1 168
Някой знае ли Манията на "Опълченска" в кои дни ще е на 5 и 3лв килото? По мои сметки трябва да е скоро.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 2 869


Аз от понеделник от Хуманата на съда си взех поло с къс ръкав лилаво на Zara за 3,50 лв. и един клин на Calzedonia също за 3,50 лв. Изпрани са, довечера ще ги снимам, ако са изсъхнали. На Calzedonia нямам идея какви са цените на клиновете, двете неща ги взех, без да ги пробвам, но ми стоят добре.





От днес. От Мъпет Маг за 1,50 лв. Уж S размер, а ми е широка, но загащена в дънки стои добре.



Ходих и да Хуманата зад Катедралата. Сега вярно, че сигурно са скъпи за 2-ра употреба, но пък надали ще мога да си купя нови на тези пари.
Тениска на Burberry  за 22 лв. и колан на Louis Vuitton също за 22 лв. Коланът май е нов, защото от вътрешната страна кожата не е намачкана, а дупките не личи да са ползвани. Доволна съм. Тениската имам с какво да я съчетая, а и си и универсален цвят.






Оффтопик: някой знае ли откъде мога да си купя перфоратор за колани? Благодаря предварително!

# 69
  • Карлово
  • Мнения: 4 698
От желазариите.

# 70
  • София
  • Мнения: 35
Понякога пускат в lidl ,аз имам,но трябва да се дебне .Ако няма в железарията https://clickandgrab.bg/index.php/product/revolving-leather-punch-plier/

# 71
  • Мнения: 550
Еми не трябваше да ми показвате този сайт https://shopmiks.com/

Дойдоха ми и новите находки и съм доволна!
Наистина са като нови, панталона е даже "нов без етикет" . Само от бялата блуза с падналите рамена не съм впечетлена, но просто защото на мен не ми стои много хубаво :/


Всичко преди отстъпките щеше да струва 103,48лв но аз ги взех от секциите -50% -90% и всичко ми излезна 28,29лв

Харесва ми много, че размерите които показват на сайта, се водят по тяхна лична схема, явно измерват всяка дреха, а не гледат етикетите на самите дрехи, защото знаете според модела и марката много се разминават (пример - панталона по етикет е L-ка а по тяхната схема е S - което аз търся), а така по тяхната схема с измерването - всичко е точно! Разбира се и вие трябва да се измерите, за да си знаете сантиметрите Wink

Ще продължавам да ги следя!

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 26 645
Бялата блузка не седи ли добре, ако не се дърпа надолу под раменете?

И аз си харесах някои неща снощи 🤔
Отбелязах ги с 💛 като”любими”,не са ми в кошницата.
Какво означава това?
Ако са намалени ще ме известят ли?

# 73
  • Мнения: 550
Бялата блузка не седи ли добре, ако не се дърпа надолу под раменете?

И аз си харесах някои неща снощи 🤔
Отбелязах ги с 💛 като”любими”,не са ми в кошницата.
Какво означава това?
Ако са намалени ще ме известят ли?

Не съм сигурна дали известява, но аз си ги отбелязвам с "любими" просто, за да си ги следя по-лесно дали ще намалеят цените им. Simple Smile

# 74
  • Мнения: 6 187
Не известява. Мене ме дразни, че не може да си създадеш различни списъци, ми всичко е в кюпа. И внимавайте с техните размери, това пък аз въобще не го харесвам. Искам да виждам на етикета какво пише, не измислици. Не веднъж ми се е случвало да не са коректно измерени. Последният път съвсем скоро с едни мъжки обувки, които се оказаха 2 номера по-малки.

Общи условия

Активация на акаунт