как ви се отразява по-продължителна раздяла?

  • 3 316
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
Имам чувството че няма да се справя с това,но се налага и някак си го правя Cry,с много сълзи и с много безсънни нощи..И все си казвам -още малко остана ,но сама не знам колко малко е това малкото Sad
Искам да е до мен,ако ще и да се караме и да ме ядосва,но да е до мен,да знам ,че има на кого да се облегна,че като се събудя нощес ,ще се обърна и ще се гушна в него но уви..."още малко "
А хората са жестоки наистина,разни неща стигат и до моите уши ,пред тях заявявам че мъжът ми е страхотен и ако реши може да има всяка ,но не го прави защото знае какво има,но  после  какъв рев е като се прибера и остана сама..не е истина..тежко е  Cryно още  малко остана...
Не мисля че мога да свикна с това..завиждам на хората за които нещата стоят  така

Последна редакция: ср, 24 яну 2007, 17:13 от dessy_a

# 31
  • Мнения: 7 091
Имам чувството че няма да се справя с това,но се налага и някак си го правя Cry,с много сълзи и с много безсънни нощи..И все си казвам -още малко остана ,но сама не знам колко малко е това малкото Sad
Искам да е до мен,ако ще и да се караме и да ме ядосва,но да е до мен,да знам ,че има на кого да се облегна,че като се събудя нощес ,ще се обърна и ще се гушна в него но уви..."още малко "
А хората са жестоки наистина,разни неща стигат и до моите уши ,пред тях заявявам че мъжът ми е страхотен и ако реши може да има всяка ,но не го прави защото знае какво има,но  после  какъв рев е като се прибера и остана сама..не е истина..тежко е  Cryно още  малко остана...
Не мисля че мога да свикна с това..завиждам на хората за които нещата стоят  така

Деси, виж си личните.

# 32
  • Мнения: 1 599
Колко много с моите мисли в главата и чувство в сърцето Simple Smile
Работата на мъжа ми е такава,ч е много често го няма. В началото ми беше интересно, даже добре...после започна да ми става все по-тежко и по-тежко, а сега откакто и Ади е с нас ми е ужасно тежко... В момента сме разделени вече 1месец, а остават месец и половина. Гледам да не мисля лоши неща и буквално карам ден за ден. Радвам се, че сме живи и здрави и само тайно поглеждам календара колко остава...За мен лично тези раздели ми действат зле. Изморявам се адски много физически и психически. Знам че и на него не му е лесно, но какво да се прави... Sad
Иначе за мен Олинце е много права като е написала това - Сега знам че мога да се справя с много неща сама, но не искам да се научавам да бъда толкова силна и да нямам нужда от мъжа си в живота ми - абсолютно те подкрепям Simple Smile

# 33
  • Мнения: 927
Преди да се върна вБГ се бяхме разделяли само за кратко. Но когато забременях знаех,че ще се наложи да се разделим и дори и за миг не се поколебах. Бебето ми беше по-важно от всичко. Слава Богу мъжът ми е много отговорен и въпреки че вече сме от 1 година разделени той ни звъни всеки ден, издържа ни финансово и когато си е тук се чувстваме така сякаш никога не сме се разделяли. Знам, че на него му е още по-трудно, защото не вижда как сина му расте...
Живота ме е научил да не страдам за нещо, което не мога да имам в момента, но когато обичаш това е много трудно...
А иначв за това какво ще кажат хората.. - хич не ми и пука  Laughing,чувствам се над тези неща.. Вървя с високо вдигната глава, личи ми ,че съм щастлива, а ако някой злослови.. ха, ами то си е за него...важното е ние да сме си добре и да се обичаме!!

# 34
Какво ли да кажа аз? Thinking На мен таткото само ми се пре4ка в краката. 4удя се какво да правя с него другия месец след като се видим след 6 месеца раздяла. Дали да го оставя вкьщи с детето или да си наема бава4ка? Бава4ката ще ми излезне по- евтина сьс сигурност. Ина4е шесте месеца без моя хубостник  ми се отрзиха превьзходно (най ве4е финансово). Не, не ми липсва мистьр "Playgirl Magazine" вьпреки ,4е за 3 години не е изневерил, но не е и направил нищо друго за нас. Най- големия му актив е 4е при всяко мое пьтуване до БГ звьни по 10 пьти на ден да ми каже 4е не може без мен. Сьжелявам ако сьм развалила "picture perfect "от предишните изкакзвания. Peace

# 35
С  мажа ми се разделяме всяко лято за по 2м,аз си трагвам по-рано за БГ,но смея да твардя,че се чувствам добре,илизам свободно с със стари приятелки и голям купон Mr. Greenтой не е от моя гред  в БГ и не е толокова близак с мойте дружки Rolling Eyesа и да си призная добре ни се отразява раздялата за малко Winkотпочивам си от неговите мранкания Laughingи си правя каквото ми е кеф,е без да прекалявам разбира се Laughingдаве посел като дойде и хем се радвам,хем пак ми е станно първите дни Shockedно сам оставала и сама тук(Белгия)за седмица самоооооо и адска скука и тогава многооо ми липсва и се чувствам самотна,вапреки че сам с дъщеричката си...но в БГ не усещам как минава времето Peace

# 36
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ние сме свикнали, работата на съпруга ми е такава, че често се налага да ходи в командировки извън града където живеем.
лятото задължително го 'зарязвам' за месец, два, така си и почиваме един от друг, аз се виждам с моите хора и времето ми е само за тях...а той пък може да се наспи спокойно без някой да му вряска на главата.
естествено дрънчи по няколко пъти на ден и разговорите ни продължават часове, но тръпка има, когато не се виждаме известно количество време.
за мен такива раздели са много полезни, проверка на чувствата го наречи ако искаш.
и ние така се майтапим, че връзката ни е оцеляла благодарение на честите ни раздели...
но като се видим пък какво е хубаво!
това лято искам пак, макар плановете засега са да изпратим хлапетата по-рано и да остана до 1/2 лятото като се възползвам от разнообразните му командировки...

Общи условия

Активация на акаунт