Боя или къна?

  • 4 745
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 221
аз съм позлвала и къна и боя..
от няколко години съм минала на боя, защото ми е доста тъмна косата и къна не може да ме хване както трябва.. боядисвам се  в червено и съм много доволна от Palette  Peace

# 31
  • Мнения: 220
А тези Palette покриват ли белите коси? Доколкото знам - не!

# 32
  • Мнения: 3 447
Аз съм доволна от индийската къна,мирише на треви и билки(няма нищо общо с българските),покрива добре и косата стой жива.Въпрос на избор.Цвета при тях е само махагон,поне само такава съм намирала.
Даже бие по-скоро на оранжево. Аз съм си купувала и поръчвала от Истанбул на килограм. Самата къна е зелена на цвят и мирише на треволяци. По индийските магазини също може да се намери натурална къна.

# 33
  • Мнения: 1 212
А тези Palette покриват ли белите коси? Доколкото знам - не!

Покриват, покриват !!!
Ама доста е силничка тази боя ....
И косичка сваля по малко.... no

# 34
Повечето видове къна са пълни с химии и боклуци, особено цветовете, различни от червено. Иначе истинската, чиста къна действа много добре на косата. Но наистина няма измиване - ако решиш след това да сменяш цвета.

 Peace Дона е права! Ако използваш истинска къна е едно, но тези, които се продават в България, са пълни с химия. Според мен, купи си боя, аз ползвам от 6г., косата ми изглежда добре - просто трябва да се грижиш за нея. Heart Eyes После да се похвалиш!

# 35
  • Мнения: 4 753
Боя бих ти препоръчала, стига с тая кал Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 1 813
Къната се маха трудно не защото е пълна с химикали,а по съвсем друга причина.
Косъма има люспест вид като телата на рибите.
Понеже къната е прах,той се набива под тези люспи и оттам няма махане.
За това ползваш ли къна - няма друг начин освен да изчакаш да израсте твоята коса.
Аз чаках около 2 години  #Crazy

# 37
  • Мнения: 220
Още веднъж, много благодаря, боя ще е, и то най-вероятно L'oreal! А че ще се похваля после, то е ясно, даже може да направя снимки преди и след!

Общи условия

Активация на акаунт