Боя или къна?

  • 4 734
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Лонда е много силна, иначе добре покрива. Вела на мен не ми допада. Гарние изобщо не харесвам и препоръчвам, доста нисък клас са. Ако ще си ги купуваш от магазина - Лореал Екселанс е най-добрата и най-пазеща косата.

# 16
  • Мнения: 875
и аз съм чула от фризьорки, че днешната къна съвсем не е толкова безвредна. другите и два недостатъка в сравнение с боята за мен са два: след като се къносаш е много трудно да си промениш цвета (трябва да изчакаш да си падне сама), а и цветовете, от които можеш да избираш са много по-малко в сравнение с боите. и както и други са споменали - задължително на фризьор. не е скъпо изобщо и си струва!  Peace

# 17
  • Мнения: 11 004
L'Oreal или Londa  Peace
Londa-та се смята за по-силна, но майка ми всеки месец се боядисва с такава и нищо й няма на косата!

# 18
  • Мнения: 1 999
Боя разбира се. Аз съм доволна от Garnier. Sunglasses 

# 19
  • Мнения: 2 849
Боя на Лореал -безамонячна ,по-щадяща е . Peace

# 20
  • Мнения: 661
Боя на Лореал -безамонячна ,по-щадяща е . Peace
Определено такава!Аз съм много доволна от CASTING на L'OREAL. Ползвам я вече повече от година и скоро няма да я сменя! Sunglasses

# 21
  • София
  • Мнения: 1 951
Аз също използвам боя.Доволна съм и от новата на Гарние 100.

# 22
  • Мнения: 870
Аз препоръчвам боя, не се знае в къните какво има, трудно се сменя цвета след тях. Може да пробваш с безамонячна или фито боя  Peace

# 23
  • Мнения: 4 076
http://www.hennaforhair.com/indigo/         Тук има доста изчерпателен материал за черната къна.Не е проблем,ако е оригинална.Тъй като не мога да намеря обаче,умувам над безамонячните бои на Palette(около 1,90 лв.)
Едни ги хвалят,други ги наричат шампоан-оцветител.Всъщност за мене не е проблем,че траят само 6-8 измивания,и без това корените ми за това време израстват и трябва да ги боядисвам.Въпросът ми е дали покриват бели коси (по-специално  черният цвят)

# 24
  • София
  • Мнения: 3 816
Аз съм доволна от индийската къна,мирише на треви и билки(няма нищо общо с българските),покрива добре и косата стой жива.Въпрос на избор.Цвета при тях е само махагон,поне само такава съм намирала.

# 25
  • София
  • Мнения: 236
Не започвай с къна, ако е българска....твърдението, че щади а и подхранва косата е вече доста оспорвано. Доколкото знам, освен изброените причини за отмиването на цвета, мога да добавя и още един напълно основателен недостатък - не позволява на косата да диша, покрива косъма неправилно - това го знам от фризьорката си, а и наскоро май го четох някъде!
За боя - определено се присъединявам към мненията за L'oreal, пробвала съм всичките й видове и съм на мнение, че са най-добри като качество от боите, които можеш да закупиш свободно. Цената й е малко по-висока, но пък е трайна а и количеството е по-голямо...да не говорим колко естествено и красиво покриват тоновете

# 26
  • Мнения: 7 186
Боя. Peace
С малко повече поддръжка пак ще ти е хубава косата и няма да се изтощи.

# 27
# 28
  • Мнения: 4 076
Аз съм доволна от индийската къна,мирише на треви и билки(няма нищо общо с българските),покрива добре и косата стой жива.Въпрос на избор.Цвета при тях е само махагон,поне само такава съм намирала.
Коя марка??

# 29
  • Мнения: 27 524
Аз съм доволна от индийската къна,мирише на треви и билки(няма нищо общо с българските),покрива добре и косата стой жива.Въпрос на избор.Цвета при тях е само махагон,поне само такава съм намирала.

Има и черна, моя приятелка с нея се прави  Peace

Общи условия

Активация на акаунт