Милано и Северна Италия - тема 14

  • 39 678
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 11
Здравейте, има ли  автобус  от летище Бергамо  директно до Стария град на Бергамо и вечер до колко часа пътуват? Пристигаме в 22:15 и се притеснявам дали ще успеем да се придвижи с автобус до Стария град.
22.41, после в 23.08 часа
23.38 e последния автобус от летището
къде може да се види разписанието?

# 691
  • In transit
  • Мнения: 11 792
Скрит текст:
Здравейте, има ли  автобус  от летище Бергамо  директно до Стария град на Бергамо и вечер до колко часа пътуват? Пристигаме в 22:15 и се притеснявам дали ще успеем да се придвижи с автобус до Стария град.
22.41, после в 23.08 часа
23.38 e последния автобус от летището
къде може да се види разписанието?

Заповядай: https://www.atb.bergamo.it/user/downloadExtra.aspx?TIPO=ORA& … mp;NOME=ATB_Linee

# 692
  • Milano
  • Мнения: 3 657
Вероятно и нови гранични изисквания няма да има? Laughing или?
Че ми се яде пица нещо.

Мислят да формират Правителство, не нови мерки.😉


Може ли да ми кажете, тъй като на 21 октомври имаме полет с Уизеър, за какво да се подготвим щом има стачка на авиодиспечерите??? Благодаря предварително за разяснението.

Може да има закъснение, а може и да бъде отменен полета.
При стачки има гарантирани часове - при самолетите е 07.00-10.00ч. и 18.00-21.00ч.
Има и други особености - междуконтиненталните полети кацат, международните също при някои условия, които не помня наизуст (мисля ако са излетели преди да почне стачката или нещо подобно).
Следете си статуса на полета.
Може и всичко да е наред.

Последна редакция: чт, 29 сеп 2022, 10:45 от regina di cuori

# 693
  • София
  • Мнения: 957
Flowers HibiscusFlowers HibiscusЧестита да си, Regina!!! Flowers HibiscusFlowers Hibiscus

# 694
  • In transit
  • Мнения: 11 792
Честита да си Реджи! Heart Flowers RoseFlowers RoseFlowers Rose

# 695
  • Мнения: 65
Благодаря ви! Уиз еър са канселирали полета на 21 Октомри! Изобщо не ми беше направило впечатление на мейла и щяхме да изгорим с хотел и всичко останало.

# 696
  • Milano
  • Мнения: 3 657
Моля! В случая не мисля, че е заради стачката, защото е рано.
Погледнах им разписанието и през октомври нямат полети в петък и събота (с излк.на 01.10.22), ако става въпрос за София-Бергамо разбира се.

Честита да си Реджи! Heart Flowers RoseFlowers RoseFlowers Rose

Flowers HibiscusFlowers HibiscusЧестита да си, Regina!!! Flowers HibiscusFlowers Hibiscus

Благодаря ви, момичета!❤️

# 697
  • Мнения: 1 677
Реджи, и от мен поздрави. Бъди здрава и щастлива.

# 698
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Въпрос за рент-а-кар в Бари, понеже полетите на Уиз са много рано, а всички посредници работят от 8, има ли дроп бокс за ключа или какъв ми е начина да върна колата преди работното им време? При пристигането бихме могли да изчакаме, докато отворят, но на тръгване …
п.с. От doyouitaly съм резервирала, ако има значение (веднъж ми канселираха резервацията, заради работното време предполагам, сега букнах от 8 до 8 ).

# 699
  • Мнения: 3 811
Помислено е  Ние докато чакахме да стане 8 и да вземем кола, хора си връщаха ключовете през една дупка в щората на гишето.

# 700
  • Мнения: 606
Реджи,поздрави и от мен Бъди здрава и всички около теб!Щастие и много хубави моменти!🍷🌸

# 701
  • Milano
  • Мнения: 3 657
Благодаря на всички за пожеланията!🌹

Потвърдено е отпадането на маските в транспорта от 01.10.22.
Остават в болничните заведения още месец.

От 01.10.22 на територията на Милано е забранено влизането и движението (а също и излизането) на превозни средства от 7.30ч. до 19.30ч. от понеделник до петък (с изключение на празници):
- дизел от euro 0 до euro 5;
- бензин от euro 0 до euro 2.
Глоби до 658 евро.

# 702
  • София
  • Мнения: 6 552
Здравейте, освен падането на маските, четох, че няма и никакви изисквания за тестове, сертификат и т.н. Моля за потвърждение, че в петък едната щерка и гаджето й летят сами за първи път и ми е малко притеснено. Мерси !

# 703
  • Мнения: 969
Бях в Италия от 3 до 7 октомври, няма никакви ограничения, свързани с ковид.

# 704
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Бях миналия уикенд, няма мерки, ограничения, изисквания … тук- там някой човек с маска, по собствено желание.

Общи условия

Активация на акаунт