Зъбна хрема

  • 1 797
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 28 895
Пише, че са направили снимка.

# 31
  • Мнения: 7 249
Да извинявам се пропуснала съм коментара,ясно.

# 32
  • Мнения: 8 585
Пише, че са направили снимка.
И са взели бронхиолит за "пневмония"...
Няма детска пневмония без никаква температура...
Изследвания? за инфекция "пневмония"?

# 33
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 301
Ковид тест направиха ли?

# 34
  • Мнения: X
Направиха рентген и кръвни изследвания.Нямаме ковид.Детето не можеше да диша от храчки и сополи,щяха да я слагат на кислород,но успяха да премахнат храчките не знам как не ме пуснаха вътре казаха,че е имало много.И след това днеска цял ден носа е отпушен диша си детето добре,само кашлицата остана..
На рентген може ли да объркат пневмония и бронхиолит?
Няма никаква температура,има настроение не е отпаднала изобщо,но много се поти..всъщност и кашлица нямаше.Всичките сополи,храчки и кашлицата почнаха снощи и на сутринта дойдохме.Може би сме го хванали в началото?

# 35
  • Мнения: 7 249
Не се притеснявайте щом е под лекарско наблюдение всичко ще е наред 😇♥️явно наистина е било сериозно положението с тези храчки

# 36
  • Мнения: 41 659
Не винаги храчките са толкова страшни, колкото изглеждат. Преди +20 години една нощ и моята дъщеря ни изнерви така, не можеше да диша, кашлица, по една време изкашля цяла шепа слуз и посред нощ извикахме частен педиатър. Дойде съпругът на сегашната кметица - д-р Фандъков. И каза, че всичко е точно и да не се безпокоим. И .. така се и оказа. Но си беше страшно. Обаче сега щом има рентгенова находка явно е добре да сте в болница. Но сами по себе си храчките не са нещо кой знае колко страшно, просто ако са много бебетата не могат да ги отхрачват и да си духат носа, затова се давят. Явно са ги аспирирали някак си.

# 37
  • Мнения: 8 585
Направиха рентген и кръвни изследвания.Нямаме ковид.Детето не можеше да диша от храчки и сополи,щяха да я слагат на кислород,но успяха да премахнат храчките не знам как не ме пуснаха вътре казаха,че е имало много.И след това днеска цял ден носа е отпушен диша си детето добре,само кашлицата остана..
На рентген може ли да объркат пневмония и бронхиолит?
Няма никаква температура,има настроение не е отпаднала изобщо,но много се поти..всъщност и кашлица нямаше.Всичките сополи,храчки и кашлицата почнаха снощи и на сутринта дойдохме.Може би сме го хванали в началото?
Аспирацията на носните секрети при бебета, и поддържане на чисто носле са критично важни.
Само тези носни секрети могат да причинят и кашлица, и брохоспазъм, и значително снижение на кислорода (сатурация).
Няма пневмония без никаква температура.
Но има бронхиолит без температура.

# 38
  • Мнения: 10 746
Аз пък залагам 5 лв, че сте с ковид и че до няколко дена ще разберете. Simple Smile

# 39
  • Мнения: X
Аз пък залагам 5 лв, че сте с ковид и че до няколко дена ще разберете. Simple Smile

По-добре не залагайте за такива неща Wink И както казах няма детето ковид тествано е..

# 40
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 301
Ами не е задължително да е Ковид. Обикновено първо цъфва някой от родителите и след това детето.
Респираторният синцитиален вирус си е разпространен по това време.

# 41
  • Мнения: 10 746
Синци-какво...? Бебе на 6 месеца. От къде е цъфнало с пневмония? За два дни от запушено носле (заглавие "Зъбна хрема) стана "леле-майко".

# 42
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 301
При бебетата нещата могат много бързо и лесно да се влошат, така че няма нищо чудно. През повечето време са легнали и не могат да се освободят от секретите.

# 43
  • Мнения: 46 590
С аспираторите, които изсмукват много добре се освобождават.

sisi966, какъв тест за ковид правихте?
Бързо оздравяване!

# 44
  • Мнения: X
С аспираторите, които изсмукват много добре се освобождават.

sisi966, какъв тест за ковид правихте?
Бързо оздравяване!

Кръвен.Благодаря.По-добре е вече детето почти е отпушен носа,много рядко кашля.Сигурно ще ни изпишат на петия ден.

Общи условия

Активация на акаунт