Шоколадова торта с рула - стъпка по стъпка!

  • 310 069
  • 1 104
  •   1
Отговори
# 810
  • София
  • Мнения: 461
Такааа,и аз правих тортата-шоколадовата,но в центъра леко ми хлътна TiredЗащо така? Thinking
На вкус беше страхотна! Peace

# 811
  • TX
  • Мнения: 590
е ще се пробвам и аз на тази тортичка. Малко я "побългарих" ама надявам се да се получи. До модераторите не се отваря линка към работа с желатин та ако не стане от туй ще  да е Embarassed

# 812
  • Мнения: 7 474
До модераторите не се отваря линка към работа с желатин та ако не стане от туй ще  да е Embarassed


Темата е в Архива и зарежда по-бавно, но явно в момента има проблем.
Ще се оправи.

# 813
  • TX
  • Мнения: 590
Благодаря! Тортичката макар и побългарена стана доста добра и на вид и на вкус.  newsm74 Дори и аз я харесах

# 814
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Редовно я приготвям. Тъй като трудно си правя блатове по ми е лесна тази торта.

# 815
  • Мнения: 636
Няколко пъти съм  я правила, ето и снимков материал Simple Smile
,

# 816
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 333
Лео, и аз да благодаря за удачната рецепта. Ето я и моята версия по случай ЧРД-то ми.

# 817
  • Мнения: 183
Момичета, имам спешна нужда от съвет!
Направих 2 торти с кисело мляко и сладко и с по 2 желатина на торта, но понеже използвах много големи съдове се наложи да добавям още кисело мляко и така стана, че на всяка торта се пада по 4 кофички мляко и 1 бурканче сладко!!! Въпроса е ще стегне ли желатина или да вадя пължежа ....въобще какво да правя Tired

# 818
  • Мнения: 1 798
Момичета, имам спешна нужда от съвет!
Направих 2 торти с кисело мляко и сладко и с по 2 желатина на торта, но понеже използвах много големи съдове се наложи да добавям още кисело мляко и така стана, че на всяка торта се пада по 4 кофички мляко и 1 бурканче сладко!!! Въпроса е ще стегне ли желатина или да вадя пължежа ....въобще какво да правя Tired
Мисля,че ще стегне Peace

# 819
  • Мнения: 183
delicate , много ти благодаря за оптимизма!!!   bouquet
Направо не ми се мисли утре как ще сервирам две разпльокани творения, че и със свещички отгоре

# 820
  • Мнения: 1 798
Колко грама ти е желатина?

# 821
  • Мнения: 183
10гр. пакетчето

# 822
  • Мнения: 1 798
Моето мнение е ,че ще стегне.
Ако искаш изчакай още някой да се включи,за да си по-спокойна Hug

# 823
  • Мнения: 22 867
Момичета, имам спешна нужда от съвет!
Направих 2 торти с кисело мляко и сладко и с по 2 желатина на торта, но понеже използвах много големи съдове се наложи да добавям още кисело мляко и така стана, че на всяка торта се пада по 4 кофички мляко и 1 бурканче сладко!!! Въпроса е ще стегне ли желатина или да вадя пължежа ....въобще какво да правя Tired

mamaV007, ако не бъркам сметките - на 4 кофички кисело мляко си сложила 1 пликче желатин newsm78. Ако е така, няма да стегне. На кофичка мляко слагам по два желатина, останало ми е от желираната торта на Рая. Ако нещо не съм разбрала - извинявай!  bouquet

# 824
  • Мнения: 183
не, на 4 кофички - 2 желатина
обаче пък на желатина пише, че е за 500мл. течност т.е май трябваше да сложа поне 3 ако не и 4 желатина Tired
лошо, много лошо...

Общи условия

Активация на акаунт