Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 85

  • 53 495
  • 742
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 022
Прегнила,който дават е в много малка доза и не влияе на резултата.Имам 2трансфера с него и мърда само с единица-пр.от 3 на 4,което е нищо.Ако толкова го мислите направете теста в деня,в който се пада да го слагате,но преди това

# 31
  • Мнения: 290
Jinchen, да при Цветков съм, но ме проследяваха различни негови колеги сега... Правим каквото казват, наистина... Надявам се адекватно да са подходили...
Ninfa, до колкото са споделяли момичета, прегнил от 100, би трябвало да се чисти за около 3 дни - може да пуснеш теста, преди поставянето на следващата доза. Така би трябвало да не влияе на резултатът толкова много. Дано е категоричен и висок ЧХГ 🍀

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 1 095
Аз бях с Прегнил 100 продължих го доста след положителния резултат може би до към 10г.с-12г.с.Резултата който дава е не повече от 5 единици ,така че Нимфи ако си бременна а аз ти го пожелавам от сърце то на 14 ден резултата на ЧХГ трябва да е 3 или 4 цифрено число и категорично няма да е от Прегнил 100.Успех от мен.

# 33
  • София
  • Мнения: 384
Благодаря ви сърдечно, момичета! 💗💗💗 Наистина не знам какво щях да правя без вас... Цялата тази неизвестност е влудяваща.... Аз имам приложение реално през ден в рамките на 7 пъти по 100 мл., а теста е за деня след последното приложение... Ще питам и доктора, разбира се, но дано чудото се е случило и при нас! 🙏🍀❤️❤️❤️ А знаете ли въобще какво е обяснението, за да се прилага при ЗЕТ? От търсене в Интернет намерих само обяснението "подкрепа на лутеалната фаза", но включително и това не разбирам какво означава.... 🙄 Както и да е, ще стискам зъби и ще чакам, няма какво друго да правя.... Дано Господ бъде с нас! 🙏❤️🍀 И с всички вас, които водите своите собствени битки!!! 🙏❤️🍀

# 34
  • Мнения: 1 751
Благодаря, Моник, търсих снощи, но не го видях. Аз го пазя на pc, но за другите исках да съм полезна.

# 35
  • Мнения: 381
Момичета, моля ако някоя от вас е правила преместване в Надежда (по-конкретно от Персенска към друг д-р), да ми пише. Интересувам се от процедурата и мнения за самите доктори.

# 36
  • Мнения: 626
Благодаря ви сърдечно, момичета! 💗💗💗 Наистина не знам какво щях да правя без вас... Цялата тази неизвестност е влудяваща.... Аз имам приложение реално през ден в рамките на 7 пъти по 100 мл., а теста е за деня след последното приложение... Ще питам и доктора, разбира се, но дано чудото се е случило и при нас! 🙏🍀❤️❤️❤️ А знаете ли въобще какво е обяснението, за да се прилага при ЗЕТ? От търсене в Интернет намерих само обяснението "подкрепа на лутеалната фаза", но включително и това не разбирам какво означава.... 🙄 Както и да е, ще стискам зъби и ще чакам, няма какво друго да правя.... Дано Господ бъде с нас! 🙏❤️🍀 И с всички вас, които водите своите собствени битки!!! 🙏❤️🍀

Не се притеснявай, резултата ще си бъде коректен и няма как да се заблудиш заради прегнила. Аз слагах прегнил и зарзио през ден и резултата накрая беше 0,8..тъй че и да има увеличение е незначително. Успех!

# 37
  • Мнения: 3 206
Нинфа, успех Flowers Four Leaf Clover Hands Fist

# 38
  • Мнения: 506
Той е в малко количество. Въобще не променя.
Благодаря ти сърдечно, Jinchen! А с този Pregnyl не знам наистина какво да мисля.... Много ми е скапано, защото уж след 14 дни правя тест, а всъщност въобще не мога да бъда сигурна, че е действителен резултата.... Може би ще трябва да изчакам после още време и да направя още един, за да проверя дали ЧХГ се покачва, но ако междувременно ми кажат да продължа с тоя Pregnyl няма да има излизане от тоя омагьосан кръг и не знам как ще издържа психически на тази неизвестност.... 14 дни не ме бърка да чакам, ама вече повече ми е супер неприятно.... Благодаря много за разбирането и подкрепата! 🙏🍀🍀🍀

# 39
  • София
  • Мнения: 384
Одри, Радина, въобще на всички момичета, които се отзоваха - БЛАГОДАРЯ ОТ СЪРЦЕ!!! Ами не бях наясно, честно казано, дали може да даде отражение, а все пак пише, че съдържа този ЧХГ хормон и затова се шашнах... Ще прикача една снимка, там пише интересни неща относно "манипулиране" на резултатите понякога при тези кръвни тестове.... Сега ще съм по-спокойна вече, имайки предвид вашите мнения ❤️ Само дано резултатът ни бъде добър!!! 🙏❤️ Много е гадна тази неизвестност... Бъдете здрави, момичета и дано тази година да сбъднем мечтата си да бъдем майки!!! 🙏❤️❤️❤️

# 40
  • Мнения: 217
Всеки път след трансфер съм поставяла прегнил, резултатите ми са били максимум 2...дори след поставяне на прегнил вечерта преди теста. Никой никога не ми е казал, че има шанс това да е положителен резултат. Мислете по-ведро! Успех!

# 41
  • Мнения: 240
Здравейте,предстои ми цветна снимка. Чудя се с упойка или без. Прагът ми на болка не е особено голям. Интересуват ме 2 неща: ако някоя е правила с упойка колко време ви държат след това? И получавате ли снимка/диск след процедурата?

# 42
  • Мнения: 77
Здравей,
Аз правих през декември с упойка, защото д-р Цветков така препоръча. Не те държат след това. Упояват те, свършват си работата и те събуждат. Около 30-40 мин.е цялата процедура. После чакаш около 1 час, за да си получиш снимките на диск. Съветът ми е заедно с часа за снимка да си запишеш и час за коментар по нея веднага след това. Аз не знаех, че трябва и д-р Цветков вече си беше тръгнал. Чак на следващият преглед разбрах какъв е резултатът. Добре е да има някой с теб, ако си с упойка.
Здравейте,предстои ми цветна снимка. Чудя се с упойка или без. Прагът ми на болка не е особено голям. Интересуват ме 2 неща: ако някоя е правила с упойка колко време ви държат след това? И получавате ли снимка/диск след процедурата?

# 43
  • Мнения: 240
Bubata83 ,благодаря за отговора и за съвета за записване на час за коментар,така ще направя 🙂

# 44
  • Мнения: 4 097
Преди години правих цветната снимка без упойка. Сега ще искам пак да направим понеже минаха 7 години, да видим Персенска какво ще каже.

Общи условия

Активация на акаунт