*РАЗУЗНАВАНЕ/Teşkilat/*, *Госпожа Фaзилет и нейните дъщери*, *Децата на сестрите* - тема 4

  • 12 907
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 449
Разкаялият се пунтира Йода, но Йода поне е ушат и симпатичен, а този е като телевизионен проповедник. Когато много ми доскучае, си го представям като Упи Голдбърг - прави пирует и започва да танцува 😂
Довечера май Зехра ще намери Сердар (или обратното), ако съдя по кадрите, които пускат. И май ще има изясняване на ситуацията между Халит и Джерен. И Йълдъръм още шава. Няма ли най-после да му резнат главата - я екипът, я фирмата. Много го изтърпяха

# 46
  • Мнения: 1 047
Сега се сетих за нещо Grinning нали само Дениз пускаше сторита с Чаалар, може би си е казала, че няма само тя да качва, негов ред е, а пък нашия да си пасува Grinning Grinning
днес в туитър цял ден ги молят да споделят селфи

# 47
  • Мнения: 1 604
Аз пък пак си мисля, че не Джерен е дъщерята на  Халит
Йълдъръм целенасочено й го насади, за да се опита да го елиминира
А Пънар ще бяга ли?

# 48
  • Мнения: 1 047
Аз пък пак си мисля, че не Джерен е дъщерята на  Халит
Йълдъръм целенасочено й го насади, за да се опита да го елиминира
А Пънар ще бяга ли?

Пънар не ми се вярва да избяга... в днешния епизод може би ще се случи нещо с Четин, миналата седмица актьора беше написал на стори последен ден в Анкара-последен ден на снимки....

# 49
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 265
И двамата пускаха снимки и сторита. Нещо не са на кеф според мен или са мн изморени и не им се занимава. Като цяло доста голяма близост демонстрираха и може да са решили малко да се ограничат.

# 50
  • Мнения: 1 570
Може би сте прави, че не е двоен агент, а има нещо останало от предишното отвличане.
Пънар се надявам да се спаси. Може би Гюрджан ще изиграе най-важната роля при спасяването.
Настаних се да гледам. На мен ми става все по - интересно. Нищо, че прехвалиха турското разузнаване.
Просто е нещо различно от другите сериали, които гледам.

# 51
  • Мнения: 2 449
И... имаме си три селфита ❤


# 52
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 265
Тъкмо ги видях и аз ☺️🥰
Не са ни забравили. Видяли да писането из туитър.

Последна редакция: нд, 20 фев 2022, 21:03 от La Libellule

# 53
  • Мнения: 1 047
Сякаш ни чуха Grinning Страхотни са

# 54
  • Мнения: 2 449
Самоиронията на Чаалар. Липсваше ми ❤

# 55
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 265
Сякаш ни чуха Grinning Страхотни са
Следят всичко те. По едно и също време дори публикуват. 😁

Зад кадър на селфито


Последна редакция: пн, 21 фев 2022, 01:35 от La Libellule

# 56
# 57
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 265
Тази вечер определено зарадваха феновете си. Не знам дали някои други актьори правят това.
Сега като се замисля те дори се снимат прекалено много заедно, а не са двойка. Не съм забелязала други да правят така. Определено са на една вълна. Това, че са родени и двамата на 5то число може да има значение. Познати от минал живот са, сигурна съм Laughing
Не следя други сериали и не мога да кажа как е там. Който има наблюдение може да сподели Smirk



Вечерни снимки

# 58
  • Мнения: 1 604
Изгледах, пак много напрегнато. Оставиха развръзката за следващия епизод.
Страхотни селфита очарована съм.
Но липсата на каква и са е емоция по лицето на Зехра не ми е ок.
Такова пък самообладание.
Харесвам Дениз без тежък грим.

Последна редакция: пн, 21 фев 2022, 05:15 от janakrasi

# 59
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 265
На мен ми хареса. Беше притеснена и си личеше. Опитва се да запази самообладание, да не показва чувствата си. Предвид напрегнатата ситуация и мисията, която имат си беше съвсем нормално.

А за грима се замислих за героинята как първата работа като стане й е да се гримира или просто е спала с грима от предния ден, но път беше в перфектно състояние. 😄

Последна редакция: пн, 21 фев 2022, 08:26 от La Libellule

Общи условия

Активация на акаунт