Естествени камъни

  • 908
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36
Здравейте, наскоро започнах да търся информация и да изучавам естествените камъни. Искам да си купя такива гривни и попаднах на една страница във фейсбук https://www.facebook.com/grivniestestvenikamuniparadise. Дали някой е поръчвал от там и има ли мнение за тях?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 986
Здравейте, наскоро започнах да търся информация и да изучавам естествените камъни. Искам да си купя такива гривни и попаднах на една страница във фейсбук https://www.facebook.com/grivniestestvenikamuniparadise. Дали някой е поръчвал от там и има ли мнение за тях?
Поглеждала ли си тук?
https://www.emart.bg/ahat-estestveni-i-poluskapocenni-kamani

# 2
  • София
  • Мнения: 22 786
Не съм поръчвала от гривните от посочената страница във ФБ,  но преди 2 години се излъгах и поръчах от ФБ гривна. Пишеше, че е от естествени камъни / минерални камъни. Оказаха са проста пластмаса.  Не съм връщала горивната, не беше лоша, но не от естествени камъни, не беше и скъпа. После колежка си купи гривна от друга жена от ФБ,  и нейната беше от пластмаса.
Така че, увери се, че наистина гривните са от естествени камъни.

# 3
  • Мнения: 36
Не съм поръчвала от гривните от посочената страница във ФБ,  но преди 2 години се излъгах и поръчах от ФБ гривна. Пишеше, че е от естествени камъни / минерални камъни. Оказаха са проста пластмаса.  Не съм връщала горивната, не беше лоша, но не от естествени камъни, не беше и скъпа. После колежка си купи гривна от друга жена от ФБ,  и нейната беше от пластмаса.
Така че, увери се, че наистина гривните са от естествени камъни.
Точно това ме притеснява, не са евтини в тази страница, изглеждат страхотно, но знае ли човек вече. 😃

# 4
  • София
  • Мнения: 22 786
Тогава не купуваш!
Мисля, че в някои МОЛ-ве, където има магазин или щанд с естествени камъни, предлагат готови гривни. Даже някои са за справяне с конкретен проблем. Там продавачките са компетентни.
Минералните камъни са ми слабост!

# 5
  • Мнения: 36
Тогава не купуваш!
Мисля, че в някои МОЛ-ве, където има магазин или щанд с естествени камъни, предлагат готови гривни. Даже някои са за справяне с конкретен проблем. Там продавачките са компетентни.
Минералните камъни са ми слабост!
В мола са прекалено високи цените, заради наема, който плащат, но ще проверя дами и ще ви пиша, когато се престраша за някое от местата. 😊❤

# 6
  • София
  • Мнения: 22 786
Отдавна не съм купувала накити от минерални камъни или само камъни и нямам представа сега  как са цените

# 7
  • Мнения: 6 993
Има едни магазини Вантони, които са си по улиците. От тях купувам камъни, имат и бижута. В природонаучния музей също има камъни, не се сещам дали имаше и бижута. Но препоръчвам по-скоро от такъв магазин, от колкото от фейсбук.

# 8
  • Мнения: 12 797
Око да види... иначе може да те преметнат.

# 9
  • Мнения: 526
Аз смятам, че тези гривни са от Алиекспрес. Разглеждали сме много от Китай. Правят се страхотни копия. Разликата е минимална но съществена. В крайна сметка каквото ми беше нужно си поръчах от Вантони. Така ми каза да направя, човек занимаващ се с естествени камъни и минерали. Или, ако ви е на път, Природонаучния музей..

# 10
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 850
Освен Вантони има и една друга верига, която продава естествени камъни и бижута - Интергеоресурс.
Магазините от които сме купували са в Халите, музея Земята и хората, а също и във Фарма Тауърс (или както се казват кулите до КАТ). Само камъни сме купували доста изгодно и от Ем арт (дъщеря ми си прави гривни).

# 11
  • София
  • Мнения: 22 786
Последно когато ходих в Халите, магазина на Интергеоресурс беше празен. Те предлагат най-качествените камъни.

# 12
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 850
Последно когато ходих в Халите, магазина на Интергеоресурс беше празен. Те предлагат най-качествените камъни.
Ние купувахме от щанда, който е срещу входа. Да не би да има друг магазин в Халите? Преди десетина дни бяхме там.

# 13
  • София
  • Мнения: 22 786
Имаха магазин, на 2-я етаж. За щанд не знам. Долу имаше един щанд, но на друга фирма. Не беше до входа. Както казах, скоро не съм ходила в Халите. Може фирмата да е затворила магазина и финансово по-изгодно да е за нея да наеме щанд.

# 14
  • SF
  • Мнения: 21 233
Такива гривни имам купища. Купувам си камъните от един магазин в центъра. Който се интересува, ще му го обясня.

Общи условия

Активация на акаунт